בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

כל הדרך לחתונה- מאושרים או מעושרים

כל הדרך לחתונה- מאושרים או מעושרים

החלטתם להתחתן ...קודם כל מזל טוב , עכשיו הירגעו קחו נשימה עמוקה והחליטו האם תכנון החתונה יגרום לכם להיות מאושרים או בסופה מעושרים?

בכתבה הבאה נציג בפניכם את שני האפשרויות האם לחסוך בהוצאות החתונה כדי שאתם בסופה תוכלו להתחיל את חייכם עם חוסר בכיס או לחילופין האם אתם לא חוסכים במאומה על מנת להציג את SHOW  החתונה .

עבור רובנו החתונה הינו האירוע הראשון נצטרך להפיק ולארגן בעצמנו, מרגע שהודעתם על כוונותיכם להתחתן ודאי שקיבלתם המון טיפים, עצות ואפילו בקשות שם אם הייתם בלחץ מסוים עכשיו אתם אבודים לגמרי. מבולבלים? גם אנחנו!


המאושרים –

חשוב להבין כי לרוב אנו מתחתנים רק פעם אחת (לרוב...) ועל כן אנו עלולים לעשות כמה טעויות בדרך שיגרמו לנו לבזבז כסף שאינו מיותר ואף לגרום לרגעי עצבים, להלן הטעויות שלא רצוי שניפול בהם:

  1. שמלת הכלה- נכון שהחשיבה הראשונה של כל כלה לעתיד היא לרוץ למעצב/ת שמלות הכלה הכי מפורסמים שיש, וכך את נפרדת מאלפי שקלים שיכולים להיות שלך בחיים החדשים, שאלי את עצמך האם שווה כל כך לרוץ למעצב שמלת כלה הכי חזק בתעשייה ולשלם בין 10,000-30,000 לשמלה שאומנם תסתובבי איתם כל הערב אך אין עליה מוטבע או רקום שם המעצב . שמלה כלה מהממת יכולה גם להיתפר אצל תופרת ובדרך כלל תמשוך הרבה יותר תשומת לב כי היא תהיה עם הטאץ' שלך ומה שמשקף אותך . אחרי הכול לא נראה לנו שתלבשי אותה פעם נוספת ...
  2. אפקטים ואטרקציות- זיקוקים בשמיים, מכונת בועות, מכונת עשן, בר אקטיבי, כנריות, מיצגים חיים, האולפן השקוף והרשימה כל כך ארוכה. האם זכור לך אירוע שנכחת בו והיו שם כל כך הרבה אטרקציות? בודדים ואפילו בודד ריבוי אטרקציות מעמיס על האירוע ועל האורחים בפרט ועל כן ייחודיות זהו שם משחק בחרו לכם 1-2 אטרקציות שיימשכו את תשומת ליבם של האורחים ורצוי שזה יהיה מוחשי (מגנטים, זוהרים, עגלת מתוקים וכו') ואל תוציאו כל כך הרבה כספים על אטרקציות שלרוב יחלפו על פניהם .
  3. חנויות ייעודיות- ברגע שנכנסתם לחנות המיועדת ל- "כלה" או ל- "חתן" היו סמוכים ובטוחים שבידיים ריקות לא תצאו משם, המוכרים שרעבים ללקוחות כמותכם יעשו הכול כדי למכור לכם "משהו" ובדרך כלל אתם לא ממש צריכים את זה – השאלה היא האם הם יצליחו להוביל אתכם לקנייה מיותרת לחלוטין.
  4. בהמשך לסעיף הקודם של חנויות ייעודיות גם בנוגע לפריים שאתם צריכים תוכלו למצוא חלופה בחנויות רגילות, לדוגמא, נעלי כלה: נעליים לבנות עקב/פלטפורמה/סטילטו ועוד תוכלו למצוא בחנויות נעליים רגילות ואפילו בצבעים יותר מחמיאים .
  5. חישוב כמות המוזמנים – כשהמשפחות יושבות על כמות מוזמנים תמיד מגיע החישוב של כמות, להוריד שליש ומשני השליש הנותרים להפוך שליש נוסף לרזרבה ... מכירים את זה??? אז קחו טיפ קטן מוזמני המשפחה תמיד הורידו אדם אחד ממשפחה (מישהו צריך לשמור על הבית), ממוזמני החברים תמיד תיקחו בודדים ובדרך כלל ממוזמנים רחוקים תיקחו את האחוז הנמוך ביותר שיגיעו .
  6. בדרך כלל בסיומה של חתונה הזוג המאושר מבלה את ליל הכלולות במלון יוקרתי ככול שניתן. היום זוגות רבים הבינו כי את ליל הכלולות כדאי להעביר במקום שקט וגרוע שיאפשר לכם להתחבר אל הטבע ולנוח מהאירוע המושקע ומתקופה מעייפת. לכן החתן והכלה מוזמנים לבלות את ליל כלולותיהם עם לינה כפרית בנוף ציורי.

לחתונה שלכם תגיעו עם מקסימום הנאה, מינימום הוצאות ובסוף החתונה אולי תיקנו בית .

 

המעושרים-

המאושרים הם אלה שבדרך כלל מתכננים את החתונה שלהם הרבה לפני שהכירו את המיועד וידוע להם מה יהיה בחתונה שלהם אפילו אם עדיין לא המציאו את זה .

המאושרים יעדיפו חתונת SHOW אם מקודם בהיזכרנו בסעיף הוצאות מיותרות אפקטים למיניהם תהיו בטוחים שבחתונה הזאת כל האפקטים יהיו ולאן שלא יפנו האורחים הם יופתעו מחדש.

בעבר הייתה תוכנית טלוויזיה אשר ליוותה זוגות בתכנון חתונתם, זוג אחד שצולם בתוכנית נורא התאים לקטגוריית זו וברשותכם איעזר בתכנון שלהם כדי להמחיש את המאושרים .

הכלה- כ- 3 שבועות לפני החתונה עשתה ניתוח להגדלת החזה שהרי השמלה צריכה לשבת בול, החלפת 3 שמלות שכמובן הושכרו ממעצב גדול בתעשייה, התעשייה כולה הייתה באירוע והשמחה גדולה .

החתן- גם הוא כמו הכלה שיפץ חלק בגופו וזה היה האף שבצילומי הנוף הפרופיל יהיה "וואו" (דרך אגב ספירה שלי זה המילה שנאמרה הכי הרבה בתוכנית), חליפת החתן נקנתה בכיכר המדינה בסכום של מעל 7000 ₪ .

החתונה- האולם, האטרקציות, המנות, העיצוב, הצלם, הקלטת שיר, השמלה ועוד- 300,000 ₪

החתן והכלה היו כמובן מאושרים עד הגג .... אבל אחרי 5 שעות הכול נגמר. שווה??

 

אז מה אתם מאושרים או מעושרים ? התשובה נמצאת רק אצלכם, חושבים על הווה או על העתיד .

מבולבלים? גם אנחנו!  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס