בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

עוגות חתונה מעוצבות

עוגות חתונה מעוצבות

בתרבות המערבית עוגת החתונה הינה עוגה גדולה ולרוב כוללת מספר קומות מעוטרת בפרחים, דמויות ואלמנטים נוספים, בתרבות המערבית המנהג אומר כי על הכלה לפרוס את העוגה והגיש למשפחת החתן דבר המסמל את כניסתה למשפחה .

יצירתיות מושלמת, עוגה מעוצבת לחתונה לרוב תהיה בעלת קומות וככל שיהיו יותר קומות כך העוגה מרשימה יותר, עם עיטורי פרחים, דמויות חתן כלה, לבבות, פנינים, פפיונים ומלא לא ?? והכל אכיל וכמובן טעים .

אם בעבר עוגת החתונה הייתה מרובעת "תרתי משמע" הרי שהיום עוגת החתונה קיבלה מקום של כבוד.

העיסוק בעיצוב עוגת החתונה דורשת ראשית כל הכרות עם בני הזוג ולדעת את קונספט החתונה ,  במידה והקונספט הינו חתונת צהריים על שפת הים עיצוב העוגה יהיה קליל גם כן                       
עוגת שתי קומות עם דמות כלה המושכת את החתן יכול להיות אתנחתא שתגרום לאורחים להעלות כמה חיוכים .

אם הלכתם על החתונה הנסיכותית, הרי שהעוגה חייבת להיות בהתאם

עוגת מינימום 5 קומות מעוטרת בשבילי פרחים ורודים וסגולים עם פפיונים ועודף

צבעים ורודים...

בתהליך ארגון החתונה ישנו מוטיב אחד שהולך אתכם לאורך כל הדרך "משא ומתן" עם הכלה או שמא עם החתן, או אולי עם ההורים, הרי זה לא משנה מי המעורבים העיקר שלחתונה תגיעו מאוהבים .

אז לפחות בעניין אחד בטוח תסכימו שהעוגה שתבחרו בהחלט תסכם תשקף את התהליך שעברתם ...

עוגות החתונה הינן מושקעות ביותר שכן מלבד הדקורציה על העוגה, הפנים שלה לא פחות חשוב ועל כן החומרים צריכים להיות איכותיים בלבד, לרוב עוגת החתונה עשויה מעוגה בחושה ושכבות של קרם בטעמים , כל שכבה מצופה בבצק סוכר על מנת לתת לעוגה מראה אחיד וכך מרכיבים את הקומות . כמו כן גם העיטורים של העוגה כמו גם הדמויות עשויים מבצק סוכר לא פחות טעים מהעוגה (לאוהבים מבינכם), בנוסף תוכלו למצוא קישוטים כמו אבני חן ופנינים וגם הם כמו הדמויות אכילות לחלוטין .

אין סוף ליצירתיות ומה ניתן לעשות בעיצוב עוגות חתונה הרעיון הוא באמת לבוא עם ראש פתוח ולשתף פעולה עם הקונדיטורית כדי שהתוצאה תהיה פשוט מושלמת .


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס