בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

טבעות נישואים מיוחדות

טבעות נישואים מיוחדות
לא מעט זוגות מחליטים להתחתן בכל שנה, חלקם יעשו את זה באולם אירועים, חלקם בגן אירועים, וחלקם ברבנות, הקייטרינג שיוגש לשולחנות יהיה בדרך כלל לטעמם של האורחים ולא של בני הזוג, האטרקציות שיהיה יכללו את כל הטרנדים האחרונים, מרבית הכלות יחליפו שמלה אחת לפחות במהלך הערב, על פי הלכות שונות הבעל לא חייב לשים טבעת נישואים אבל מה שבטוח שכל כלה רוצה טבעת מיוחדת. 

נשים רבות נוטות לחשוב, שלא בצדק, כי בשל מגבלות הדת לגבי אחדות מרכיבי הטבעת, לא ניתן למצוא טבעות נישואין מעוצבות ויפות. אומנם דרישת הדת היא מתכת אחידה, אך בהחלט ניתן ליצור חריטות נאות ועיצובים ייחודיים ועדינים. טבעת נישואין מיוחדת יכולה להיות עשויה זהב (צהוב או לבן), אך לא בהכרח. התוספות שבטבעת יכולות לעשות את ההבדל, ובגדול. חריטות, גימורים, ריקועים – כל אלו מותרים על פי חוקי הדת, ומוסיפים צבע ויופי למראה הכללי. חריטות של לבבות, פרחים, איורים, שמות הנישאים, אותיות מהקבלה ועוד הופכות כל טבעת פשוטה – למעוצבת ונפלאה.

טבעות נישואין מעוצבות גם הן עונות להגדרה של טבעות נישואין כשרות בתנאי שיהיו חלקות מבפנים. קיימות המון טבעות נישואין בעיצובים שונים גסים ועדינים, חשוב לבדוק את פנים הטבעת ולראות שהטבעת חלקה לגמרי בחלקה הפנימי.

כמו כן, טבעות נישואין משובצות יהלומים אינם כשרות מבחינת רבנים רבים והמשמעות הפשוטה לכך היא שהאבנים יפתו את האישה וישפיעו על דעתה בנושא הסכמתה להינשא.

ישנם רבנים שמקבלים את הטבעות נישואין המשובצות כטבעות כשרות אך בתנאי שהחתן יידע את הכלה מהו ערכם המדויק של היהלומים המשובצים בטבעת. וזאת כדי שהכלה תהיה מודעת לערכה האמיתי של הטבעת.
הזוגות שמעוניינים לחרוט בתוך הטבעת את שמם, את תאריך החתונה או כל דבר אחר. והזוגות המעוניינים לשבץ יהלומים על הטבעת, עושים זאת לאחר טקס הנישואין.

ניתן לבקש לחרוט בתוך הטבעת בעלות שנקבעת בדרך כלל לפי כל אות שמבקשים לחרוט. החריטה נעשית בדרך כלל במכונת לייזר וכך מקבלים גימור נקי ויפה.
אם מעוניינים לשבץ יהלומים לאחר הנישואים, צריך להתייעץ ולציין זאת בעת הרכישה כדי שיוכלו לבחור עבורכם טבעות המתאימות לשיבוץ.

הצורך לענידת טבעות נישואין מעוצבות הוא צורך נפשי עמוק ההולם את מעמד החופה. לכן כלות רבות לא יסתפקו בטעות נישואין פשוטות אלא ילכו לכתת רגליים בחנויות המתאימות מתוך המגמה הברורה והנחרצת לרכוש לעצמן טבעות נישואין מעוצבות. נכון הוא שהן עולות יותר כסף אבל המעמד מחייב ולפעמים תוספת התשלום עבורן מצדיק את ההשקעה. חשוב לזכור שטבעות נישואין מעוצבות מלוות את האישה במשך כל שנות חייה. הוא אחד האביזרים היחידים למעשה שנשאר מטקס הנישואין. רוב האביזרים האחרים נעלמים מיד לאחר החתונה או מאוחסנים באחד מארונות הבית.

כמובן שאיננו שוכחים את הגבר, טבעות נישואין לגבר  יכולות להיות מעוצבות בצורות שונות ומעוטרות בעיטורים וחריטות שונות. טבעות נישואין לגבר יכולות להיות גם משובצות בשלל אבני חן. כל גבר וטעמו האישי. בדרך כלל טבעות נישואין לגבר יותר גדולות וכבדות מאלו של הנשים. הגבר צריך להתגבר על התחושה הראשונית של מגע הטבעת על האצבע. תחושה שנעלמת לאחר זמן מה. לכן מכל הסיבות הנ"ל , טוב שבחירת טבעות נישואין לגבר צריכה לבוא ממקום נוח ורגיש.

תהליך בחירת טבעת נישואין אינו פשוט וחייב להיעשות בתאום מושלם עם המעצב שבחרתם. נסו לפסול אפשרויות כלליות של עיצוב, ובכך לצמצם את האפשרויות שלכם לבודדות. בחרו סדר גודל תקציבי, שיסייע לכם להתמקד בגובה הקראט הריאלי עבורכם (יחידה המציינת את מידת טוהר הזהב ואת אחוז הזהב מתוך המתכת).

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס