בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

טבעות נישואין - my wedding

טבעות נישואים

בחירת טבעות נישואים כמו הרבה בחירות אחרות בחיים מתבצעת רק על ידי הטעם האישי. הטבעת אותה תענדו מיד לאחר טקס החופה תלווה אתכם כל חייכם כמו תכשיט אבל בעל משמעות רבה יותר, טבעת הנישואים קודם כל אומרת עליכם שאתם נשואים כבר לא רווקים שנית סגנון הטבעת גם הוא יכול להעיד איזה טיפוסים אתם.

רכישת טבעות נישואים מערבת בתוכם פרץ של רגשות ובעיקר חיפוש הדרך לחיבור בינכם, ישנם שלושה סוגי זוגות לכל אחד מהם הבחירה תהיה שונה: ישנם זוגות בעלי טעם שונה שיעדיפו כל אחד לבחור את הטבעת המתאימה לו וישנם זוגות שיחפשו ולא ישקטו עד שיימצאו זוג טבעות לגבר ולאישה אשר דומה בעיצובם ולעיתים גם בגודלם והסוג השלישי והאחרון של הזוגות הם אלה שיחפשו משמעות משותפת לעיצוב הטבעות שלהם .

טבעת נישואין זוהי אותה טבעת שבה הרב קידש אתכם מתחת לחופה כשרה ייתכן מצב בו יאבד לכם הטבעת ותקנו אחרת במקומה תיראה ככל שיהיה כטבעת נישואין היא עדיין לא תהיה כזו מבלי שרב יקדש אותה וכך הדבר גם לגבי נשים אשר רוצות ללכת לפי הטרנד המשתנה ויחליפו את טבעתם.
המקום בו תיקנו את טבעות הנישואים חייב לדגול בשלושה נושאים: אמינות, עיצוב ואחריות .
עיצוב- כפי שכבר הוזכר טבעות אלה ילוו אתכם לכל חייכם ועל כן המקום הנבחר צריך להיות עם הטרנדים הכי חמים לצד טבעות קלאסיות ומוכרות.
אמין – עליכם לוודא כי המקום בו נקנות הטבעות הינו עסק מורשה המוכר במדינת ישראל  כמו כן חובתו של כל עסק המוכר זהב להיות רשום במכון התקנים הישראלי ולהחתים כל תכשיט השוקל מעל לגרם זהב, החתימה מתבצעת כל ידי מכון התקנים בלבד.
מבחינת איכות חומר הטבעת ובחינת המקום עצמו וכמובן בעל תעודת אחריות לחזרה אליו על כל מקרה שלא יקרה. במעמד קניית הטבעת כאשר עודכם בחנות הטבעת יכולה להיות מבריקה ונוצצת אך ייתכן כי לאחר תקופה הברק של הטבעת ייעלם.

                          

חוקיות טבעות נישואין- טבעת ודת
כיצד בודקים את איכות הטבעת- ראשית צריכה להיות מוטבעת עליה חותמת משרד התקנים בציון מספר הקארט , לאחר מכן על מנת שטבעת תישמר על צורתה העגולה היא צריכה להיות בעובי של 1 מ"מ לפחות. ולבסוף בדקו שאין חריצים וסדקים בטבעת דבר שיגרום לחריצים להתרחב יותר במהלך השנים.

כל שנה ניתן להבחין באופנה חדשה ואחרת של שמלות כלה, ומה שהיה נראה בענייך מדהים לפני שנה, היום כבר מקבל צורה אחרת. להבדיל מתקליטנים מובילים, אולמות אירועים , טבעות אירוסין / נישואין וזרי כלה שאותם ניתן לבחור בקלות מפני שהאופנה בתחומים אלו משתנה לעיתים רחוקות.

לפי המסורת היהודית חופה וקידושין אינה מספיקות לסמל את הנישואים ישנו הצורך לסמן זאת באופן מוחשי וכאן נכנסות לתמונה טבעות הנישואין המסמלות את הקשר שבין זוג נשוי.
מבחינת היהדות טבעת נישואין צריכה להיות חלקה וללא חורים ואבנים שתהיה לה המשכיות המסמלת תקווה לנישואים נצחיים, טבעת הנישואים צריכה להיקנות מכספו האישי של הבעל בלבד.
גילוי מסעיר לפחות לחלקכם- לפי היהדות רק האישה מחויבת לענוד טבעת אך רוב הזוגות מחליפים ביניהם  טבעות הרי גם הגבר רוצה תכשיט וגם האישה רוצה שיידעו שיש לו "תכשיט" .
ההלכה של זרם מסוים ביהדות היא לקדש בטבעת מרובעת מבחוץ ועגולה מבפנים פירוש הדבר הוא: מתיקוני הזוהר מוסבר לכאורה כי צורת טבעת הקידושין הרומזת על ם סתומה (פירוש המילה טבעת לא בהכרח מעידה על עיגול הרי שמעשה המשכן היו טבעות עגולות ואילו בקרשי המשכן היו הטבעות מחובות מלמעלה מרובעות).  הטבעת צריכה להיות מחומר זהב מכיוון שאינו מעלה חלודה ולא מותך מהר ובנוסף רצוי שצבע הטבעת יהיה זהב לבן המורה על רחמים וחסדים.

"הרי את מקודשת שלי בטבעת זו כדת משה וישראל"


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס