בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אירועי קונספט

אירועי קונספט

הגשמת הפנטזיה שלכם, לא אחת אנו מוצאים את עצמנו מדמיינים את האירוע הבא שלנו בגנון מסוים  כפרי, וינטאג', איטלקי ואפילו מהאגדות- תרתי משמע.
הכמיהה לערוך אירוע שישאיר חותם בקרב המוזמנים שלכם קורץ לכם עכשיו הרבה יותר מפעם וזאת בשל העובדת שבשנים האחרונות עניין חברות הפקת אירועים הפכו לשם דבר בתחום האירועים והם בעצם אלה שיכולים להגשים כל חלום, יחד עם זאת ישנם זוגות רבים המעדיפים לתכנן את חתונתם בעצמם וגם פה ישנה השקעה ניכרת המתכננת כל מהלך לפרטי פרטים.

הזוגות מקציבים לעצמם את סכום עלות האירוע ולרוב הסכום אינו נשאר כפי שנקבע ומטפס לו אט אט מעלה ועדיין מרבית האירועים נראים ממש אותו הדבר.

אז איך עושים את זה נכון ?
יש לבדוק מספר פרמטרים – יכולת- על הובלת אירוע מיוחד צריך להיות מפיק מיוחד עם ראש יצירתי השם דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר לדוגמא- בעבר שמעתי על אירוע שנערך בסגנון "עליסה מארץ הפלאות" שם השולחנות והכיסאות היו באדום שחור, קלפי ענק עיטרו את האולם ובקיצור כל המוטיבים של הסיפור נתנו את טעמם לאירוע.
מפיק טוב זהו מפיק שצבר לעצמו ותק ושנות ניסיון רבים, הידע אותו הוא רכש במהלך השנים נותן לו את כוח הרצון להשיג ולקבל את כל מה שחפץ ליבם של בני הזוג.
שירות- חייבת להיות התאמה מלאה בין יכולות המפיק לרצון בני הזוג אחרת יכולה להיווצר סיטואציה בה המפיק אינו מסוגל להרים אירוע כפי שני הזוג תכננו והתוצאה בסוף תהיה קרובה לבדיחה. תזכרו חתונה (בדרך כלל) היא פעם בחיים וזיכרון לא ניתן למחוק.
מיתוס נפוץ- חברת הפקה = עלות גבוהה?
בואו ננפץ את המיתוס הזה ונבהיר אחד ולתמיד בסיכומו של דבר עלות לקיחת חברת הפקה שתרים לכם את אירוע חייכם אינה בהכרח תהיה גבוהה יותר אם תכננו בעצמכם את החתונה, הרי ידוע כי בעזרת הקשרים של חברות ההפקה למיניהם המחירים המושגים אצל בעלי המקצוע יהיו יותר נמוכים בהכרח מאשר מחירים אותם אתם הייתם מקבלים אם הפנייה הייתה דרככם.

דימיון מעולם אחר –
לכולנו יש דימיון מפותח שאף ממשיך להתפתח אם אנחנו נשאבים לרעיון, זה מתחיל בהגיית הקונספט וממשיך ברצון להפתיע ולתת חוויה אחרת וייחודית לאורחים הנכבדים.
בחירת הקונספט היא חיבור לעולמות הפנימיים של בני הזוג יחד או לאחד מבני הזוג  ומשם לשאוב את ההשראה, חשוב להבין שאירועי קונספט בשביל חברות ההפקה זה אומר פריצה לעולמות חדשים המפרסם גם אותם ועל כן חברת הפקה טובה תעשה את הכול ובצורה הטובה ביותר כדי להשאיר את חותמם.

באירועי קונספט אין מקום לטעויות כל פרט ייבחן בדקדוק ויתאים לנושא הנבחר החל מעיצוב המקום, שימוש בצבעים, מוסיקה, אוכל, לבוש בני הזוג וקודם כל מתחיל בהזמנה .
לדוגמא- אירוע בסגנון האוסקר- יישלחו הזמנו עם דמוי סרט נע, בני הזוג יתלבשו פנסי בדיוק כמו על השטיח האדום, האוכל יהיה גרומה, העיצוב יוקרתי וכו'.