בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

להתחתן ולצאת בזול? זה אפשרי

להתחתן ולצאת בזול? זה אפשרי

ההבנה שצריכה להיות בכולנו היא האם להפיק חתונה שאינה עומדת בקנה אחד עם המציאות שלכם או שמא להוציא ככל יכולתכם (וגם לא) בשביל ערב אחד. 

אני מאמינה שכולכם מהנהנים לעצמכם בראש את התשובה כי הפקת החתונה לא חייבת להיות כל כך יקרה ואפילו אין צורך לוותר על דברים אלא פשוט לחשב נכון וכמובן לעשות סקר שוק.. לגבי ההתפשרות זו כבר החלטה שלכם. 

נתחיל מההתחלה שכמובן מדובר על הצעת הנישואים, ביננו עד שכבר הגעתם לרגע הזה בו אתם כורעים ברך ומציעים לאהובתכם נישואים היא ממש לא תתייחס לעובדה שזה נעשה על גג עזריאלי או כמיני אירוע בפני עצמו העיקר שהגעתם למסקנה שהיא האחת והגיע זמן כבר להתמסד. 

בואו נסגור שהצעת הנישואים יכולה להתבצע אם חיק המשפחה או בצימר רומנטי ועדיין להיות סולידית את ההפתעות תשמרו לסוף, מכאן נעבור לדבר המשמעותי יותר ואני מדברת כמובן על החתונה ישנם כמה כללים בסיסיים שכדאי שנלמד אותם לפני שניגשים למלאכה. 

ראשית שבו קודם כל עם בן הזוג שלכם ותסכמו בינכם את כל מה שאתם רוצים או לא רוצים (בכל תוקף) בחתונה אחר כך אתם יכולים לשתף הורים וחברים ועדיין בסיכום מראש שמה שאתם לא רוצים פשוט לא יהיה וזה באמת לא משנה כמה פעמים חזרו על זה. 

בנקודות תסכמו בינכם החליטו על תאריך, קחו בחשבון כי לתאריך יש משקל רב מבחינת עלות החתונה שכן חתונה בחורף תעלה הרבה פחות מחתונה בקיץ ואם אתם בוחרים להתפשר חודשים אפריל –מאי וחודשי ספטמבר – נובמבר כאשר מזג האוויר יותר נוח ובדרך כלל ללא גשמים. 

לאחר מכן יש להחליט באיזה אזור תרצו לערוך את החתונה כמובן שאם בני הזוג לא מאותו אזור יש להתחשב בעובדה כי תהיה הוצאה נוספת של הסעות, אל תתפתו לרצון של חתונה באמצע הדרך כי אז תצטרכו לממן הסעות משני אזורים שונים עדיף שאחד מבני הזוג יתפשר על האזור של השני . 

חשוב להבין שחתונה זולה אין פירושה ויתור על כל החלומות, אלא למעשה הגדרת תקציב - שבמסגרתו ניתן להגשים את החלומות החשובים יותר, ולוותר על אלו שלא. על אף שהדבר נראה כפשרה נוראית למי שחולם על החתונה שלו מגיל צעיר, חשוב לזכור שלא כל הסעיפים תורמים באופן שווה להצלחת החתונה.

עוד צריך לזכור שלעתים ניתן למצוא תחליפים משתלמים יותר, כמו שמלה מאתרים מחו"ל או אצל תופרת, שתהיה לא פחות יפה משמלה שנקנה אצל מעצבת, אך תעלה פחות באופן משמעותי; או להגדיר את התקציב, כך שסעיפים שמשמעותיים לזוג לא יפגעו, אלא יקוצצו מסעיפים אחרים.

כמו כן גם אם אתם מאוד רוצים להביא זמר אורח קחו בחשבון שזה יחרוג הרבה יותר מהתקציב שרציתם מלכתחילה לכן או שתוותרו או שפשוט תתפשרו על מישהו יותר זול כך גם לגבי ההזמנות, הספקים, הגימיקים, עיצוב ובכלל כל פרט ופרט בחתונה ידרוש מכם להתפשר אל תרגישו לא בנוח אחוז המתחתנים הגבוה יותר הינו של מעמד הביניים אלא אם כן אוליגרך החליט לאמץ אותכם ולגרום לכם לחיות בעושר ועושר עד עצם היום הזה. 

מזל טוב 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס