בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

נעלי כלה

נעלי כלה נוחות או מפוצצות?

יום החתונה הגיע, הכול כבר מוכן המלצרים כבר עורכים את השולחנות, הצלם כבר אתך בסלון כלות, החתן עוד לא התעורר... ואת מאושרת מתמיד היום לו חיכית כבר כאן.
הכנות לחתונה מפוארת ויוקרתית לא מחייבת אתכן לעבור יום שלם כשאתן נועלות נעלי כלה לא נוחות המקשות עליכן ליהנות מהיום המיוחד שלכן. כמו שלא תבחרו לעשות עיצוב שיער או איפור כלות באופן שיקשה עליכן להתנהל בנוחות בערב כך גם עליכן להשקיע זמן ומחשבה בבחירה של נעלי כלה יפות אך נוחות. על מנת להרגיש בנוח יש באפשרותכן לרכוש שתי זוגות של נעלי כלה. זוג אחד אותו תנעלו בעת הצילומים לפני טקס החתונה ובזמן הכניסה לחופה וזוג אחד (נוח יותר) אותו תנעלו בשאר הערב – בזמן הריקודים, ההסתובבות בין האורחים והצילומים וכדומה.

כידוע חתונה היא לא עניין של זבנג וגמרנו, אומנם לעומת חודשים של תכנונים לכמה שעות חתונה זה באמת נראה ככה. ועדיין חשיבות הנוחות של הכמה שעות האלה היא הרבה יותר גדולה ממה שאתן מתארות לעצמכם.
חלק מההופעה הכוללת של הכלה הן הנעליים, ישנן כלות שיעדיפו לנעול נעלי עקב סטילטו 10 ס"מ, ישנן כלות שיעדיפו לנעול נעלי עקב מוגבהות מעט ועדיין סופר נוחות והכול תלוי בכלה עצמה.

אם את רגילה ביום יום שלך להתהלך על נעלי עקב שאחת אחרת ממזמן הייתה מקפלת את רגלה עד לראש אז כן אפשרי שגם החתונה תרשי לעצמך להתפנק בנעלי עקב אך במידה והנעליים המועדפות עלייך הן קרוקס (לא עלינו) ותרי על הגובה את רק תסבלי כל החתונה.

איך לבחור את הנעליים המתאימות:
1.    חשוב להביא את הנעליים למדידות השמלה על מנת להתאים את גובה הנעל לאורך שמלה.
2.    בעת מדידת הנעל חשוב מאוד למדוד את שני הנעליים על מנת מכיוון שלפעמים כף רגל אחת גדולה יותר מהשנייה.
3.    לנשים בהריון ההמלצה שלנו היא לקחת מידה אחת יותר מכיוון שבהריון הרגל גדלה לעיתים לממדים שלא חשבת לעצמך שנמצאים אצלך בגוף.
4.    התעלמי מהמידה המצוינת על גבי הנעליים ומדדי אותן, שכן חברות ומפעלים שונים מייצרים גודל שונה עבור מידה מסוימת.
5.    אם כל כך אהבת את הנעל אבל אין אותה במידה שלך, אל ייאוש תמיד ניתן לשים מדרסים וכמובן מדובר רק על נעל סגורה.
6.    אם רצונך הוא נעל פתוחה לחתונה (סנדל) נסי לעמוד איתם ולוודא כי הרגל כולה נמצאת בטווח הנעל ללא אזורים גוף חיצוניים. עמדי, ובצעי את המדידה בהליכה, וודאי שיש מרווח של כ-1/2 - 1 ס"מ מקצה האצבע הארוכה של כף רגלך לבין קצה הנעל. (מראה לא סימפטי כל כך)
7.    אל תהססי לבחור שני זוגות נעליים הראשונות יוכלו לשמש אותך לצילומים וחופה והאחרות והיותר נוחות לריקודים.  

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס