בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

סיפורי חתונה

סיפורי חתונה

החתונה שלי

לכל אחד יש את סיפור החתונה שלו, יש את הזוגות שמיד אחרי הצעת הנישואים המרגשת והמושקעת הם מקדישים את כל כולם ואת כל זמנם לתכנון החתונה המושלמת, מאידך, ישנם זוגות שלוקחים את הזמן מבחינתם עצם זה שהתארסו זה כבר צעד ראשון ומהותי בחייהם ואינם ממהרים להתחתן על אף שמבחינתם הזמן הזה יכול להיות גם שנתיים.

אם תשאלו זוגות שהתחתנו לפני כמה שנים התשובה הראשונה שתקבלו לשאלה איך הם הפיקו את החתונה היא – לא זוכרים!!! (כן הטון בו זה נאמר מומחש לכם על ידי סימני השאלה) .

אני ובעלי אומנם התחתנו לפני חמש שנים אך אנו זוכרים בוודאות כיצד התנהלה הפקת החתונה שלנו וזה לא בגלל ששקדנו עליה יומם וליל זה יישמע מוזר אבל ניהלנו הכול בשלט רחוק.

ככה זה כשאנחנו גרים בדרום הארץ והמשפחות בצפון הארץ ועדיין צריך להרים חתונה אז היא פשוט מתנהלת בשלט רחוק.. זה גם המקום להודו למשפחות שלנו שאיך לומר בעדינות רצו בשבילנו.

בביתנו הקט בדרום ישבנו לשיחת ערב שקטה בו החלטנו מי יהיו בעלי המקצוע שאנו רוצים בחתונה שלנו מיותר לציין כי ההחלטה הייתה מכרעת וכל שנותר להורים זה לרוץ ולהילחם עם בעלי המקצוע שככה אנחנו רוצים, בתאריך שהוחלט ולבעלי המקצוע לא נותר ברירה אלא למלא את בקשותינו.

אז נכון שלא הכול הלך חלק אבל קשה להודות המבוגרים יודעים הרבה יותר טוב ממנו.

התקציב- שוב חוזרים לאותה שיחה בה החלטנו על מחיר סביר למנה ממנה אנחנו לא מוכנים לעלות ובתקווה שבעל האולם שרצינו ייכנס לבקשתנו ויסכים לתת לנו את המנה בתקציב שהוחלט, זוכרים שאמרתי שלא הכול הלך חלק אז בדיוק בנקודה הזו החל כל הבלאגן, כמובן שבעל האולם לא הסכים למחיר המנה ואנו נאלצנו לחפש מקום אחר. "התפשרנו על המקום" וכמובן לא בלב שלם, בעבר לכל אולם היה זמן מוקצב בו הזוג יכול לסגת מהחלטתו ולבטל את העסקה ולמזלנו אפשר לומר אותו אולם אחר שסגרנו נקלע לקיים כלכליים וממש באותו היום בוטלה העסקה, שבו ההורים על עקבותיהם וחזרו לאולם השני ובלחץ ותחנונים זה נסגר, האולם שרצינו ובמחיר שביקשנו ..אפשר לסמן V .

לגבי התקליטן לא היו ספקות או בעיות התאריך היה פנוי והעסקה נחתמה בחיוך ענק, הצלם הינו מכר של המשפחה ועל כן גם כאן התוצאה הייתה פשוט מושלמת.

שמלת הכלה- אני בטוחה שבנות רבות יעצרו את קריאת המאמר בדיוק בשלב הזה אבל בכל זאת אני יספר קיבלתי קטלוג של חתונות וראיתי את השמלה הכי מושלמת שאי פעם נתקלתי בה, שלחתי את אחותי בקביעה גורפת שזו השמלה, זה הסלון כלות "לכי תסגרי את העסקה" ואשת עסקים ממולחת זה קרה.

לטעימות שלחנו את גיסי (שף במקצועו) לסגור את תפריט המנות שיוגש לאורחים וגם כאן לא טעינו בבחירת האדם הכול יצא פשוט מושלם.

לחתונה הגענו כמו שני מלכים שלא עמלו יותר מידי ולא כיתתו את רגליהם ממקום למקום, הכול היה פשוט מושלם.

מוסר ההשכל חברים מכל סיפור החתונה שלנו הוא אל תפחדו מצמד המילים האצלת סמכויות, תסמכו על האנשים שקרובים אליכם ולאו דווקא מפאת המרחק בו אתם נמצאים .

כשיש שמחה ואהבה זה לא באמת משנה מה קורה בדרך בלי לחץ התוצאה תמיד טובה.  זו הנוסחה הנכונה להתחלת חיים מאושרים.

אם גם לכם יש סיפורי חתונה מעניינים שלחו לנו נפרסם אותם כאן אצלנו באתר "החתונה שלי". 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס