בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

טיפולי יופי לפני החתונה

טיפולי יופי לפני החתונה

כלה ביום חתונתה רוצה להיראות הכי טוב שיש , אז בנוסף לשמלת הכלה, עיצוב השיער והאיפור יש עוד כמה דברים שייגרמו לך להיראות זוהרת ביום החשוב בחייך .
כשזה תלוי בבעלי המקצוע את הרבה יותר רגועה אבל כשזה תלוי בך הלחץ רק גובר כידוע לטיפולי פנים ויופי יש השפעה ארוכת טווח ועל כן לא תמיד אנחנו יודעות מתי לעשות אותם ועדיין שלא ייפגעו במראה שלנו.
כלות רבות חוזרות על הטעות של הזמן כלומר מתי לעשות את הטיפולים האלה והתוצאות לא מאחרות לבוא, רגליים אדמומיות, נפיחות, פנים מפויחות ועור מנוקד ואלו רק חלק מהתופעות שאת יכולה להגיע איתם ביום שהכי לא מתאים.

אז מתי לשזף את הגוף?, ומתי לעשות טיפול פנים? כל הפרטים בהמשך הכתבה.

ישנו מין חוק קבוע בעולם האופנה שעור שזוף מתכתב יפה עם שמלה לבנה כיאות מרבית מן הכלות משזפות את גופן לקראת החתונה, כלות רבות הולכות למכון שיזוף כשבוע לפני החתונה ומבצעות שיזוף בהתזה מהלך זה אינו מומלץ מכיוון ששיזוף בהתזה יוצר כתמים שאינם יורדים כעבור שבוע ועל כן גם שיזוף מקרני השמש גם הוא אינו מומלץ מכיוון שזה יכול ליצור כוויות בעור מה שיצריך בעתיד (יום החתונה) שימוש רב במייק אפ.

הסרת שיער- הסרת שיער המתבצעת באפילציה או בשעווה רצוי לבצע כ4 ימים עד שבוע מיום החתונה שכן כלות המשתמשות בזה פעם ראשונה אינן מכירות עדיין את תגובת העור שלהן ויכולות לפתח רגישות, אדמומיות, יובש או קילוף.
בכל הנוגע לטיפולים קוסמטיים יש להיזהר עד מאוד שכן לעור ולכל סוג עור נדרשת תקופת החלמה ועל כן טיפול שכזה מומלץ לבצע כשבועיים לפני החתונה ועל מנת למנוע תופעות כמו אודם, יובש (שברך כלל מופיע אחרי האודם), אדמומיות ואפילו הופעת פצעונים (תופעות אלה נובעות מהתחדשות העור). אם תקפידי למלא אחר הוראות אלה סביר להניח שתגיעי ליום חתונתך זוהרת ונקייה.