בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

סוף הרווקות

סוף הרווקות

כשכלה או חתן לעתיד עומדים לפני חתונה אחת המחשבות החולפות בראשם היא איך יחגגו את סוף הרווקות שלהם. אז איך באמת ? כמובן שבמסיבת רווקות אשר תזכיר להם את הלילה האחרון שלהם כרווק או רווקה לפני הכניסה לעולם הנישואים.

ההגדרה הנכונה של מסיבת רווקים ובעיקר רווקות זהו רמז קל לכך שמרגע נישואיהם החברות שלכם קצת תתרחק, קצת תתפוגג אבל תמיד תהיו שם בשבילם.

לא פעם הכלה או החתן עומדים בפני הדילמה של מי יארגן להם את המסיבה הכי כיפית וכמובן בלתי נשכחת, הכלה גם ככה נמצאת בימים עמוסים של ארגונים אחרונים והלחץ רק גובר מיום ליום ובנוסף לארגן גם את מסיבת הרווקות לא תמיד בראש מעיינם למרות החשיבות הטמונה שם.

לכן אם החלטת בכל זאת את או אתה לארגן את מסיבת הרווקות הכתבה הבאה יכולה לעזור ואם החלטתם שחבריכם הטובים יעשו זאת אז תנו להם לקרוא את הכתבה.

מסיבת רווקות-  תמיד באירוע שכזה עולה הפחד כי קבוצות החברות לא תתחברנה או שהמסיבה תהיה משעממת למדי, אז ראשית ולפני הכול רדו מהקלישאה של הזמנת גבר לצורכי בידור, זה ממש לא מבדר וייתכן גם שיביך בנות מסוימות במקום זה הייתי ממליצה על השכרת וילה למסיבות או צימר כדי שבאמת המקום יהיה ניטרלי, הזמנת מפעילת נשים בנושא היחסים של בינו לבינה, הכנת משחק לכלה בו יישאלו שאלות שעליהן החתן ייתן מבעוד מועד תשובות ותנסו "להתקיל את הכלה" .

רעיון נוסף הוא להביא מופע קטן של סטנד אפ שגם הוא כמובן יהיה בנושא יחסים וזאת בעיקר על מנת לשבור את הקרח וליצור ערב שכולו צחוק והנאות.

מבחינת הכיבוד אלכוהול תמיד יתקבל בברכה ובגלל שאתם נשים עדינות וכאלה לכו על מגשי אוכל חלבי וכמובן מתוקים.

מסיבת רווקים- טוב, כאן חשוב לציין שהכותבת היא אישה על כן תצטרכו פעם אחת לקבל את האמת בפנים. מסיבת רווקים זה לא ללכת למגוון דירות דיסקרטיות ואז לשבת בבר לשתות עד כלות הנשימה ובסופו של דבר למצוא את עצמכם נגררים הביתה ולא ממש זוכרים את מסיבת הרווקים שלכם.

עצה ראשונה השכירו וילה, לופט או צימר (תלוי בכמות האנשים), קריוקי ישתלב מאוד יפה עם קולותיכם הערבים (רק באמת תוודאו שאין נשים בסביבה ), בחרו שירים מצחיקים כמו "נפלת חזק..." ומהבחינה הקולינרית בניגוד לנשים אתם גברים אז תעשו ברביקיו.

טרנד חזק שנתקלתי בו לא פעם לאחרונה היא מסיבת הרווק והרווקה , חתן וכלה לעתיד המחליטים לשלב בין שני המסיבות לכדי מסיבה אחת גדול, כמובן שצריך מקום שיכול להכיל את כמות האנשים האוכל כמובן יהיה בשרי כדי למנוע קטנוניות מסוימת, אם המסיבה תהיה בימי הקיץ החמים אז כמובן שכדאי לקחת מקום עם בריכה ואם היא מתקיימת בחורף פטריות חימום זה חובה.
עוד נקודה חשובה בעניין הזה היא שמסיבה כזו יכולה להצליח רק אם יש לכם המון חברים משותפים.

חשוב לשים לב כי אינכם מעמיסים אטרקציות על המוזמנים שכן אתם תהיו בלחץ של להספיק את כל מה שתכננתם והם יהיו כבר על סף ייאוש כי כמה כבר אפשר להכיל.
את מי להזמין?
למסיבת רווקים או רווקות רצוי להזמין את החברים הקרובים באמת סביר להניח כי סודות קטנים יצוצו ולכן כדאי גם שהם יגיעו לאוזניים הנכונות. במקרה כזה גם וותרו על הזמנת הדודה מבאר שבע.

ונסכם באיחולי הנאה מלבבים ושמסיבת הרווקים או הרווקות שתכננתם יישאו הצלחה וכניסה "חלקה" לחיי נישואים מאושרים.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס