בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

10 מיתוסים שרצוי לשבור אותם

10 מיתוסים שרצוי לשבור אותם

1.    אכילה מסירים= גשם – אני יכולה להישבע לכם ששמעתי את המשפט "אם תאכלי מהסירים ירד לך גשם בחתונה" לפחות 100 פעמים בכל שנות חיי . ישנו מיתוס בעיקר בעדות המזרח שאומר שאם את/ אתה אוכלים מהסיר ולא מוזגים לצלחת אז ביום החתונה שלכם ירד גשם . בואו נשבור את המיתוס אם תאכלו מהסירים כל ימי חייכם ותתחתנו באוגוסט באילת סביר להניח שלא ירד גשם. לחילופין אם תקפידו עד מאוד שלא רק אתם אלא גם בסביבתכם לא יאכלו מהסירים ותתחתנו באמצע ינואר בצפת כמדומני הגשם לא יפסיק לרדת אותו יום . דרך אגב אני מודה חטאתי מידי פעם ואכלתי ישירות מהסיר וביום החתונה שלי שהתקיימה במרץ לא ירד ולו טיפה אחת.

2.    משוואת חתן +שמלת כלה= מזל רע – נו באמת, מה נתקענו בשנות ה- 60 ואנחנו לא מודעים לכך, כיום החתן כל כך מעורב בכל נושא ארגון החתונה שגם ללכת לבחור את שמלת הכלה הוא יכול, אנחנו בעולם המערבי ליברלים ופתוחים. הסיבה היחידה שהחתן בוחר להיצמד למיתוס הזה היא שממש אבל ממש לא בא לו להיתקע אתך 6 שעות (ביום טוב) בסלון כלות . הרי ללכת אתך לקנות בגדים ליום יום הוא מסרב אז לראות שמלות כלה כל היום ועוד להיות הגבר היחיד בסלון ...ממש לא תודה .

3.    להיכנס ברגל ימין לבית- אחרי החתונה ששניכם שיכורים וגם לא ממש זוכרים שהתחתנתם מה שחשוב הוא פשוט להיכנס כבר למיטה ולקוות שבבוקר ההנגאובר לא יהיה קשה מידי .

4.    רק הכלה בלבן- כלה יקרה את יכולה להירגע גם אם האחות של החתן תגיע שמלה לבנה מהממת הפוקוס עדיין יהיה עליה כי הרי איך היא מרשה לעצמה לבוא בלבן לחתונה . אבל לכיוונך תהיה הרעפת מחמאות על הפרגון ואיך את לא "מתעצבנת" .

5.    חתונת בזק= הריון- בדרך כלל נכון אבל בכל זאת ננסה לשבור את המיתוס, חתונת בזק אינה בהכרח מסמלת היריון יכולים לקרות 3 מצבים :
א.    הכלה כבר ארגנה את החתונה מלפני 5 שנים ורק חיכתה להצעת הנישואים.
ב.    התפנה תאריך מיוחד בדיוק בעוד חודשיים .
ג.    החתן לחוץ להתחתן כבר... (לא יכול להיות, נישאר עם שני המצבים למעלה).


6.    חתונת שישי בצהריים+ ארוחת גורמה + טיסה ישירה אחרי החופה לתאילנד- אינו משדר בהכרח יוקרתיות. להיפך חישבו על זה מהצד השני אירוע בשישי בצהריים הרי שמזמינים אתכם לברית/ה ביום שישי אתם זועמים אז ארוחה שמגישים בה מיקרו מנות תשמחו ...לא נראה לי .

7.    פנינים- מיתוס חדש שגם אני למדתי בהכנת הכתבה האומר- כי ענידת פנינים ביום החתונה מסמלת שני דברים הסותרים לגמרי אחד את השני. האחד- מכיוון שצורת הפנינה הינה דמעה ענידת הפנינים מסמלת את דמעות הכלה בחיי הנישואין . השנייה- ענידת פנינים ביום החתונה מסמלת את החלפת הדמעות בפנינים והנאה מלאה מחיי הנישואין . על כל פנים פנינים זה נורא פאסה.

8.    דמעות כלה- האמונה גורסת כי כלה אשר תזיל דמעה ביום חתונתה מסמלת גשמים ליבולים וגרסה נוספת אומרת כי כלה שתבכה ביום חתונה תיפטר מכל הדמעות בנישואים שלה. אני אומרת עם כל הכבוד ליבולים או לדמעות (שגם ככה תבכי בהריון מהורמונים) על האיפור עמלו וטרחו אין סיכוי להרוס אותו.

9.    נישואים מבריחים את האהבה- לשבור, לשבור, לשבור ... התמונה הבאה ממחישה הכול


10.    זריקת אורז/מלח/ביצה/ כל דבר שבא לכם- באמת, אל תתנו לאימהות והסבתות שלכם לגרום לכם ללכת באותו יום כמו תבשיל בסיר המזל יבוא רק אם תאמינו בו .

וכל שנותר לומר הוא בהצלחה תשברו את כל המיתוסים ואל תשכחו לשבור גם את הכוס .


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס