בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

עונת החתונות מהצד השני

עונת החתונות מהצד השני

עד היום כל המאמרים באתר פנו לחתן והכלה העתידיים היום החלטתי לפנות קצת לחברים הקרובים. אלה שמסתכלים על המחשב ובצד השולחן מחכה להם ערימת הזמנות לחתונות הקרובות, בואו נדבר גלוי בכל פעם שאתם מקבלים הזמנה החיוך עולה על פניכם וברגע שהבנתם שקיבלתם עוד הזמנה החיוך יורד והחישובים מתחילים. 

ישנם אנשים המקבלים ארבע הזמנות לאותו שבוע ויש גם כאלה שצריכים לרוץ באותו היום לשני אירועים , בתוך סממן האירוע מופיעים לנו שני דברים עיקריים, האחד כמובן זהו הנושא הכספי והשני זה ההופעה, האם ללבוש את השמלה שקניתם לשני אירועים, ומה החוקים לגבי זה. 

ראשית אירועים מנקודת המבט של הכסף, כאמור כשכמעט בכל שבוע נוחתים אצלנו טפטופי הזמנות הרי שבסופו של דבר זה מסתכם באלפי שקלים היוצאים על סעיף אירועים ברשימת ההוצאות החודשית שלכם , 60% מהמוזמנים יחליטו כי סכום המתנה יהיה זהה או 50-100 ₪ מעל למה שהם קיבלו באירוע שלהם (כלומר אם החבר המתחתן שם לכם בחתונה 350 ₪ אתם תשימו לו 400 בחתונה שלו), 25% מהאנשים יתאימו את סכום המתנה לאופי האירוע (אם האירוע הינו יוקרתי כך גם סכום המתנה יעלה), ו- 15% ייתנו על פי התקציב שלהם. 

חשוב להבין כי מה שתיתנו לכם יחזירו וכי הגלגל הזה של תעשיית המתנות באירועים הינו חוזר בכל פעם, אם הזו אומר שיצא מורווח האירוע לא מחייב כי היו לו הרבה מוזמנים , הרבה מוזמנים זה אומר הוצאות גדולות יותר אלא הכסף שקיבלו נמצא אצלם בפיקדון ומוחזר אט אט לאורחים שהגיעו לכבד אותו . 

הביטוי הרווח "חתונה מכסה את עצמה" אינו נכון ואף מסוכן להסתמך עליו. מכיוון שרוב האורחים מסתמכים יותר על הסכום שקבלו ממשפחת המתחתנים מאשר על יוקרת האולם או יום האירוע, אירוע שיערך בתקופות היקרות בין יוני ועד ספטמבר ובימים יקרים כמו ימי חמישי, יעלה יותר אך לא יגדיל את סכומי הצ'קים המתקבלים. כך הכניסה לחיי הנישואים אינה חלקה ואף מתחילה במינוס שאינו רצוי. 

היבט שני לעונת האירועים זה כמובן הלבוש, לא פעם מצאנו עצמו מתלבטים האם לקנות שמלה חדשה, או לשים שמלה שכבר לבשת? , אז התשובה היא מאוד פשוטה במידה והשמלה נלבשת לשני אירועים שונים כלומר שלא יהיו בהם את אותו אורחים אין שום בעיה ללבוש את השמלה ואפילו אפשר לתעתע "באויב" ולהוסיף לה אקססוריז שייתן לה מראה אחר לחלוטין. 

במידה וכל קבוצת החברים המשותפים שלכם החליטו להתחתן גם כאן יש כמה אופציות ראשית "שוק תן קח" אין הכוונה לקנות בשוק אלא למסע החלפות עם החברות שלכם להלוות שמלה באירוע זה כמעט כמו להשכיר שמלה לאירוע רק שכאן ישנו חיסכון גדול בכסף אופציה שנייה היא באמת לקנות שמלה לאירוע אך להתחשב בתקציב שנקבע מראש כולל המתנה לחתונה . 

בטח לא אחת שאלתם את עצמכם מדוע מדובר כאן רק על נשים ושמלות, נו באמת, בואו נהייה ריאליים הגבר מבחינתו ילך עם ג'ינס וטי שירט לאירוע אלא אם כן האישה תעצור בעדו ותגרע מתקציב השמלה לטובת חולצה יפה ....  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס