בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

ריגושים קטנים

ריגושים קטנים

כל זוג חברים הנמצאים במערכת יחסים רצינית יודעת כי השלב הבא עליית המדרגה מכוונת כמובן לחתונה, הכול מתחיל בהצעת נישואין האם זו תהיה הפקה גדולה או הפקה קטנה? כיום יש כל כך הרבה דרכים להצעת נישואין מיוחדת ובאמת זה לא משנה אם הרמתם הפקה שהיא מינימום קדם האירוע או שהפתעתם את בת הזוג בסופ"ש ספונטני בצימר מה שחשוב שבשני המקרים יהיה את הטאץ' שלכם את הרגע הזה שבלי שום צל של ספק בת הזוג תדע כי ההצעה באה מתוככם. 

לאחר מכן בחירת טבעת אירוסין כמה כסף זה יכול לעלות לנו? הצעת הנישואין כמו הבחירה של טבעות אירוסין תלויה באופי בת הזוג, אם היא ביישנית או מוחצנת. לפי האופי שלה תדע להתאים את סגנון ההצעה ואת הטבעת. 

בחירת התאריך לחתונה, כמובן שהיא אמרה איי דו בהצעת הנישואים הרי עד שדבר כזה יוצא מהגבר דרושים לא מעט רמזים שמפזרת האישה , ועכשיו בוחרים את התאריך בו תישבעו זה לזו וזו לזה אמונים מרבית מן הזוגות בוחרת בתאריכים בעלי משמעות זה יכול להיות תאריך מיוחד כמו 11.11.11 או 15.5.15 וכו' כמובן שתאריכים אלה מוזמנים כמה שנים מראש ואפילו תתפלאו בידי רווקים שעדיין לא נמצאים במערכת יחסים.  זוגות נוספים יעדיפו את תאריכים שיש בהם סגולות או תאריכים שמהווים עבורם כנקודת ציון משמעותית בחיים (לדוגמא התאריך בו הכירו) , אבל אם אתם מוגבלים מבחינה כספית יש כמה דברים שעליכם לדעת על תאריך החתונה על מנת לחסוך בהוצאות. אירוע ביום ראשון או שני הרבה יותר זול מיום שלישי או חמישי, אירוע בחורף זול בהרבה מאירוע בקיץ, על בסיס מקום פנוי, הכי זול זה לקבוע תאריך על תאריך שמישהו ביטל, כי האולם אירועים כבר סגר את התאריך הזה ומחפש זוג שימלא את הביטול שנוצר והאולם יהיה מוכן לבוא לקראתכם בגדול על מנת שתמלאו לו את החור שנוצר, כמו כן הם מודעים להכנות שיש לבצע בזמן קצר יחסית, כי ביטול לרוב קורה חודשים ספורים לפני, מה שמשאיר לכם כמה חודשים מועטים להתארגנות, זה גם חלק התמחור הנמוך של אולם האירועים, למי שמתעקש על חתונה בקיץ ועדיין מחפש לחסוך השבוע שבין ראש השנה ליום כיפור יחסית זול מכיוון שזו תקופה לחוצה של החגים.

ומכאן אנחנו עוברים לדברים היותר גדולים כמו אולם אירועים, תקליטן, צלם, סלון כלות, חליפת חתן, טבעות נישואים והרשימה יכולה להימשך לפחות כמה דפים... אבל היינו רוצים להתעכב על כותרת המאמר "ריגושים קטנים" מה זה בעצם אומר? והיכן זה משתלב באירוע המרגש הגדול? 

הכוונה היא כמובן לתוספות או שנקרא להם עגה המקומית אטרקציות לאירועים, כי מלבד הזיקוקים, בועות אלכוהול או סבון, קונפטי ועגלות ממתקים אלכוהוליים למיניהם חשוב לתת לאורחים גם משהו שייהנו ממנו ואף יישאר להם זיכרון מהאירוע שלכם, אז נכון שכולכם עכשיו קופצים ואמרים מגנטים , מקובל אבל מגנטים לאירועים כבר מזמן הפך למצרך חובה בכל אירוע ולו הכי קטן כמו יום הולדת 5 (עד כמה שזה נשמע הזוי.. זה נכון) עדיין אנחנו מדברים על תוספות קצת יותר "מאתגרות" . 

לפניכם כמה רעיונות שתכלו לאמץ חלקם בעלות נמוכה וחלקם טיפה יותר ועדיין זה שווה... 
1. מחזיקי מפתחות עם התמונות של האורחים (על אותו בסיס של המגנטים) 
2. סוכריות צבעוניות ענקיות עליהן מוטבעת איזושהי תמונה או משפט תודה שכזה 
3. חלוקת שוקולד הטבעה עם התמונה של המתחתנים 
4. בקבוקי בועות סבון בצורת חתן וכלה 

תהנו ותזכרו שבכל דבר יש ריגושים קטנים 

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס