בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונת קיץ

חתונת קיץ

בחתונת קיץ חשב לגעת ולתת את הדגש לגבי כמה דברים- 
הבעיה הגדולה ביותר בחתונה בקיץ היא הביקוש הרב. כמו שאנחנו מכירים, ביקוש רב יוצר תחרות שבעלי האולמות משתמשים בה בשביל לקחת סכומים גבוהים בהרבה ממה שגובים בדרך כלל בתקופת החורף. אצל רוב גני האירועים בקיץ עובדם ברציפות ולכן הם יכולים להרשות לעצמם לדרוש כסף רב. שוב הבעיה היא כלכלית, אבל מי שמוכן ויכול להשקיע סכום גדול יותר ייהנה מחתונה יוקרתית ומושקעת יותר מאשר באולם עצמו. זה לא תמיד נכון אבל לרוב הגנים מושקעים יותר.

גן אירועים- ישנם כמה פרמטרים לבחירת גני אירועים, וחשיבותם משתנה על פי בעלי האירוע, כיוון שלכל אחד אשר חוגג אירוע ובכלל – יש סדר עדיפויות שונה.

הפרמטרים אשר נלקחים בחשבון אצל רוב האנשים כוללים את עיצוב הגן, מיקומו, גודלו, איכות השירות, וטיב האוכל. לכל הצדדים החשובים הללו אשר משמעותיים לאיכות האירוע מתווסף פרמטר של תקציב, ולפעמים ישנם מדדים יוצאי דופן אשר חשובים במיוחד לזוג מסוים, למשל זוג מוזיקאים המעוניין במקום בעל אקוסטיקה טובה במיוחד, או זוג אשר בין מוזמניו ישנם נכים הזקוקים לגן אירועים נגיש.

עיצוב החתונה תלוי דבר ראשון בתקציב העומד לרשות הזוג, שכן ככל שהתקציב אינו מוגבל כך בהתאם ניתן ליצור חתונה יוקרתית ומפוארת יותר, עם אלמנטים ואטרקציות רבות ומגוונות אשר יגרמו לכל האורחים להרגיש ערב אחד בחוויה שהיא הרבה יותר מאשר עוד חתונה.

עיצוב חתונות הינו נושא דינמי ביותר, מעצב מנוסה צריך להיות מצד אחד קשוב לרצונות של בני הזוג, אך מצד שני להציע להם סגנונות חדשים וטרנדים מעניינים אשר עשויים להיות הרבה יותר מפתיעים מאשר העיצוב הרגיל והסטנדרטי ולכן חלק בלתי נפרד מעיצוב מוצלח הוא הכישרון של המעצב ושיתוף הפעולה שהוא יוצר עם בני הזוג.
הקיץ הוא עונה נפלאה לחגוג חתונות. אולמות אירועים רבים מתאימים עצמם לעונה זו ומקשטים בשלל של פרחים עונתיים צבעוניים. חתונות רבות מתקיימות באולמות אירועים סגורים, אולם לא מעטות גם נחגגות בגני אירועים, המאפשרים לקיים את האירוע בחוץ, במרחבים הפתוחים.

ישנם לא מעט גני אירועים המאפשרים לחגוג את החתונה בסמוך לבריכה שבמקום, או לצד צמחייה מקומית מקסימה ואילו אחרים, מציעים דקים יפהפיים, לצד משטחי דשא גדולים. החתונות בתקופת הקיץ מאפשרות למוזמנים ליהנות ממזג אוויר מצוין ומאווירה קיצית מיוחדת במינה.

לסיכום חתונת קיץ אומנם יותר יקרה אך מבחינת האפשרויות לשדרוג החתונה, החתונה הרבה יותר רחבה, גם בתחום השמלה אנחנו נלך על שמלה הרבה יותר קלילה שתיתן לנו את "האוויר" שאנו צריכות, ולגבי השיער ההמלצה היא לא עשוי מידי כידוע הלחות שבקיץ לא מחזיקה את עיצוב השיער. 
האיפור כמובן צריך להיות יותר עמיד על מנת שזה יחזיק לנו ליום שלם וללא תיקונים "ונזילות" מיותרות. 

את האורחים תוכלו לפנק בשלל פינוקים כמו אבטיח קר או גלידות זה אומנם לא נשמע מתאחים לאירוע החתונה אבל תחשוב על החיוך שתעלו לילדים וכמובן למבוגרים . 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס