בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect

מיגו אירועים

התעשייה 15, רעננה
097482032
שתפו -
מלאו את הטופס ותקבלו הצעת מחיר מושלמת עבורכם.
:
:
:
:
...Loading...
מלאו את פרטיכם מטה וקבלו הצעות מחיר ללופט המושלם עבורכם, ללא מאמץ.
Open the calendar
...Loading...

איזור: מרכז

ישוב: רעננה

כתובת: התעשייה 15, רעננה

טלפון: 097482032

איש קשר: משרד

מידע כללי:

אירוע קטן יכול להיות משימה לא פחות קשה מארגון אירוע רחב משתתפים, היתרון במקום לאירוע קטן הינו אווירת האינטימיות ומבחינה לוגיסטית כמות הדאגות יורדת משמעותית.
מיגו אירועים- אולם וגן לאירועים קטנים יוקרתיים עם המון השקעה לכל מקום במתחם על מנת לתת את ההרגשה הכי טובה שיש והגדרת המילה אירוע אינה מחייבת להיות משהו גדול.

אולם וגן האירועים מעוצבים בקפדנות על כל פרט ופרט, במתחם קיימת מערכת הגברה ותאורה מובנים, רובנו בטוח כבר נתקלנו בנושא שצריך לחפש חברת הגברה ותאורה שתהיה פנוייה גם בתאריך החתונה ובנוסף גובה מחיר מופקע שלא לקחנו בחשבון. במיגו אירועים זה כבר כלול.
המערכת הינה מהמשוכללות בארץ המקובעת בתקרת המקום ובין העמודים, בנוסף מערכת תאורת לדים אשר תאיר לכם באינטימיות את האירוע .

באירוע קטן נהנים יותר, תפריט המקום הורכב על ידי שף המקום והצוות שלו, ההשקעה במנות הינה בלתי פוסקת הן מבחינת הטעם והן מבחינת העיצוב, כידוע הכנת מנות לכמות קטנה יותר של אורחים מאפשרת יותר השקעה בכל מנה ומנה.
חשוב לציין כי כל האוכל המוגש במתחם הינו כשר למהדרין בהשגחת הרבנות רעננה.

מיגו אירועים לא סיים להפתיע בצמוד לאולם מחכים לכם שולחנות משחק ומשחקי מחשב חדישים, כדי שגם המבוגרים ייהנו את הילדים אנחנו מעסיקים.

גם אירועים קטנים זוכים למקום של כבוד.
:
:
:
...Loading...
סוג חבילה תיאור מחיר הערות