בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

רוקדים עם כוכבים

רוקדים עם כוכבים
רוקדים עם כוכבים

בין כל הלחץ של הפקת החתונה שלכם אנו מציעים לכם רק לשבת, לנשום עמוק, להביט אל תוך האושר שממאן לעזוב אתכם, התחושה הזו שמתמלאת בכם, ההרגשה הזו שאוטוטו כל הריצות מסתכמות בלילה של חייכם .
שניכם ביחד וכל אחד לחוד מקבל את תשומת לב האורחים  ברגע מסוים במהלך החתונה, את הכלה עוד בכניסה לחופה, בהליכה על השביל וכול העיניים מציצות לעברך למראה יופייך המשתאה, ואתה חתן אל תרגיש מוזנח המבטים כולם עליך ברגע שבירת הכוס (לא כוחות, אבל בסדר).
ובכל זאת גם אנחנו כמוכם מעדיפים שיהיה רגע אחד, יחיד ומיוחד שעיני כולם יופנו אליכם ביחד כזוג נשוי כדת וכדין, הרגע המיוחד שלכם עליו באמת עמלתם קשות בכדי שייצא הכי טוב שאפשר.. כאני מקווה שכולכם כבר הבנתם שמדובר על ריקוד הסלואו הראשון שלכם כחתן וכלה.
ריקוד חתן-כלה בדרך כלל פותח את האירוע באופן רשמי, מזין את המוזמנים בשמחה, מעיר את הקהל שאופן פתאומי קם על הרגליים ומתחיל לרקוד. רחבת הריקודים מתמלאת. זהו למעשה הרגע שבשבילו השקעתם את כל המאמץ!
כשאומרים סלואו ישירות עולה לי תמונה מריקוד בין שני ילדים בכיתה ו' שהידיים של הבן על המותניים והידיים של הבת על הכתפיים והתזוזה היא בעיקר לא לפי הקצב, ומחכים לשנייה שיגיע אימא או אבא להתחלף אתכם ופעימת הלב תחזור לתפקד כרגיל.
אני בטוחה שצפיתם בסרטים כמו "ריקוד מושחת", "הנרקוד?",ואפילו "פלאשדאנס", בהיתם סמך והמחשבה היחידה שעלתה לכם בראש היא...יום יבוא וגם אנחנו נרקוד ככה.
חברים בואו נתעורר למציאות לדעת לרקוד צריך ללמוד ואני לא מתכוונת לשיעורי הריקוד שאימא הכריחה אותנו ללכת בגיל 5 אלא ריקוד עם כירואוגרפיה מקצועית וכן כולל הרמות וכאלה.
תשכחו מכל מה שידעתם עד היום ריקוד החתונה זו ההופעה הגדולה , לא צריך שנים של לימוד או להשתתף בראליטי ריקודים אלא פשוט ללכת לבית ספר לריקוד המתמחה בריקוד חתן כלה וליהנות.
השיעורים הראשונים יוקדשו ללימוד צעדי הבסיס. במסגרת השיעורים צוברים הרוקדים אט אט את הביטחון תוך קבלת הדרכה יסודית. זה הזמן לצפות  שוב ב"ריקוד מושחת" ולהיכנס לאווירה ואפילו לקחת כמה טיפים משם. ובהתאם: מומלץ כי במסגרת ההכנות לחתונה ולריקוד, הכלה המיועדת תבחר לא רק שמלת כלה אלא גם שמלה תואמת איתה תגיע לשיעורי הריקוד, שתעזור לה להרגיש לא פחות מרקדנית. וכמובן ונעלי עקב. אם כבר נלך עד הסוף.
מומלץ לקחת כמה שיעורים כאשר בראשונים תלמדו לפחות את הבסיס של עולם הריקוד ובשיעורים הבאים כבר תרכיבו ריקוד משלכם עם הצעדים המתאימים, אם בהתחלה תרגישו שבן הזוג שלכם טיפה קלאמזי זה בסדר כמעט כולם כאלה . אבל רק בהתחלה.
הטיפ הכי גדול שנוכל לתת לכם היא לא לפחד הרמות, הנפות, סיבובים הכול בא בחשבון העיקר שלכם יהיה כיף, ואם תרצו  תוכלו לבנות לכם ריקוד חתן כלה בשילוב סגנונות ריקוד שונים - ריקוד סלואו רומנטי, ריקודים סלוניים ולטיניים, ריקוד חופשי, ריקוד מזרחי, היפ-הופ ועוד.
אל תשכחו לעדכן את מקום האירוע, הצלם והתקליטן על קיום הריקוד שהפוקוס יהיה עליכם כל הזמן ואפילו שילוב זיקוקים בא בחשבון.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס