בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

טבעות נישואים לגבר

טבעות נישואים לגבר

כאשר בוחרים טבעות נישואין אין לזלזל בבחירת הטבעת משום שטבעת נישואין כמו בת הזוג שלכם בתקווה תלך אתכם עד סוף ימיכם.. לכן לא כדאי להקל ראש בבחירת הטבעת.. עליכם לוודא שהמקור ממנו אתם רוכשים את הטבעת הוא אמין, שהטבעת היא איכותית ושהעיצוב הוא לטעמכם!

כל עניין התכשיטים די זר לרוב הגברים והמבחר העצום עשוי לגרום להם ללא מעט התלבטויות והתחבטויות, כך שבחירת טבעת נישואין לגבר הופכת למשימה בלתי אפשרי.

אך אין ברירה, גם אתה כמו רוב הגברים הבאים בברית נישואין תצטרך לעשות את הבחירה שתלווה אותך שנים ארוכות, בבואך לבחור טבעת נישואין לגבר כדאי שתדע מספר פרטים אשר יסייעו לך בחיפוש אחר הטבעת המושלמת עבורך.

על פי הדת הגבר אינו מחויב למרות המנהג לענוד טבעת נישואין אבל המחווה נחמדה כמו כן מהווה סמל סטטוס למצב המשפחתי ותזכורת נעימה לבת הזוג המהווה עוגן עבור הגבר במהלך ההתנהלות היומיות הלחוצות לעיתים.. וכן כן גם תזכורת למצב העכשווי (נשוי) כאשר פיתויים באים והולכים, הכי חשוב מדובר בסמל גאווה!
במאמר הבא אנו ניגע בכמה נקודות חשובות לרכישת טבעת נישואים לגבר אשר עשויות לסייע ך בבחירה. 

בהיבט הכללי - חשוב שטבעת הנישואין תתאים לאורח חייך, לסגנון האישי שלך, לאישיות שלך, שתהיה נוחה לענידה וחשוב לא פחות שתתאים לתקציב שלך.

אין נוסחת קסם שתסייע לך בבחירת טבעת נישואין מושלמת, אך ישנם מספר קווים מנחים שיהפכו את הבחירה למשימה יותר פשוטה. להלן הקווים המנחים בהתאמת טבעות נישואין לגבר לסגנון החיים.

בבואך לבחור טבעת נישואין לגבר המתאימה בדיוק עבורך ראשית עלייך להתחשב בסגנון החיים שלך. לכל גבר סגנון חיים ייחודי משלו. עיצוב טבעת נישואין לגבר שתחמיא לגבר אחד העונד אותה לאו דווקא תחמיא לגבר אחר, אותו הגיון עובד גם בנושא של סגנון החיים, טבעת אשר מתאימה לסגנון החיים של גבר אחד לאו דווקא תתאים לסגנון החיים של גבר אחר..

אם אינך בטוח לגבי מידת הנוחיות של הטבעת על אצבעך המלצתנו רכוש טבעת שעלותה הכספית נמוכה כך שאם אינך חש נוחות עם הטבעת הנענדת תוכל תמיד לנסות במצפון שקט טבעת אחרת מכיוון שהעלות הייתה נמוכה. כדאי לקחת בחשבון שהתחושה בתחילה הינה מוזרה ולא נוחה מהסיבה הפשוטה שאתה לא רגיל לענוד טבעות. לאחר שבוע התחושה הלא נוחה תעלם כמעט בטוח אם לא שקול להחליף את הטבעת. המלצה  לרכישת טבעות נישואין לגבר- רכוש טבעת שמעוצבות כך שהקצוות מעוגלים, קצוות מעוגלים ימנעו את החיכוך הלא נעים עם עורך.

המלצה טבעות נישואין לגבר - דאג להתאמה אישית של הטבעת לכף ידך, עמוס דבש כמעצב מתאים את עובי הטבעת ואת המבנה שלה באופן מדויק לכף היד כך שהרכישה תלווה את הגבר לאורך שנים ובמידה .

בני הזוג מעוניינים בדמיון ושייכות בין הטבעות נישואין של הגבר ושל האישה ניתן לעצב טבעות בעלות מוטיב מרכזי דומה ובהתאמה אישית.

הגורם הבא המכריע בבחירת טבעת נישואים הוא איכות – בשל העובדה שאת טבעות הנישואין עליכם לענוד למשך שארית חייכם, האיכות משחקת כאן תפקיד חשוב מאוד -אין להתפשר על איכות הטבעות.

כשאתם בוחרים טבעת במבט הראשון שלכם הטבעת תראה נוצצת ומבריקה וזה עשוי להטעות כיוון שכעבור תקופה לא ארוכה הברק עשוי להעלם.. ואז איכות העבודה באה לידי ביטוי . אם איכות עבודת הצורפות הינה איכות טובה הטבעת תשמור על מראה איכותי לאורך שנים .

כמובן שחשוב לקחת בחשבון שאתם לא נוהגים ללכת עם ידיים בכיסים וכתוצאה מכך הטבעת עשויה לקבל חבטות קלות במהלך השנים ויכולה לאבד את צורתה העגולה.

בסופו של דבר, בחרו טבעת נישואין אשר תבטא את אישיותכם וטעמכם האישי.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס