בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

פאדיחות בחתונות

פאדיחות בחתונות

לרוב תכנון החתונה אורך כמה חודשים החל ממציאת אולם אירועים, צלם, תקליטן, שמלת כלה, חליפת חתן, טבעות נישואים ואם נמשיך ייגמר לנו הדף לספר באמת למה התכנסנו כאן היום.

בהפקת האירוע לפרטי פרטים אנו נשים יותר דגש לפרטים הקטנים, שאנו חושבים שכולם שכחו מהם ורק אנחנו זכרנו (גאוות יחידה) ולבסוף שמגיע יום האירוע ואנחנו בטוחים ומתפללים יש לציין שהכול יתנהל על מי מנוחות ושום דבר חריג לא יקרה...

חריג אמרנו? מתחתנים יקרים שימו לב למהלכים אשר עשויים לשבש את כל המשך הערב שלכם, שיהיה בהצלחה ולעולם אל תגידו אצלי זה לא יקרה.

1.    שבירת הכוס- טקס החתונה מגיע לסיומו עם שבירת הכוס, בדיוק ברגע הזה בו החתן מניף את הרגל וכולם מחכים לשמוע את צליל השבר ולהתנפל עליכם בנשיקות יכולים לקרות שני דברים, האחד שברי הכוס עלולים לחדור דרך סוליית נעל החתן ולחתוך אותו או שיעופו שברי הזכוכית היישר אל רגליה העדינות של הכלה. בשני המקרים הדבר יצריך לעשות "פאוז" על המשך החתונה, ובמצבים חריגים יותר גם ביקור בבית החולים . בכל משרה צלקת זה ישאיר .

2.    ועדיין בנושא הכוס- חתנים יקרים נגד זה אין לכם מה לעשות אי הצלחת שבירת הכוס בפעם הראשונה גוררת אחריה שובל של בדיחות/צחקוקים/גיחוכים ובסוף גם הכלה מצטרפת...תתאמנו

3.    השמלה והמדרגה- נכון שאנו הכלות מתפארות בשובל הארוך ושמלת הכלה המרשימה שלנו, נכון שליום אחד היינו רוצות להרגיש מלכות ולרדת אט אט במדרגות כשובל השמלה מאחורינו, ונכון...שלא היינו רוצות לפספס מדרגה ליפול אפיים ולקוות שאף אחד לא שם לב (אין סיכוי הירידה במדרגות היא הכניסה לחופה). בכל אופן זו פדיחה הנמצאת כרגע בראש המצעד..

4.    ואם בשמלת הכלה עסקינן זו הסיבה ללבוש ביום החתונה שמלה איכותית שנקנתה או הושכרה במקום מקצועי, אתן בטח שואלות את עצמכם מה גודל החשיבות אז תתארו לכן סיטואציה בה השמלה שנתפרה אינה מאיכות כל כך גבוהה ובצעידה אל החופה רגל אחת קיפצה לה יותר מידי ונחתה על השמלה, התפר רופף ולך נשאר לקוות שלא לשמור את רעש הקרע שעוד מעט כולם ייראו.

5.    ואנחנו עדיין בשמלות כלה, נכון שהיום שמלה נפוחה אינה הטרנד המוביל יותר ושמלות צמודות יותר תופסות מקום של כבוד על גוף הכלה, ההמלצה שלנו היא לנסות לנוע, להתכופף, להתרומם עם השמלה לפני ערב החתונה על מנת למנוע מעידה כמו בובה בתוך שטיח מגולגל.

6.    צילומים- בחירת הלוקיישן נתון בדרך כלל לחסדיו של הצלם, אלא אם כן יש מקום שאתם רוצים במיוחד וגם אז צריך לנהוג ביתר זהירות, לדוגמא- צילומים במזח יש לשים לב שלא להישען על שערים שלא תמצאו את עצמכם משחזרים רגע מ"אבא גנוב" , צילום בתוך מועדון עם סיגריה יש לשמור על משנה זהירות שלא יישאר מזכרת על השמלה וכו'.

7.    חתן וכלה על הפלטה או כיסא- נכון שכיום כבר לא מעלים את החתן והכלה לרקוד על איזו פלטה מאולתרת מעץ נוכח המקרים שהיו באותם שנים הוחלט פשוט לוותר על זה אף אחד מאתנו לא רוצה לסיים את יום החתונה שלו עם יד או רגל שבורה.  ומצד שני הרמה על כיסא גם היא אינה בטוחה כל כך, הכיסא לא יציב ובטח שלא נתחיל לסדר את מי שמרים אותו לפי הגודל. פשוט הימנעו מכך.

8.    הנפת החתן באוויר- טוב, חברים זה מצריך התייחסות מיוחדת אני מבקשת בכל לשון של בקשה תפסיקו להניף את החתנים באוויר כמו משחק במצנח הפעלה לילדים. הנחיתה לא תמיד תהיה רכה.

עד כאן מצעד הפדיחות נשמח להצעות חדשות

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס