בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לחייך למצלמה

לחייך למצלמה

בחירת צלם לחתונה צריכה להיות מלווה בביטחון מלא שכן הצלם הוא האחראי לנצור את רגעי האושר, השמחה, ההתרגשות, ההשתטות ובכלל כל רגע קיים בחתונה. 

חשוב לזכור כי חתונה זה אומנם מעמד מכובד דיו ועדיין מדובר על מעמד החופה בכל שאר הזמן אנו מרשים לכם להשטות ובפירוש ורבלי לעשות שטויות, הרי הייתם רוצים לפתוח את אלבום החתונה בעוד 10 שנים ולראות את עצמכם מחויכים, שמחים ולא עם פרצוף חציל (בשפת הילדים של היום). 

על כן סכמו עם הצלם מבעוד מועד על אילו רגעים יש לשים את הדגש ואפילו הכינו אותם למצבים מסוימים כדי שגם אותם לא יפספסו מתוך ניסיון להבין מה קורה.

ראשית את לוקיישן הצילומים בחרו ביחד, רוב הסיכויים שהצלם יידע על כמה וכמה לוקיישנים שיכולים להפוך לפתיחה מצוינת של היום, שנית הקפידו להצטלם במקום ההתארגנות בין אם  זה הסלון כלות, הדירה שלכם, בית ההורים או צימר, המקום הבא שתבחרו צריך להוות בשבילכם משמעות, זה יכול להיות מחיי היומיום שלכם, טיול בפארק עם הכלב, בבית, בעבודה (אם יש עיניין) ועוד. 

כאמור ציינו קודם שחשוב לצלם את מקום ההתארגנות, ישנם אנשים שאינם יכולים להסתיר את ההתרגשות שלהם ועל כן תמונה של הכלה מביטה בשמלת הכלה שלה שנייה לפני ההלבשה, מבט מצועף של אם הכלה אשר ההתרגשות בתוכה ממש מחכה להתפרץ כבר, הרמת כוסית לחיים עם כל החברות רגע לפני המעבר מעולם הרווקות לעולם הנישואים , התכשיטים שעדיין בקופסא ועוד. 

והכי חשוב הנצחת הרגע בו החתן רואה לראשונה את אשתו לעתיד בשמלת הכלה זהו אומנם רגע שנמצא בכל אלבום חתונה, לנו רק היה חשוב לתזכר אתכם לגביו. 

הצילום הבא כבר יהיה בקבלת הפנים באולם עצמו שם בעיקר מצלמים את האורחים הרבים אשר באו לכבד אתכם במעמד הכה חשוב בחיים אם קיימת האפשרות עמדו על כך שצלם נוסף ילווה אתכם עד רגע הכניסה לחופה, צילום חתימת הכתובה, הטאץ' האחרון לכלה ועוד. 

לאחר מכן מגיע כמובן מעמד החופה, ההליכה על הבד הלבן אינו מחייב שתהיו חיוורים כמוהו, ההפך חייכו, נופפו ואפילו היכנסו בצעדי ריקוד, כן חברים לא טעיתם הגעתם לחגוג בחתונה שלכם, מרגע שתעמדו תחת החופה ותרו על פרצופים ועוויות אשר לא הולמות את המעמד המכובד תתאפקו ותשמרו הכול עד לאחר החופה , שימרו על חיוך ואל תהיו קפואים במקום , מחאו כפיים שצריך והקשיבו לברכה ....

הכוס נשברה וכולם קופצים לרחבה מכאן זה הערב שלכם, הזמן שלכם והשמחה שלכם המצלמה תתמקד בעיקר בכם אל תהססו לעשות שטויות, ומכאן לריקוד הסלואו- טיפ קטן הקפידו להסתכל אל תוך עיניו של בן/בת הזוג שלכם מכמה סיבות , ראשית זה הריקוד הראשון שלכם בתור זוג נשוי, שנית מרגע זה אף אחד בקהל לא אמור לעניין אתכם ושלישית אנא מכם ותרו על חילופי בני הזוג בריקודים זה ממש לא נעים ....

לסיכום, בעיקרון את החתונה יזכרו לעוד שנה , שנתיים מקסימום ולכן זו הסיבה כי לאלבומי החתונה יש סיבה כל כך טובה להנציח לנו כל רגע ורגע בחתונה . התמונות יצאו יפות אם תחשבו מחוץ לקופסא ופשוט תרשו לעצמכם ליהנות!!!


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס