בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

התאמה זוגיות לפי חודשים

הכל זה מלמעלה חלק א'

 

כמה פעמים שמעתם את המשפט- "לכל סיר יש מכסה". אומרים כי כל אדם שנולד כבר מלמעלה נקבע לו המשך חייו, איך יגדל , את מי יכיר, עם מי יתחתן ועוד.

ישנם כמה דרכים לבחון התאמה בין זוגות חלקם אנו מכירים יותר חלקם פחות , בדיקת התאמה באמצעות שמות, תאריכי לידה, וחודש הלידה.

הקבלה עוסקת בעיקר בתורת הנסתר ובתחום הזוגיות על חודש הילדה העברי יוכלו לייעץ לכם איזה זוגיות תהיה לכם , אל מי כדאי לכם להתחבר וכמובן ממי להתרחק כמו מאש. חשוב מאוד לציין כי כל הנאמר בכתבה זו הוא בגדר המלצה בלבד .

ילידי תשרי – ילדי תשריי הינם נוטים להתפשרות כמעט תמידית ולא מותך פחד אלא מתוך הרצון להתחשב בכולם ושכולם יהיו בסדר. הם הססנים ורגישים, חברותיים, נעימים, אהובים והכי חשוב אמינות אצלם זה ערך עליון. הצורך הקיומי שלהם הוא זוגיות ואינם יכולים לחיות בגפם. אומנם הם נוחים להשפעה אך אין לקחת את זה כחסרון אלא מתוך הצורך שכבר הוזכר לרצות את כולם. במידה והם ירגישו עויינות יתרחקו בצורה קיצונית.
המלצה לבן/בת הזוג- יצירת סביבה נוחה ובטוחה סביבם היא בגדר החובה, לא לתת להם להרגיש לחץ ובכלל לצייר להם תמונה במשקפיים ורודים.

ילידי חשוון- מדובר באנשים המונעים בעיקר על ידי האינטואיציה ותחושות הבטן על אף שהמציאות תראה אחרת הם בכל זאת יפעלו מהבטן בלבד. אנשים מאוד קיצוניים גם ברגשות שלהם תמיד יאחזו שכני קצוות שונים אם יאהבו זה יהיה עז, חזק בלי משים לב לפגיעה אפשרית, אם ישנאו זה יהיה לכל החיים. נוטים להרס אימפולסיבי בעקבות שינוי הרגשות שלהם ללא השיתוף השכלי.
המלצה לבן/בת הזוג- קודם כל ולפני הכול כבוד ופרגון תמידי, מגע וקרבה מעצימים את הרגשות שלהם ובעיקר יטמיעו בהם ביטחון. מסוג האנשים ששומרים את המשפחתיות שלהם רחוק מעיני ודבריהם של אחרים .

ילידי כסלו- מאופיינים בחופש הבחירה, חופש הפעולה ובכלל חופש, זקוקים למרחב האישי שלהם פתוח, הרפתקנים, שואפים תמיד קדימה וצמאים לעוד. טובי לב ומלאי אהבה אך מאידך זקוקים להמון תשומת לב. |
המלצה לבן/בת הזוג- ילידי מזל קשת נמנעים מהתקשרויות מחייבות אך אין זה אומר שאינם נמצאים בזוגיות, שכן בן הזג צריך לדעת שהקשתים חייבים מרחב נשימה קצת יותר גדול מאחרים.

ילידי טבת- ילדי חודש זה מחפשים את המסגרת היציבה והבטוחה שבן הזוג יכול לספק , העושר מבחינתם הוא ערך עליון, מלאי ביקורת ושיפוטיים.
כשם שהעושר הינו ערך עליון הם עצמם חומריים ומחמירים, יחד עם זאת אחראיים מאוד בעלי רגליים יציבות על הקרקע. יידעו לחשב כל תהליך לפרטי פרטים ובצורה שקולה.
המלצה לבן/בת הזוג- תנו להם לקחת את המושכות לידיים ולשלוט בעניינים , ההרגשה שהם ייתנו את המילה האחרונה ממלאת אותם, פגיעה בכבוד הינה בלתי נסלחת.

ילידי שבט- סקרנים מטבעם ומגלים עניין בכל דבר ייחודי ומיוחד, בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה, אהבתם לזולת מתבטאת בכבוד רב אבל עדיין ישימו עצמם בראש הסולם. מה שגורם להם לחוסר תשומת לב ואפילו זלזול במצוקת הזולת וקשייו. הם נחשבים למרכז העניינים ומאותם האנשים שכאשר הם נכנסים למקום עיני כולם נשואות אליהם...והם פשוט מאוהבים בהרגשה הזו.
המלצה לבן/בת הזוג- הם מרגישים שהם מיוחדים אז העצימו להם את ההרגשה, תזכרו פרגון היא לא מילה גסה.

ילידי אדר- אנשים רגשיים ובעלי הבנת פנים נפש האדם, מתאימים עצמם לכל מצב, בעלי רף סבלנות גבוהה מאוד. ילידי חודש זה מאוד רוחניים ופחות מחוברים לקרקע המציאות, הענווה והצניעות די שולטת בהם.
המלצה לבן/בת הזוג- מומלץ ליצור אווירה חיובית תמידית בגלל הנטייה למצבי הרוח, הפגנת רגש תקנה אותם יותר ממתנות . סבלנות וסובלנות אלו הם מילות המפתח.  

 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס