בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

רעיונות לריקוד וכניסה לחופה

רעיונות לריקוד וכניסה לחופה

הוויכוח היחידי שיש לבני הזוג בנושא הכניסה לחופה הוא כמובן להיכנס עם ההורים בלי ההורים, עם הורים מלווים או בתופים.

השבוע נתקלתי בסרטון שרץ ברשת שמראה שהבאנליות ממש לא קיימת בחתונה הזו ובטח שלא בכניסה לחופה בו הכלה הפתיעה את האורחים והחתן כמובן בכניסה מרשימה לחלוטין.
כשחושבים על זה,  זה מאוד פשוט רק צריך כמה חברים טובים, הקלטת שיר מראש , שמירה על סודיות וכמובן המון יצירתיות ואפשר לצאת לדרך

כמובן שאין אנו מדברים רק על ריקוד כניסה לחתונה אלא יש ריקוד חתונה אחד שגם לגביו הדעות חלוקות ביותר - הסלואו הראשון. הרבה זוגות מחליטים לוותר על הקונספט העבש והלעוס, חלקם פשוט מפזזים עם האורחים על הרחבה, וחלק אחר הולך על קונספט מודרני יותר לריקוד הזוגי הראשון. אם גם לכם מתחשק לדפוק שואו, אבל לוותר על הסלואו המשעמם.

אספנו מהרשת מספר סרטונים בכדי שיוכלו להמחיש לכם טוב יותר מה שאנו מנסים להעביר לריקודי חתונה מפתיעים:
1.    להתחיל את הריקוד בצורה הכי בנאלית ורגילה שיש סלואו משמים שאנו מכירים אותו כל כך טוב עד כדי שאנו רק מחכים לשנייה בה הדי ג'י אומר לכולם להצטרף ופתאום שקט בכל האולם ואז מתחילים את הריקוד האומנותי והמושקע שכל כך עמלתם עליו .

2.    אופציה שנייה היא כבר מראש להראות לאורחים מה הם הולכים לקבל באמצעות כניסה מוכנה מראש עם התלבושות ולפצוח בסשן ריקודים בסגנון הצ'רלסטון , נכון דרושים לא מעט שיעורי ריקוד והבעת צער רב שלא הקשבתם להורים להמשיך ולהתמיד עם שיעורי הריקוד ובכל זאת מה טוב חייב לצאת מזה .

3.    האופציה האחרונה היא גיוס כל החברים, הדי ג'י, הצלם והתאורה למיני הפקת ריקוד כניסה או סלואו מה שתבחרו (רק לא את שניהם כי זה טומאץ') וליצור ריקוד בסגנון גריז או ריקוד מושחת ופשוט להדהים את כולם בחתונה שלא יישכחו והכול בזכות הירתמות מדהימה של החברים שלכם.

4.    ואחת באמת באמת אחרונה שעלתה לנו היא ריקוד "הפלאש מוב" החתן והכלה מתחילים ממש בקטן ולאט לאט מצטרפים עוד ועוד חברים זה יהי כזה מטורף שבסוף תמצאו את הסבתא מתקדמת בצעדי ריקוד ענק אל הרחבה.
אז אני מקווה שכבר בחרתם לכם את אחת מהאפשרויות ..ממש עושה חשק להתחתן שוב ושוב


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס