בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

יום נישואים

יום נישואים

יחד עברתם כברת דרך ארוכה, לעיתים עשרות שנים ולפעמים גם שנה אחת, והגיע היום החשוב שלכם, יום נישואין, לציון תקופת היחד. כיצד תוכלו להביע רחשי לבכם כלפי בן/בת הזוג או כלפי הקרובים היקרים לכם, החוגגים את מניין שנותיהם המשותפות מיום חופתם ועד היום ? יום נישואים בניגוד לחתונה אינו אירוע חד פעמי אלא יום שראוי לציון החוזר מידי שנה ולא פוסח על אף אחד .

יום נישואים (מבחינת האישה בדרך כלל) הינו יום לא פחות חשוב מכל יום מיוחד אחר, ישנם זוגות שמבחינתם זה באמת עוד יום כלל הימים ואין צורך לציין את המאורע, ישנם זוגות שבשנים הראשונות מאוד משקיעים ביום הנישואים בשנים הראשונות ולאחר מכן זה הופך להיות יום רגיל לחלוטין ויש זוגות שמבחינתם יום הנישואים זה ממש מיני חתונה בפני עצמה. 
דבר אחד בטוח ומשותף לכולם את יום הנישואים חוגגים לבד, בלבד הכוונה היא ממש אינטימיות של שני בני הזוג ללא ילדים (אם יש) וללא משפחה ואפילו ללא חברים, יש כמה דרכים מאוד נכונות לחגוג את יום הנישואים, ליקטנו בעבורכם כמה.. תיהנו 

דרך ראשונה- חופשה זוגית שהופכים אותה חלומית, באורח חיים הצפוף שלנו בין העבודה, הילדים ושאר מטלות הבית ננסה למצוא סופשבוע רגוע בו נמצא איזשהו צימר מבודד (ולא מלון כי זה הורם את כל הלבד), אליו אפשר להזמין טיפולי ספא, נקנח בארוחה רומנטית לאור נרות וננסה להרים את הזוגיות שקצת אבדה לה בדרך עם כל הדברים שמסביב. 

דרך שנייה – היא גם חופשה אבל מסוג אחר, מבחינה כספית העלות שלה יותר גבוהה, נכון אנו מתכוונים לחופשה זוגית בחו"ל, רחוק ממנטליות ישראלית וביקור בנופים שווים, היעדים המומלצים לחופשה זוגית רומנטית הם – תאילנד כמובן עצם ההגעה לשם משרה בנו אווירה של חופש ונופש, שלא תטעו אלו לא אותן מילים חופשה נוסח בטן גב ללא דאגות מיותרות, היעד השני הוא כמובן איטליה הנחשבת לארץ מאוד רומנטית אם באתרי התיירות, האוכל ואפילו הסמטאות שם רומנטיות . 
היעד השלישי והאחרון הוא כמובן יוון, רק 3 שעות טיסה ואתם מוצאים עצמכם ביעד פסטורלי מדהים עם חופים וים כחול המשלבים בין אתרים תיירותיים לחופים משגעים. 

הדרך השלישית והיא בוודאי מוכרת לאחוז דיי גבוה מהזוגות היא להקדיש ערב אחד, כמה שעות לבילוי משותף עם בן/בת הזוג במסעדה שעדיין לא ביקרתם בה. 

ויש לנו עוד דרך אחד והיא כמובן הדרך המקורית שלכם, יצירתיות יש בשפע השאלה מה עושים איתה? לבעלים המפנקים, לימוזינה לכל היום עם פינוקי שופינג ומסעדה לאקסטרימים שביננו טיסה פרטית, טרקטורונים, לרומנטיים שייט בספינה או גונדולה וכדור פורח, ולמקוריים באמת הגשמת חלום/פנטזיה. 

כאמור הרעיון המשותף לכולם היא כמובן לעצור את הזמן מלכת אני מאמינה שלא מעט נשים מרימות עכשיו גבה רק מהמחשבה של היכן לשים 3 ילדים (כמות ילדים ממוצעת לזוג בישראל) , איך להספיק את מטלות הבית הרי הם לא יחכו לנו יום שלם וכמובן העבודה. לא תמיד מתאפשר להיעדר ממנה . אה... ואיך שכחנו העניין הכספי. 

חברים יקרים, זוגות טריים וותיקים הרשו לי לומר לכם רק משפט אחד אתם עובדים כל השנה, מגדלים ילדים לתפארת, דואגים לבית ולכל מה שסובב אותו אז מה לא מגיע לכם ליהנות קצת????

עבודה אף פעם לא נגמרת, הילדים ימשיכו לאהוב אתכם גם אם "נטשתם אותם לסופ"ש עד שבוע, והרווח שלכם מכל זה הוא טיפוח זוגיות מושלמת. 

תיהנו ואל תשכחו לספר לנו איך אתם חגגתם את יום הנישואים בצורה מקורית. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס