בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

כלה ביום החתונה

כלה ביום החתונה
כלה מיוחדת בכל גיל גם אם זו חתונה ראשונה וגם אם זו חתונה שנייה, גם אם הכלה דתייה או מסורתית גם אם תכנון החתונה ארך חודשים וגם אם זו חתונת בזק, בקיצור מה עומד מאחורי הכלה. 

עבור נשים רבות חתונה היא רגע השיא בחייהם והיא רוצה להיראות בו הכי טוב שיש. נשים רבות מודות שעל שמלת הכלה שלהן הן חלמו מגיל קטן, אז עוד היו עוד משחקות בבובות, מלבישות אותן בשמלות ואחר כך גם את עצמנו בשמלות של אמא או של האחיות הגדולות, אם היו לנו. עם השנים אנחנו צופות בסרטי קולנוע וטלוויזיה ורואות אינספור דמויות של כלות, כל אחת ושמלת הכלה שלה ומתחילות לחלום על שמלת הכלה שלנו: האם היא תהיה קצרה או ארוכה? עתירת שכבות או בגזרה צמודה לגוף? עם החלום שלך, והרעיונות שבאים איתו לעיצוב השמלה, הכלה קודם כל מתחילה לחפש שמלות כלה.

כלות רבות מסתובבות במשך שנים רבות עם תמונה מדויקת בראש של השמלה אותה הן ילבשו בערב הגדול בחייהן, מעוצבת עד הפרט האחרון, בתמונה הזו, מופיע סוג הבד, הגוון המדויק שלו, עומק המחשוף, אורך השרוולים, ושאר הפרטים שילוו את ההופעה הכללית, כולל כל התוספות שיתווספו אליה.

בנוסף לשובל, ההינומה, הזר וכל השאר, ברור להן עד לפרט הכי קטן אילו חרוזים ואבנים יעטרו אותה כמו גם היכן הם ישולבו, אולם, כאשר מתקרב היום הגדול, לפעמים הן עוברות שינויים בחייהן, אם זה כי האופנה השתנתה, אם הטעם שלהן הוא זה שהשתנה, יכול להיות שהן שינו אם הבחירה מטעמי שמירת צניעות, ולפעמים מדובר במשהו שהיה בסך הכל חלום ילדות, וכך יוצא שהתמונה משתנה והן מעוניינות עכשיו בשמלה לגמרי שונה.

לאחר בחירת השמלה יש עוד כמה דברים מאוד מהותיים עבור הכלה כמו: ברכת הכלה, זו ברכה אישית שיכולה להיות בנוסח תפילה ויש אפשרות שניה שהיא לומר מילים שמגיעות מהלב- מהנוסח האישי שלך. 

נשים רבות תוהות כיצד לרגש את האורחים, לרגש את המשפחה ולרגש בעיקר את החתן. האופציה המבוקשת ביותר היא ברכת כלה. ברכת הכלה בדרך כלל מושמעת לפני הכניסה לחופה וזהו מעמד מאוד חשוב ומרגש. 

בנוסף בעדות רבות קיים גם עניין החינה שעליו אחראים בדרך כלל הצד של הכלה,  קהילות רבות ומגוונות בעיקר מקרב עדות המזרח, אלו שמקורן במזרח אפריקה ואסיה, ביניהן קהילות מרוקאיות, תימניות וטוניסאיות עורכות כחלק מהמסורת טקס חינה לפני חתונת הכלה והחתן שמטרתו בין היתר לסמל את המעבר מחיי רווקות לחיי זוגיות ונישואין. הטקס כולל מנהגים שמטרתם לסמל את השפע, המתיקות, האושר והטוב שיבוא על בני הזוג כמיטב המסורת של אותה עדה. במהלך טקס החינה נהוג לשים מלבושים אותנטיים לפי מנהגי העדה הן לחתן ולכלה והן לאורחיהם, למרוח חינה על כפות הידיים וכמובן הגשת מתוקים. 

ורגע לפני החתונה הכלה צריכה גם לטבול במקווה, יום הטבילה מאופיין אצל כל עדה במנהגים שונים, יש מנהגים של הזמנת אורחים וסעודה קלה עם עוגות, ממתקים ושתיה ויש מנהגים של אירוע אינטימי של הכלה עם קצת חברות והאמא.

לסיכום חוץ מכל מה שציינו עד כה לכלה יש תפקיד אחד חשוב ומהותי הרבה יותר משמלת כלה וכו' והוא... להרגיע את החתן גברים מטבעם נכנסים באופן אוטומטי למצבי לחץ בזמנים מסוימים והדוגמא הכי טובה היא היום בו הם מתחתנים על כן כלה יקרה רצה האל ויצר אותך יותר בוגרת על כן שימי בצד את הכול והיי לצד בעלך לעתיד הוא זקוק לכל תמיכה אפשרית. 

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס