בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

תאריכי החתונה

תאריכי החתונה

ההתלבטות הראשונה שעולה לנו בהפקת החתונה היא תאריך החתונה, חלק מעדיפים תאריך סימבולי כמו התאריך בו הכירות או תאריך הנשיקה הראשונה (אין לי מושג איך אנשים זוכרים את זה) וחלקם מעדיפים תאריך שבטוח יזכרו כמו- 11.12.13 או 01.01.01  או 12.12.12 וכדומה , ישנם זוגות שמעדיפים תאריכי ציון אהבה כמו וולנטייז דיי או חג האהבה שיוצא ב-ט"ו באב, וכמובן יש את הזוגות שלא משנה איזה תאריך יהיה העיקר שיהיה בקיץ.

הזוגות שיעדיפו להינשא ביום מיוחד להם יצטרכו לבטח להסביר לא פעם למה בחרו בתאריך הזה, אז ניתן יהיה לציין זאת באלגנטיות על גבי המעטפה או פשוט להקליט את ההסבר והשמיע אותו בכל מקום , לא מעט אנשים הופכים תאריכים מסוימים בחייהם לתאריכים קריטיים ואין מדובר על ימי הולדת דווקא אלא על משהו מאוד משמעותי מבחינתם כמו החלמה ארוכה ממחלה או ניתוח שהציל חיים באותו היום ואפילו היום בו הכירו את בן/בת זוגם ולאחר 2 דקות שהוא/היא האחד או האחת שלהם.

נשמע קיטשי משהו אבל בעבור אנשים רבים יום ההיכרות זה לפעמים יום יותר מכריע מיום הנישואים ולכן כרוב הזוגות מציינים בקושי את יום הנישואים שלהם ישנם זוגות שמציינים את היום בו הכירו, היום בו הייתה ההצעה וכמובן יום הנישואים, דרך אגב אלה בדיוק אותם זוגות שמתעדים ביומן ..."שבועיים ליום שהכרנו, חוגגים חודש לנשיקה" וכו'.

למזלנו רובינו לא כאלה ועל כן הסירו כל דביקות מלבכם.

לגבי הזוגות שמעדיפים תאריך מיוחד מבחינת יופי התאריך הם אותם זוגות שיידחו חתונה בשנה על מנת שיזכו להיכנס תחת חופה וקידושים התאריך מיוחד, נוציא את העובדה כי חתונה בתאריך מיוחד עולה כמעט פי 1.5 ממחיר חתונה בכל תאריך אחד כולל הקיץ, ואת העובדה שצריך לסגור חתונה בתאריך כזה הרבה זמן מראש ולפעמים אף להתפשר על אולם כי כל השאר כבר תפוסים 10 שנים אחורה, ולבסוף נוציא את העובדה כי תאריך יפה יכול ליפול בשיא החורף, סערה בחוץ, שלג חוסם את הדרכים והעיקר שאתם התחתנתם ב11.12.13 . לסיכום נשארתם עם מחיר חתונה יקר, לרוב ימים חורפיים וקרירים ואולם שלא רציתם מלכתחילה, לא נורא אם ישאלו אתכם מתי התחתנתם תוכלו לנפח חזה ולשאוג בגאווה 11.11.11.

לזוגות שרוצים לחגוג בחגי אהבה למיניהם גם פה אתם עלולים להסתכן בשתיים מתוך הפקטורים המשפיעים על חתונה כמו בבחירת תאריך יפה, שזה אומר מבחינת העלות ומבחינת זמינות האולם, אבל היי לפחות יכולתם להכניס קצת מוטיבים רומנטיים בחתונה כמו חלוקת פרחי ורד אדומים או המון המון לבבות אדומים בכל מקום, על השולחנות, בתוספת למגנטים ועוד וזה עדיין לא ייראה מגוחך.

לסיכומו של עניין חברים בחרו את התאריך על פי המשתנים שייטבו לכם, בראש ובראשונה אולם, לעיתים אנשים סוגרים תאריך רק לאחר שהם בודקים שזהו התאריך הפנוי באולם שהם כל כך רוצים, לאחר מכן עלות כספית, לאחר שהקדשתם זמן ומחשבה לבניית התקציב לחתונה לא חבל שתחרגו ממנו רק בגלל תאריך?

זוגות יקרים הרי זה לא באמת משנה מה תאריך החתונה שלכם, מה שחשוב הוא איך תציינו את יום הנישואים ה-10 שלכם ותיזכרו איך לפני 10שנים הייתם צעירים ויפים...


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס