בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מרי אוסמו

מסריק 34, נהריה
0502840408
שתפו -
מלאו את הטופס ותקבלו הצעת מחיר מושלמת עבורכם.
:
:
:
:
...Loading...
מלאו את פרטיכם מטה וקבלו הצעות מחיר ללופט המושלם עבורכם, ללא מאמץ.
Open the calendar
...Loading...

איזור: צפון

ישוב: נהריה

כתובת: מסריק 34, נהריה

טלפון: 0502840408

איש קשר: מרי

מידע כללי:

איפור הכלה הוא חלק בלתי נפרד מההופעה המושלמת, הכלה אשר משקיעה ימים כלילות בחיפוש אחר השמלה המושלמת, מגיעה ליום ניסיון כדי לבחור את עיצוב השיער ולבסוף מחליטה על האיפור כאשר לרוב נשים יותר מקלות דעת בתחום האיפור ומבלי לדעת שזה הטון שנותן את השלמות לכלה מדהימה.
מרי אוסמו מאפרת מקצועית אשר הטביעה את חותמה בשנים האחרונות בתחום האיפור המקצועי ובניית ציפורניים מתמחה באיפור ערב אשר גורר אחריו תגובות נלהבות לא פחות מבחירת השמלה לכלה .

איפור יומיומי אינו דומה כלל לאיפור לאירוע בין אם את אחת האורחות או הכל, איפור כלה בפרט חייב להיות שונה שכן ביום החתונה הנך מתרוצצת בין הסלון כלות לעיצוב השיער, מתאפרת ומיד יוצאת לצילומים, האקלים בישראל הוא כזה שמחייב שימוש במוצרי איפור התואמים לו שכן מרי משתמשת במוצרים איכותיים בלבד.

כפי שכבר הזכרנו האיפור חייב להיות בהתאם למזג האוויר (עמיד ובהתאם לעונות השנה) וכמובן להתמזג עם המראה הכולל של הכלה, במידה והכלה לבשה שמלה עדינה האיפור יהיה בהתאם, כמו כן מרי למדה את כל סודות האיפור ותדע להתאים את צבעי האיפור לגוון עורך.
תחום נוסף בו מרי עוסקת ניו בניית ציפורניים כיאה לכלה מושלמת גם הציפורניים יהיו מטופחות למשעי ובאפשרותכן לבחור בניית ציפורנים בכמה שיטות, הלמידה האינסופית יחד עם יצירתיות מתפרצת מביאה את בעלת המקצוע לשלמות והתחייבות.
:
:
:
...Loading...
סוג חבילה תיאור מחיר הערות