בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

טרנד הצמה

טרנד הצמה

תחום עיצוב השיער לכלות השתנה מאוד בשנים האחרונות אם בעבר תסרוקת "מגדלים" הייתה מפארת כל כלה הרי ששנים אחר כך קיבלנו את טרנד הבננה ומשם עברנו לתסרוקת עשויה היטב שלא השאירה טיפת מקום לאף שערה לזוז , בתקופה האחרונה אנו עדים לטרנד חדש שאומנם אף לא נעלם אבל לבטח לא היה אופייני בתסרוקת כלה- הצמה.

בין אם הדוקה או מרושלת, צמה רגילה או סינית טרנד הצמה איתנו כאן ונראה כי אינו הולך להיעלם.

הן מככבות על מסלולי התצוגה, מפארות כמעט כל ראש של כלה, מסוג שיער מתולתל ועד לחלק כולן רוצות צמה, בתוספת פרחים או אבנים ואפילו קשת מיוחדת תסרוקת המשלבת צמה תמיד משרה עלינו אוירה רומנטית ילדותית משהו. נכון שצמה בעיקר מתאימה לראשי הילדות ההולכות לגן או לבית ספר אך חשוב לציין כי הצמה יכולה לשדרג כל תסרוקת כלה או ערב ולהוסיף קריצה שובבה מעט לשיפור כל המראה.

ראשית נבין מהיכן הגיעה אלינו הצמה היא מבנה מורכב של שלוש או יותר גדילים של חומר גמיש כמו שיער , הצמה בדרך כלל היא ארוכה וצרה וכל גדיל בה מקביל בזיגזג לאחר. צמה סינית או בשמה המקורי צמה רקומה או צמה צרפתית מתחילה מקו השיער במצח ובמהלך קליעתה מוסיפים כל פעם קבוצת שיער מהצד נוספת עד שמגיעים לסוף הקרקפת ומשם ממשיכים בקליעה רגילה.

תסרוקת הצמה יכולה להיות כמוטיב מרכזי בתסרוקת ואף יכולה להיות חלק נסתר אך גלוי לתסרוקת הכלה בין אם בחרת לחצי קוקו אשר בתחילתו הצמה מעטרת את ראשך כקשת או צמה צדדית אשר בסופה אוספת את כל שערך ובכלל ישנם וראסיות שונות למראה הצמה .

כאמור צמות עברו כברת דרך ארוכה מאז הגיחו לעולם  והביאו איתם לא רק את הצמה המוקפדת אלא גם את הצמה המרושלת , נכון שבעבר החשיבה על צמה מרושלת הייתה כמי שאינה רוצה ליצור לחץ ועומס על שיערה החתונה ואנחנו יודעים שזה לכמה שעות טובות הלכה על מראה הצמה המרושלת אך מלבד הסיבה הזו מראה הצמה המרושלת מקנה מראה חופשי ולרוב מתאימה לשמלה רכה הנשפכת על גוף הכלה מה שיוצר הרמוניה מושלמת בין השמלה לעיצוב השיער. כלה הרוצה ליצור מראה יותר כפרי ובהתאם לשמלה ניתן לשזור פרחים קטנים בתחילת הצמה להשלמת מראה הכפר באופן טוטאלי אך גם כאן חשוב שלא ליפול למלכודת ה"אובר" אנחנו עדיין רוצות להיראות כמו כלה ופחות כמו ילדת הפרחים משנות ה- 60.

בנוסף ליתרונות הרבים שציינו לתסרוקת הצמה יש יתרון נוסף ומשמעותי אף יותר , מכירות את הרגע הזה שבסוף האירוע כל מה שאתם באמת רוצים לעשות זה ללכת לישון אז בתור כלה לשעבר את הרגע הזה ביליתי בלפרק למעלה מ-1000 סיכות ראש שחורות קטנות ומעצבנות ובשעה 3 לפנות בוקר לחפוף את שיערי למעלה מחמש פעמים כדי שכל החומרים למיניהם ירדו ולא ישאירו זכר  לנעשה עליהם בלילה שלפני, תסרוקת הצמה קלה לפירוק ואף משאירה אתכם עם מראה התלתל האקזוטי גם ביום שאחרי .

לסיכום עיצוב שיער מוקפד לא חייב להיות בהכרח להיראות כאילו עשית מתיחת פנים מרוב שמחו את שיערך, ובנוסף חובת החומרים המותזים על שיערך כבר לא כל כך נחוצה, מראה הצמה העשויה או המרושלת מעניק לך שובבות מקסימה ועדיין נראית נהדר.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס