בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

צילומי הבוקר שאחרי

צילומי הבוקר שאחרי

אם בעבר הסתפקנו בצילום החתונה בלבד, שבירת הכוס, הסלואו הראשון הרי שלא לאט הוספנו לפן הצילום עוד ועוד מגמות כמו צילום יום החתונה כולו הכולל את התארגנות הכלה, קישוט האוטו צילומי נוף וכו' וגם כאן לא תמו הרעיונות לפני כמה שנים טובות זוגות רבים החליטו שהם רוצים גם לתעד את ימי הרווקות האחרונים שלהם על מנת להנציח את הרגעים בהם הפכו מרווקים לנשואים ושוב גם את זה עברנו בשלום, ופתאום בשנה האחרונה עלה טרנד צילום חדש "טראש דה דרס" אני מאמינה שרובכם שמעתם על הטרנד בו הכלה (שוב) קונה שמלת כלה אומנם פחות מושקעת אך עדיין נחשבת כהוצאה וכך קובעים יום צילומים (בדרך כלל ביום הניסיון כשהכלה כבר מסורקת ומאופרת) ופשוטו כמשמעו הורסים את השמלה איך? בשלל צילומים בלוקיישנים לא כל כך "נקיים" בלשון המעטה לשמלה כל כך לבנה ובכל זאת את סשן הצילומים יקיימו בחוף הים, במוסך, במתחם פיינטבול ועוד רעיונות מטורפים שכאלה.

חשבתם שנגמרו השיגעונות ...טעות נוספת בידכם בתקופה האחרונה נולד לו טרנד החדש של זוגות המבקשים לתעד אותם "בבוקר שאחרי" החתונה, כשהם עוד מאוהבים לגמרי ועדיין אפופים מהסערה שהתחוללה אתמול ובדיוק ברגעים אלה כאשר כל מה שחשוב זה היום בו התחילו את חייהם יחד כנשואים הם רוצים לתעד ולשמור גם לנכדים.

מטרת הצילום היא לתפוס את רגע היחד המיוחד הזה שלהם כשברקע עוד מפוזרות אלפי סיכות הראש שבלילה החתן המסכן הוציא לאשתו מהראש ואפילו תוספות שיער ניתן למצוא פה ושם, כשהמיטות מבולגנות ועדיין הזוג נראה כמו אפרוח שרק בקע לעולם ועדיין בהלם.

לעומת זאת הרבה אנשים הרימו גבה לנוכח הצילומים הללו שכן אלו רגעיהם האינטימיים של הזוג ולא בטוח שבעתיד באמת ירצו לחלוק אותם את שאר העולם או לפחות שאר המשפחה, חשוב לציין כי אין המדובר על צילומים לא צנועים אלא באמת על התמונה בה העיניים שלכם מזוגגות ובכנות אינכם עדיין מבינים למה נכנסתם.

מהיכרותי אצל זוגות רבים כן עושים איזה שהוא עניין מהבוקר שאחרי כאשר המשפחה המצומצמת נפגשת בדרך כלל בית הורי החתן ומוגשים מאכלים למיניהם , ביננו זה סתם רמז לכלה שהיא יכולה להפסיק עם הדיאטה כדי להיכנס לשמלה שלה.

מתחתנים יקרים, היצירתיות אף פעם לא נגמרת ותמיד יבוא מישהו שימציא את הגלגל מחדש ועדיין חשוב שלא להיגרר לכל מיני טרנדים שלא כל כך תואמים את ערכיכם אך בכל זאת תמיד כיף להביא לכל הפקת האירוע שלכם איזה שהוא ניחוח וטעם שלכם שיאפיינו אתכם ביום כזה חשוב.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס