בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

עיצוב שיער לכלות 2014

עיצוב שיער לכלות 2014

עיצוב השיער כמו כל תחום בענף האירועים מקבל טרנדים משלו שבדרך כלל מתחלפים בין עונה לעונה וכמובן כמו בכל אופנה מתחדשת אנו בדרך כלל נלך שבי אחריהם מסיבה אחת מאוד פשוטה שאם זה מה שמיוחד כרגע אין סיבה להיות שונים. 

אם נסתכל על שנים עברו חלפו מאות סגנונות של תסרוקות (כן, כך היה נהוג לקרוא למגדלים האלה) על ראשי הכלות כך שאם בשנות ה- 50 התסרוקת הייתה צריכה להיות מאוד מוקפדת עד כדי כך שלא ראינו שערה אחת מיותרת שאינה במקום הרי שבשנות ה- 60 הפרועות התסרוקות היו סוג של כאוס, פרועות, סבוכות ומה שבטוח שבהקשר לשנים אלה ההיסטוריה לא תחזור על עצמה. 

במשך השנים היה ניתן לראות כי עברנו בכל פעם לטרנד אחד מתסרוקת המגדלים הידועה לשמצה, ועד למראה הפזור שנתן הרגשת רכות , עברנו כברת דרך לא קלה עם הבייביליס בו גם בעלות שיער מתולתל וגם בעלות שיער חלק עברו דרך ידו של המכשיר המתלתל. 

אם נעצור רגע וניגע במשה שקורה אצלנו בשנה האחרונה אז היה ניתן להבחין כי כמו שהשמלות היו מאופקות סטייל קייט מידלטון כך גם השיער היה אסוף באופן מוקפד אך עדיין נתן מראה של רוך , היה שימוש מוגבר בספריי על מנת ליצור כל מיני הגבהות וכמובן לקבל ברק, כיום אנו צועדים לזמן בו קווי העיצוב הופכים ליותר טבעיים והכוונה היא כמובן עדיין שימוש בבייביליס אבל צריך לסרק אותו אחר כך על מנת שלא ייראה מוקפד מידי, כמו כן מיני סוגי קוקו מרושל נכנסים חזק אל תוך הטרנד וגם כאן ניתן לראות כי קוקו הוא אומנם תסרוקת מוקפדת מאוד ועדיין ברגע שנעשה את זה טיפה מרושל נוכל שוב לחזור לקווים הטבעיים .

 
השנה הלוק "היבש" מוביל אותנו וזה אומר פחות שימוש בספריי הנותן ברק ומחזיק את התסרוקת ובמקום נשתמש באלמנטים אחרים להחזיק את השערה באמצעות תסרוקות אסופות, צמות קלועות למיניהם ואפילו קריצה קטנה לעולם היווני עם עלים מוזהבים וקשתות. 

ובכל זאת לפני שנבחר תסרוקת חשוב מאוד להקפיד על שני דברים האחד כמובן זו השמלה שהרי אם ניקח שמלה מוקפדת קוקו מרושל ממש לא יתאים לכך וכמובן להפך על כן לשמלה ישנה השפעה גדולה על בחירת שאר המרכיבים בהופעתה הכוללת ל הכלה וכמובן על השיער שמהווה חלק בלתי נפרד מההופעה כולה .

המשתנה השני הוא כמובן סוג השיער, כמתולתלת המתכחשת לסוג השיער שלה אני יכולה להגיד לכם שאם כולנו היינו נולדים עם סוג השיער שכל אחת הייתה רוצה הרי שחברות מוצרי השיער היו פושטות רגל והמספרות מצמצמות משמעותית את היקף העבודה שלהן. 

כידוע שיער מסוג תלתלים קשה יותר לעיבוד בגלל שלשיער כזה יש חיים משל עצמו כך גם בעלות שיער חלק (גולש) יתקשו להחזיק תסרוקת בשל הגמישות היתרה שיש לשיער. 

לסיכום מה שאני ממליצה התחילו את הערב עם תסרוקת מוקפדת אך לא עם מיליון סיכות , זרמו עם הטרנד כי בעוד 10 שנים תמיד תוכלו להאשים את הזמן שרציתם ללכת עם הזרם. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס