בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפרטים הקטנים באירועים

הפרטים הקטנים באירועים

מרגע ההחלטה להתחתן החשיבה הראשונה היא קודם כל בעלי המקצוע המחזיקים את האירוע, אולם או גן אירועים, סלון כלות, תקליטן, צלם, טבעות,  נו טוב גם חליפת חתן .
רק אחרי שסיימנו לסגור את כל הדברים הגדולים התפנינו לדברים הקטנים כמו הזמנות לחתונה, נכון שהחשיבה הראשונה היא לקחת סתם הזמנה גם ככה היא תירק בסוף, תעצרו החשיבה לא נכונה, ההזמנה היא זו שמספקת לאורחים את כל הפרטים החשובים של הערב שלכם, יש לשמור על מבנה ההזמנה וניתן לשחק בעיקר עם העיצוב, דף ההזמנה, מעטפות וכו'.

מהו מבנה ההזמנה? בעיקרון בעלי אולמות אירועים מספקים את המעטפות לאירוע כך שאם בחרתם הזמנה סטנדרטית אין לכם יותר מידי דאגות ותצטרכו רק לרשום את שמות המוזמנים על גבי המעטפות, דרך אגב גם כאן יש חוקיות מסוימת כאשר אתם מזמינים את המשפחה רצוי להזמין את ההורים בנפרד וילדיהם בעלי המשפחות בנפרד., דבר נוסף כאשר אתם רושמים לכבוד, דוד ואסתר ומשפחתם, האם אתם באמת מתכוונים להזמין את בני המשפחה.
במידה והמוזמנים הינם קולגות או חברים והם אינם נשואים רצוי לרשום את שם המוזמן ובן/בת הזוג.(במידה ולא ידוע שמם עדיין רצוי לרשום את המילה בן/בת הזוג).

מתי כדאי לשלוח את ההזמנות?
לא פעם שאלתי את עצמי גזם בזמן החתונה שלי מתי הכי נכון להתחיל לחלק הזמנות, חלק מהאוכלוסייה גורסת כי ניתן להתחיל ולחלק בין שישה לשבעה שבועות טרם האירוע כדי שאנשים יוכלו לשריין את התאריך ולהזיז דברים במידה ורצה הגורל נפלו על אותו יום.
כיום בעידן המתפתחת והרשת החברתית בה ניתן להעביר מסרים לכל מי שתירצו מספיק ליידע "save the date" כמו שרבים שולחים בפייסבוק ובנוסף לרשום הזמנות יישלחו בהמשך, ואת חלוקת ההזמנות עצמה לשמור לעד 3 שבועות לפני האירוע כדי לעשות זאת יותר רשמי וכמו כן תזכורת.

בשנים האחרונות קיימת תופעה "אשר הגעתך"  זוגות רבים מציינים על גבי ההזמנה שיש לאשר הגעה לאירוע מה שנקרא אישורי השתתפות (RSVP), גם אם סיננתם את הבטוחים והלא בטוחים מבחינת כמות המוזמנים באולם או כמות המנות שהוזמנו בקייטרינג אתם מבקשים מקדם הגנה נוסף שהוא אישור המוזמנים עצמם להגעה לפני האירוע. חשוב לקבוע דד ליין להגעת אישורי ההשתתפות, ובהתאם לכך גם לסיים את סידורי ההושבה ולהכין את הכרטיסים. ניתן ואף רצוי לפנות טלפונית למוזמנים אשר לא אישרו את הגעתם על מנת להיות בטוחים עד כמה שאפר בכמות המוזמנים.

עוד מההתחדשות בעולמנו ישנם הרבה זוגות שרוצים לתת מין תקדים לחתונה הבאה עלינו לטובה ושולחים למוזמנים סרטון קצר בו הם מספרים על ההיכרות, כמה טוב שהכירו, כמה מוצלחת תהיה החתונה וכמה כיף יהיה אם תבואו. לבעלי לב חלש הסרטון הוא בדרך כלל קיצ'י ואפילו מידי , תסלחו לזוג לא בכל יום מתחתנים .

ודבר קטן אחרון נוסף אם כבר החלטתם ללכת על כל החופה (הקופה) ספר אורחים, בעבר בעיקר באירועי בר\בת מצווה היה מוצב בכניסה לאולם תמונת ענק של ילד או ילדת המצווה ומסביב למסגרת האורחים היו רושמים ברכות, עכשיו קחו את הרעיון לחתונה  ורק תתארו לכם מה באילו ברכות תבורכו. בסוף הערב תמסגרו ותתלו.  זיכרון מושלם.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס