בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לי פולובינציק

לי פולובינציק עורכת דין לפני נישואין

עורכת דין לי פולובינציק תשמח לעזור לכם
זקוקים לעזרה משפטית? רוצים לנהל עסק אבל לא מצליחים להתמודד עם הדרישות הבירוקרטיות? מעוניינים להתייעץ עם איש מקצוע בעל ניסיון מעשי? עורכת דין פולובינציק תשמח לעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי. עורכת דין פולובינציק היא אשת המקצוע המומלצת עבורכם לא רק בגלל הרקע שלה במשפטים, אלא בעיקר בגלל האופן שבו התמודדה עם תחנות שונות בחייה.

את דרכה האקדמית החלה לי פולובינציק במכללה למנהל בראשון לציון. לאחר שנתיים עברה למכללת שערי משפט בהוד השרון, שם המשיכה עד לסיום התואר בציון ממוצע של 80 פלוס. המעבר בין המכללות שירת את עורכת דין פולובינציק, היות ובין היתר הוא חשף אותה לאתגרים חדשים. לאורך הלימודים היא גם הספיקה להכיר מרצים מהשורה הראשונה של ענף המשפט בישראל, ליצור קשרים עם סטודנטים מוכשרים שברבות הימים הפכו בעצמם לעורכי דין מעולים וכמובן לזכות להערכה מצד סגל המורים וההוראה.
מלבד האמור לעיל, ראוי לציין את הרקע המקצועי של לי פולובינציק בניהול עסקים, מקומות, עובדים ולקוחות. תפקידה המשמעותי הראשון היא אחראית משמרת במסעדת "מסה" בתל אביב, שם נדרשה לגלות רגישות כלפי צרכי הלקוחות ויחסי אנוש ברמה גבוהה. מעבר לכך, היא התמודדה על בסיס יומי עם הקשיים של העובדים והצליחה ליצור לעצמה מעמד ייחודי כבר בגיל צעיר.

ניהול ספא במקביל ללימודים
במהלך הלימודים החלה פולובינציק להתפרנס מניהול מכון ספא מצליח בתל אביב. ניהול המכון אמנם דרש משאבים והשקעה של אנרגיות, אך הוא לא בא על חשבון הלימודים עצמם. עורכת דין פולובינציק הצליחה לנהל את מכון הספא, לסיים את התואר ראשון  ולגייס את כל ארגז הכלים שעמד לרשותה על מנת לצבור ניסיון מעשי.
כפי שניתן לראות, הידע והניסיון של עורכת דין לי פולובינציק יכול לשרת אתכם בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר תוכלו ליצור איתה קשר על מנת לתאם פגישת היכרות לא מחייבת, או לשמוע על פתרונות משפטיים יצירתיים לבעיות שונות. לעומת זאת, בטווח הארוך יתאפשר לכם לנצל לטובתכם את הניסיון של פולובינציק בניהול עסקים קטנים ובינוניים ואף בהסכמים שונים לפני חתונה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס