בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפקת חתונה בשנת 2014

כך מפיקים חתונה בשנת 2014

הצעת הנישואים סוף סוף הגיעה כמה אושר ושמחה בני הזוג חולקים, אחרי ההצעה מגיעים ימים חדשים – המרוץ לחתונה כך אומרים . 

בעבר הפקת החתונה הייתה מינימליסטית ביותר וכך גם ההתלבטויות בבחירת בעלי המקצוע שיחברו יחדיו לביצוע חתונה בלתי נשכחת. בחירת האולם הייתה קרוב לוודאי במקום מגוריהם של בני הזוג, על המוסיקה הייתה מופקדת להקת חתונות עם זמר הבית ורקדניות , מבחר האלכוהול היה מצומצם ובטוח שאז עדיין לא שמעו את המושג אטרקציות לאירועים. 

ההורים משני הצדדים היו חולקים בהוצאות, אחד האחים היה מופקד על סידורי ההושבה והשמלה מאז ומתמיד הייתה לבנה . 

כמו בכל תחום ובפרט בעולם החתונות ההתפתחות המסחררת של הגאדג'טים והאטרקציות לאירועים עולה בכל פעם מדרגה והמחשבה שמתרוצצת לנו בראש היא – על זה עוד לא חשבו או מה עוד ימציאו. 

רבותיי, המחשבה כמו היצירתיות אף פעם לא נפסקת היא כל הזמן בתנועה ואנו מכורח המציאות מחויבים להיצמד לטרנד החדש שצץ בכל פעם. 

שנות ה- 2000 מאופיינות בחידושים בלתי פוסקים ושנת 2014 בפרט, השדרוגים כך נקרא להם נוגעים בכל תחום בהפקת אירוע החתונה החל מאולמות האירועים וסידורי הישיבה, מסכי ענק המפוזרים באולם, מיצג לייזרים המאיר בצבעוניות את המתחם והאטרקציות שמשאירות אותנו ברוב הפעמים פעורי פה. 

אז מה שנת 2014 באה לחדש לנו בתחום האירועים? 
1. כרטיסי הושבה – לא עוד כרטיסי 4A    עם הכיתוב "שמור" או "משפחת ...." פזורים על גבי השולחנות אלא הכנה מוקדמת עוד יותר המתחילה באישורי הגעה, מערכת ממוחשבת אשר מכניסים אליה את רשימת המוזמנים ודרכה ניתן לאשר או לבטל את השתתפות האורח בחתונה על ידו, השלב הזה  עוזר לנו לחתום כמעט סופית את חישוב המנות המוזמנות , בשלב הבא הכנת כרטיסי סידור ישיבה לכל מוזמן אשר אישר את הגעתו. 
ולבסוף את הכרטיסים האלה אנו נפרוס בכניסה לאולם על גבי שולחן כך כל אורח שיגיע יידע בדיוק היכן הוא יושב ללא טיולים בפרצופים נבוכים באולם.

2. גדג'טים- עולם הטכנולוגיה בעיקרו אינו מתבטא רק בתחום התקשורת או המכשור למיניהם אלא גם בדברים הקטנים שבטוח יעלו חיוך אצל כל אורח. כאשר כוסות האלכוהול של האורחים יקושטו בקשים מאירים או אפילו כוסות בעלי תחתית זוהרת יגרפו אחריהם ים של מחמאות על החשיבה היצירתית והמעניינת. 

3. אטרקציות לאירועים- בנושא זה ניתן להרחיב עד לכדי ספר אבל כאן ברצוננו להתמקד במילה הכוללת, בעולם האטרקציות לאירועים ניתן למצוא שלל דברים אשר הופכים את ההרגשה לחוויה החל מהזיקוקים, מכונת בועות אלכוהול, בובות ענק מרקדות אשר מוזגות משקאות לעוברים ושבים, עגלת/אופניי ממתקים הנותנים הרגשת ילדות גם למבוגרים שביננו (מי מאתנו לא יחטוף איזו סוכרייה צבעונית או ממתקי גומי בצורות..), הפרחת נוצות מהאוויר (כן , אני בטוחה שרובכם מרימים כעת גבה אבל זה קיים) וכמובן זוהרים. 

4. ריקוד החתונה- לא עוד סלואו בר מצווה ובטח שלא עם אבא או אמא אלא ריקוד חתונה מושקע עם כוריאוגרפיה שלא מביישת בית ספר לריקוד. גם אם אתם לא רקדנים מלידה ומבחינתכם "הרצפה עקומה" בריקוד החתונה כדאי להשקיע ואם אתם כבר אמיצים אז גם שיר קטן שיוקדש לחתן או לכלה. 

5. שתמיד נזכור- מכירים את המשפט "חודשים של תכנונים נגמרו בחמש שעות" אז אתם בוודאי לא רוצים לשמוע אותנו לכן אנו ממליצים להשקיע קצת באורחים ואין זה אומר עכשיו לחרוג מהתקציב אבל מתנה קטנה תשאיר זיכרון גדול, ניתן להוסיף מגנטים לאירועים שגם לאורחים תהיה מזכרת. מתנות נוספות הן כדוגמא ספר תהילים קטן עליו רשום שמות הזוג ותאריך החתונה או קופסת סוכריות קטנה וכו'. 

חשוב לזכור שהחתונה היא אומנם היום בו הנכם משנים את הסטטוס ונכנסים לסטטיסטיקת הזוגות הנשואים , נכון שאתם רוצים שהאירוע יהיה בלתי נשכח וכמובן חתונת השנה ועדיין חשוב לכבד כל אורח שבא לשמוח בשמחתכם על כן יצירת עומס אטרקציות על האורחים יכולה להשאיר אותם עם טעם מר ואתכם עם אכזבה.  

כאמור הפקת החתונה לא חייבת בהכרח להפוך למרוץ, סידור המחשבות והליכה על פי "הספר" יכולה לחסוך לכם המון זמן, למנוע כאבי רגליים (הריצות) וכמובן לתת את החותם שהחתונה הייתה חתונת השנה.  

"עוד מעט כמעט אנו גוף אחד את ידך נתת בידי שלי לעד" (ברית עולם- מתי כספי)


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס