בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

שאלת השאלות

שאלת השאלות

בכתבה הבאה נציג בפניכם את כל השאלות שעולות לכל זוג שמתחתן ובמידה ולא חשבתם על אחד מהשאלות האלה עכשיו אתם בטוח תחשבו...
אנו מתנצלים מראש על שימוש ביתר ציניות אבל באמת שבנושא כזה רציני היינו חייבים.

1.    חתונת קיץ או חתונת חורף- רוב המתחתנים היו רוצים להתחתן בקיץ שכן מזג האוויר בערב מושלם לחופה בחוץ, אין חשש לרטיבות האורחים בכניסה לאולם ויותר חשוב התסרוקת עליה עמלו שעות לא תיהרס, יחד עם זאת חתונות קיץ מחירן גבוה יותר. לעומת זאת חתונת חורף היא יותר רומנטית נכון...(אל תנסו לשכנע את עצמכם).
                                                                                
2. חתונה קטנה או חתונה גדולה- השאלה היא האם אתם רוצים מאות מוזמנים שאינכם יודעים מיהם בכלל ותאפשרו לאימא שלכם להזמין גם את הספקים של הנייר לחתונה או שתירצו חתונה עם האהובים שלכם?? תיזכרו מרבה אנשים מרבה שמחה, מרבה אהובים השמחה יותר גדולה.

3.    משקיעים? היכן?- האם תשקיעו בשמלה הכלה וחליפת החתן או שמא תעדיפו להשקיע באטרקציות באירוע . או שננסה לנסח את השאלה טוב יותר הוואו יהיה עליכם או על האירוע אני בטוחה שכאן התשובה תהיה יותר חד משמעית. ברוווור שעליכם.

4.    כלה- מי באה אתך לסלון כלות? אימא או אולי אחות חברה, שכנה מישהו כל שהוא בעל דעה אובייקטיבית?? רצוי שמי שתבוא אתך לבחירת השמלה היא גם זו שתלווה אותך ביום החתונה אפקט ההפתעה חייב להישמר.

5.    חתן- גם לך קיימת הדילמה מי יהיה הנהג? החבר שילווה אותך וישמור שלא תברח או שמא החבר שיישכר אותך עוד לפני כניסתך לחופה .

                                                                     
6.    מסיבת רווקים /רווקות- ביחד או לחוד המון זוגות מעדיפים לעשות את הפרידה מהרווקות בנפרד הוא עם החברים שלו ותוכנית אומנותית והיא עם החברות שלה ומישהי שמעבירה להן סדנה. חשוב לזכור כי אחרי מסיבת הרווקים/ רווקות קיים סיכוי גבוה מאוד שזוהי מסיבת הרווקים האחרונה שתהיה נוכח בה.

7.    טקס ימי הולדת/נישואין - כן, גם זה עוד לא חלף מאירועים, הזמן שבו החתן והכלה עומדים מלפני עמדת הדי-ג'יי עם עוגות ביד וקוראים לכל הדודים , הדודות, האחיינים, השנים ובקיצור כל באי האולם שחגגו לפני חודשיים והלאה יום הולדת, יום נישואים, יום המשפחה ועוד כל מיני ימים שכאלה .(בכנות ותרו על זה)

8.    סידור השולחנות- נכון שבדרך כלל מפילים את התפקיד על האח או הדוד אבל עדיין יש לבצע איזו שהיא הכנה מוקדמת "למסכן" לפני שהוא מחיל להזיע, האם תרצו לערבב שולחנות בין שני המשפחות, או שמא כל משפחה תשב בצד אחד של האולם. דילמה!!

9.    לפי ההלכה או לפי ההרגשה- ישנו מנהג מסוים בעיקר בקרב עדות המזרח לא להתראות 3 ימים עד שבוע לפני החתונה יש המאמצים מנהג זה גם בלי קשר להלכה מכיוון שזה גורם להם להתגעגע (כאילו הם לא הולכים להיות דבוקים למשך שאר חייהם).

10.    שאלת השאלות... הוא/ היא האחד/ האחת?- אל תתנו לנו לבלבל אתכם התשובה ברורה בוודאי שכן אם הגעתם עד הלום והנכם עומדים לפני הכניסה , עברתם תהליך כל כך חשוב ביחד ארגון החתונה שביננו אם הוא היה ראליטי בטוח שהמון זוגות היו נושרים באמצע . תהיו בטוחים שבחרתם נכון !!


מקווים שעזרנו ולו במקצת לעשות לכם סדר בבלגן או שמא בלגנו יותר, טוב יש לכם עוד כמה דקות לפני הכניסה לחופה אבל זה לא הזמן להחליט החלטות חשובות שבו עליהן לאחר החתונה .


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס