בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

בחלוף השנים מסיבת רווקות הפכה לעוד חלק דיי חשוב בכל המרוץ המטורף הזה שנקרא ארגון חתונה, בנוסף לחתונה עצמה והחינה המסורתית לכמה עדות מסיבת רווקות הינה חלק בלתי נפרד מההכנות ליום הגדול. 
יש כאלה שיעדיפו בצנעה להיפרד מהרווקות שלהם ויש כאלה שיהפכו את לחגיגה של ממש. 

בניגוד לדעה הרווחת כי פרידה מהרווקות שייכת רק לבנות גם החתנים לעתיד שלנו אימצו את הטרנד ואינם מפספסים כל הזדמנות לצעוק לעולם אנחנו מתחתנים! 

אז איך עושים את זה נכון? 

במאמר הבא אנו נדון במסיבת רווקים ורווקות הנעשית בקול תרועה או סולידית. נתחיל כמובן עם הבנות, מסיבת רווקות סולידית תהיה לרוב בבית הכלה או החברה הטובה כאשר כמה בנות יתאגדו יחדיו ובעזרת קצת אלכוהול ושיתוף יהפכו את זה נכונה למסיבת רווקות פשוט מקסימה. 

יש כמה פעילויות שאפשר לעשות במסיבת רווקות ראשית ניתן להזמין סקסולוגית שתספר לנו את כל מה שאנחנו לא יודעות על החיים שלאחר החתונה, בערב זה ניתן לשלב משחקים כמו, עד כמה את מכירה את חתנך לעתיד או אפילו כמה הוא מכיר אותך בעזרת מחקר מקדים קטן.

אפשרות שנייה ופחות פופולארית בימינו (לפחות לפי דעתי) היא להביא חשפן, צריך מאוד להיזהר עם זה כי ייתכן והכלה בכלל לא מעוניינת או אפילו אחת המוזמנות ולכן חשוב שאף אחת מן הנוכחות לא תרגיש בחוסר נעימות כל שהיא .

פעילויות נוספות הם סדנת שוקולד טעימה או אפילו מסיבת ספא מושקעת בסך הכול זה צריך לקלוע לטעם הכלה לעתיד ופחות מה החברות רוצות. 

ישנן בנות שפשוט מעדיפות לצאת למועדון או פאב וכל בחברת כולם וכך לחגוג גם עם אנשים שאינן מכירות (פחות אטרקטיבית). כיום מרבית מסיבות הרווקות פשוט נערכות בווילת נופש באחד מאזורי הארץ החברות פשוט דואגות לאלכוהול, לפעילויות וכך גם נחסך התקציב על מפעילה וגם לכן יש פרטיות מושלמת. 

לגביכם חתנים לעתיד, תרשו לי להזכיר לכם כי חשפנית ממש לא תהפוך לכם את המסיבה לאטרקטיבית יותר וכמובן תוכלו לחסוך את המריבה הראשונית שלכם עם האישה לעתיד. ההמלצה שלי היא בדיוק כמו הבנות להזכיר וילת נופש עם בריכה או אפילו צימר, קצת אלכוהול והרבה צחוקים תהפוך את המסיבה שלכם להרבה יותר אטרקטיבית. 

כדאי שתדעו שעומדות בפניכם אפשרויות מגוונות ורבות לבחירת יום הרווקים שלכם ולכן תמיד יש ביקוש ופופולאריות רבה לנושא זה. אם אתם מאוד רוצים לכייף וליהנות ביום זה כדאי שתסגרו על המקום שהכי מוצא חן בענייניכם, כך תבלו ותכייפו ביום זה, כי הכי חשוב שבערב זה אתם תהיו מרוצים ושמחים. אם גם לכם חשוב שכולם ייזכרו וייהנו ביום שלכם אז תחשבו היטב על הדרך הכי מקורית והכי שווה לחגוג בה את מסיבת הרווקים שלכם.

הטעם הטוב של מסיבת הרווקים או הרווקות תישאר לכם לעוד הרבה זמן כי כך גם נפרדתם מהרווקות וגם עשיתם זאת נכון. 

רעיון נוסף שנשמח לשתף אתכם בו הא כמובן מזכרת מהמסיבה כמו האירוע הגדול גם למסיבת הרווקות או הרווקים (ביננו נשים יעשו זאת ) 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס