בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מפתיעים את החתן והכלה

מפתיעים את החתן והכלה

הפרטים הקטנים בחתונה הם אלה שעושים את ההבדל הגדול, הם אלה שגורמים לכולם להתרגש והם אלה שכולם מחכים לו.

שיר כניסה לאולם, או ריקוד הסלואו המסורתי שהפך פתאום לקטע שלקחו מרוקדים עם כוכבים , מזכרות לאורחים, ועוד.

ישנם לא מעט דרכים להפתיע את האורחים אבל מה קורה אם רוצים להפתיע את החתן והכלה? כמה כבר אפשר להפתיע אותם הרי הם מעורבים בכל תהליך החתונה ויודעים מה יקרה בכל רגע ורגע, אז רבותיי עם קצת מחשבה המון יצירתיות תוכלו ליצור עבורם זיכרון מתוק ואפילו מצחיק.

ניתן להפתיע אותם בכמה דרכים דרך ראשונה היא הקלטת שיר כניסה לחופה שכל החברים מקליטים, דמיינו לעצמכם הם בטוחים שאת שיר הכניסה הם בחרו הם יודעים בכל צליל איזה צעד לעשות, השיר מתחיל ופתאום נעצר, ככולם בלחץ והכלה עוד שנייה מתמוטטת שמא משהו התפקשש כבר בתחילת החתונה, כאן אתם נכנסים לתמונה ומשמיעים לזוג המאושר את השיר שכתבתם, הלחנתם והקלטתם (אפילו אם ניתנה לכם עזרה חיצונית). כאן סשן הדמעות יתחיל, הם כל כך מתרגשים מהמעמד וזה כל כך יתפרץ כשהם יבינו מה אתם אוהבים אותם.

אפשרות שנייה היא הקרנת קליפ לזוג הטרי, כמובן שזה יצריך ממכם להיות יהודה ברקן במסווה, עם מצלמה נסתרת ואיסוף תמונות מבלי שירגישו, את הקליפ תוכלו לערוך אצל כל צלם ואפילו לבד (רצוי שיהיה מקצועי), רצוי לשלב בקליפ תמונות ילדות, הכרות, חברים, וכל מה שיכניס קצת הומור וישבור את הקרח כמו שאומרים.

אפשרות שלישית ואחרונה לכתבה הזו היא כמובן דורשת לא מעט השקעה מצד החברים, הרבה זמן פנוי וכמובן אומץ, וכן אני מדברת על הופעה, אני בטוחה שכמה מכם שאגו לחלל החדר "מההההה" וכן אני יסביר, הופעה כמובן בתיאום מלא עם התקליטן והצלם, הכולל שירים וריקודים, מקצועיים כאלה לא שאנחנו רגילים לראות את הרחבה, נסו לשלב בהופעה גם את הזוג ובמלי שהם יבינו מה קורה סביבם הם כבר יהיו חלק מההופעה עצמה.

נכון שהרעיונות האלה הכניסו בכם המון מחשבה אז קחו עוד אחד, אם אתם ממש לא בקטע של שירה וריקודים ומבחינתכם הצרידות היא חלק ממיתרי הקול והרצפה תמיד עקומה, ישנה עוד דרך להפתיע את החברים שלכם, אומנם היא לא דורשת הפעלת שיריים שמזמן נשכחו בגופכם אבל כן צריכה יצירתיות גדולה. אנו מכירים את זה בדרך כלל על החתן, החולצה עם הכיתוב שמוחלפת אחרי  מעמד החופה המחייב ולרוב יהיה רשום עליה" היפה בלבן זו אשתי" חברים, זה ממש נדוש בואו נהיה יותר יצירתיים אפשר להכין חולצות לכל החברים עם כתובים שונים כמו:

* השדכן זה אני (עם ציור של מהדק)
* אני סבלתי אותה יום שלם (עם ציור של בריידזילה)
* אנחנו אחראים לאלכוהול (עם תמונה של שיכורים)
לסיכום, אל תצפו שנגלה לכם כאן את כל הרעיונות תפעילו את הדימיון.

החתן והכלה לא ישכחו לכם לעולם, הכנסתם משהו חדש לעולם החתונות...

המאמר מיועד לחברי ההכלה והחתן, אלא אם כן הזוג ירמוז בעדינות לחבריו שכדאי מאוד לבדוק מה כתוב כאן.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס