בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מקודשת, מקודשת, מקודשת

מקודשת, מקודשת, מקודשת

מעמד החופה הינו מעמד בו אנו מתרגשים, בוכים ומקודשים בחירת הרב לחתונה אינו דבר שצריך להקל בו ראש להפך בגלל שהחופה הינו החלק הכי חשוב בחתונה ועל כך אין עוררין יש כאלה אשר יראו זאת כארוך ומתמשך על כן בעת בחירת הרב צריך להיות משהו שיסחף אחריו את האורחים גם בברכות .

קידוש חתן כלה צריך להיות מרגש ולא ארוך, שהטקס ימשוך את האורחים וייגע בליבם, חתונה דורשת המון דיוק בפרטים ובפרט טקס החופה, אם הטקס ייערך האופן רפורמי או אורתודוקסי או אולי אלטרנטיבי  זה אתם תבחרו אבל גם אז הרב אשר יערוך את הטקס צריך להיות משהו מיוחד.
דרך העברת הטקס היא בין גבול נחמד למעולה השאלה המתבקשת היא מה יהפוך אותו למצוין, מרגש וסוחף.

בחירת הרב
רב מהרבנות - כל זוג הנרשם ברבנות זכאי לקבל רב מטעמה בהתאם לכתובת המגורים שלהם, הטקס שינוהל על ידי אותו רב יהיה בהתאם לרוח והמסורת מאותה רבנות שממנה הגיע הרב. ייתכן ותעמדו בסיטואציה בה אורחיכם ומשפחותיכם אינם רגילים להלכת טקס כזה, בדרך כלל תינתן לכם את האפשרות מבין הרבנים של אותה רבנות אך קחו בחשבון שניהול הטקס יהיה אותו ניהול . מבחינת התשלום, הוא יהיה כטיפ לרב בלבד ועל פי הנורמות המקובלות.
רבני צוהר- עמותת צוהר הוקמה על ידי כמה רבנים מהציונות הדתית המאפשרים קיום טקס שונה במקצת, הדרך על פיה הם נוהגים היא קודם כל הידברות- קירוב בין העולם הדתי לעולם החילוני. בטקס המנוהל על ידי רב מטעם עמותת צוהר יאפשר לכם לקיים את ההלכה הדתית ולשלב בתוכה תכנים אישיים לפי רצונכם. ראוי לציין כי הטקס נעשה בהתנדבות וללא כל תשלום.
רב "פרטי"- כבר למעלה מעשור קיימים רבנים אשר עובדים גם באופן פרטי ולא רק דרך הרבנות, הרבנים הללו בעלי ייחוס מסוים או רבנים מזמרים   (שעליהם נרחיב בהמשך) הזוג שייבחר רב פרטי כמובן שיעדיף לקחת רב שהרוח והמסורת שלו תואמים לרוח והמסורת שאתם גדלתם עליה. טקס המנוהל על ידי רבנים אלה כמתבקש יסחף אחריו את האורחים ויהפוך את החופה שלכם לחלק המרכזי באירוע. כמו הרב גם התשלום יינתן לרבנים האלה באופן פרטי ולפי המקובל בין 1000-2000 ₪ .
רב שאינו "רב"- בדרך כלל נהוג בחתונות האלטרנטיביות בהם מעדיפים הזוג שהטקס יהיה לא לפי ההלכה כולה ועל כן מי שמחתן אותם יהיה דמות הקרובה לבני הזוג או אנשים מתחום הבמה או הפוליטיקה והכול פתוח לשינויים.
טקס החופה צריך להיות בהתאם לקהל המוזמנים שלכם, לדוגמא, אם החתונה היא מסורתית דתית הטקס יתבצע לפי ההלכה, קצת שירים ופיוטים יתקבלו בברכה אבל לא ניתן להכניס קטעי מעבר משעשעים וכאלה הדבר יכול להתפרש בזלזול במעמד המכובד. לעומת זאת אתנחתות כאלה יתקבלו בברכה בטקס חילוני.

ובהמשך לזאת חשוב גם להתאים את הלכת הטקס לעדה הנמצאת ברובה בחתונה, הרי שטקס המתנהל בסגנון יהדות ספרד יהיה שונה אך לא לחלוטין מטקס המנוהל בסגנון יהדות אשכנז וזאת לא רק בגלל המנהגים וסגנונות התפילה  בהם העדות מאופיינות.

רב מזמר-
ניהול טקס החופה על ידי רב מזמר הופך "לחי" יותר והאורחים אינם מתעייפים, הטקס המנוהל לפי ההלכה בכל פרט ולו הכי קטן עדיין עובר השמחה ורינה וזאת בזכות הנימה המוסיקלית בה נאמרים דברי הטקס. כל שיר סוחף אתו את האורחים ומחיאות כפיים משולבות בפנים מה שמוריד מרמת הלחץ והופך את הטקס להרבה יותר קליל.

כל שנותר הוא לשבור את הכוס ולשמוע את שלושת המילים שחותמות את טקס החופה .
"מקודשת, מקודשת, מקודשת"


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס