בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

שקוף שזה שמלת כלה 2014

שקוף שזה שמלת כלה 2014

בכל שנה מחדש מעצבי שמלות הכלה מפתיעים אותנו בטרנדים מעוצבים עם תחרה או בלי, וינטאג' או מודרני ביד שיפון או אורגנזה בקיצור כל שנה הפתעה חדשה. 

לא פעם הכלות היקרות שלנו מוצאות עצמן מתלבטות קשות על איזו שמלה יבחרו האם היא תהיה נפוחה או צרה בגזרת בת ים או קצרה ומעצבי ישראל הדגולים ממש לא עושים את הבחירה ליותר קלה. 

אם שנת 2013 התאפיינה בהמון בד מסוג תחרה ועיצובים סגנון שמלת קייט מידלטון הבלתי נשכחת, סגנונות עיצוב השמלות התאפיינו בהרמוניה ובקורלציה מושלמת עם הגוף הן מלפנים והן מאחור, כלומר גב הכלה. הדגש והבולטות שהייה עד אז מלפנים, פינו מקומם והיקנו הגמוניה לכל גוף הכלה, שעטו את הכלות, המאפיין העיקרי על ידי מוטיב של קווים נקיים וישרים.

המגמה העיקרית של שמלות כלה 2013 הייתה, לתת ביטוי למבנה גופה ואישיותה של הכלה. אם בשנים שלפני כן, שמלות הכלה היו עתירות בקישוטים ואלמנטים שונים, הרי שבשנת 2013, חזרנו אל אותו המקום, בה הכלה היא לב ליבה של השמלה, והיא זו שהופכת אותה ליצירת המופת הפלאית, באמצעות שימוש בבדים רכים ונשפכים, מחשופים שונים, בעיקר באזור הגב והכתפיים, רקמות ותחרה עדינות המעניקות נופך מלאכי לעיצוב, והופכת את השמלה לפריט יוצא דופן, המשתלב בצורה נהדרת עם עונת החתונות הקיצית.

 שמלות כלה 2013 עוד אופיינו במגוון רחב של אלמנטים, כאשר הקו המחבר בין כולם הינו הגזרה הקלאסית, הקווים הנקיים, המוסיפים על החן של הכלה עצמה, ונועדו ליצור מעטפת אלגנטית. באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים ותפירה מוקפדת.

 קולקציית שמלות הכלה של שנת 2014 אינה שונה מאוד מקיץ שעבר רק שבמקום תחרה אנו נמצא הרבה מאוד בד שיפון, בקולקציות 2014 החדשות של המעצבים תמצאו הרבה שקיפויות בתחרות רכות ובדי שיפון, שילוב המעניק מראה עשיר והוליוודי לכלה הנועזת. זה הזמן לתרגל את צמד המילים 'משחקי שקיפויות' ולהכיר את הטרנד שהגיע כדי להישאר.  

משחק השקיפויות יוצר סוג של סקרנות מצד האורחים כלפי הכלה, כי הרי ביננו ידוע כי חשיפת עוד בחלקים מסוימים בגוף אינה כל כך נוראה כפי שאנשים רבים מתארים זאת ובכל זאת עצם הסקרנות שהשמלה יוצרת כבר עשתה את כל העבודה- שהיא הכלה רוצה שיסתכלו עליה. 

כלות לעתיד רבות מוצאות עצמם מתלבטות גם בבחירת הטרנד הקיים שכן לא כולנו נולדנו עם גוף מושלם ועדיין באמצעות יצירת מודל שמלה איכותי, ניתן לאפשר לכלה להדגיש את האזורים המחמיאים שלה, תוך הסתרה של אזורים אותם היא מעדיפה שלא לחשוף או לא להבליט. האפשרויות הרבות בנושא זה, מעניקות מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות, מבלי לגרוע מן היופי ומן הטקסטורות המיוחדות של שמלות הכלה כיום ובמיוחד מההרגשה של הכלה. 

ביום החתונה עוברים בכלה כל הרגשות הקיימים לחץ, אושר, עצב, שמחה, התרגשות ועוד. משב הרוח הרומנטי, המשתלב באופן נהדר עם עונת החתונות המתרחשת בעיקרה בעונת הקיץ, נועדה לשפר מעט את ההרגשה שהרי שמש קייצית תמיד מחממת לנו את היום, יום החתונה הינו יום הדורש מן הכלה לעסוק במספר משימות במקביל, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות, שמלות כלה 2014 באות לספק את אותה נוחות נדרשת, ונותנת דגש על האישה המודרנית, אשר רוצה להיות גם הכי נשית שרק ניתן, אך גם להרגיש בנוח.

ישנם מעצבים ומעצבות שמלות כלה הטוענים כי הטרנד החדש שהגיע אלינו כאן בכדי להישאר ואנו נראה אותו עוד שנים רבות קדימה ומאידך מעצבים אחרי טוענים כי זהו עוד טרנד חולף שסופו יהיה שינוי קיצוני בעיצוב שמלות הכלה בשנים הבאות. ואנחנו רק נגיד אם החתונה הדנה תיהני כמה שאפשר מה שיהיה יחכה כבר לשנה הבאה. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס