בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונת הכסף

חתונת הכסף

זוגות נשואים יכולים לציין את יום השנה לנישואיהם בדרכים מיוחדות. ישנם ימי שנה שהתייחדו בשמות מיוחדים. יום השנה ה-25 לנישואים נקרא גם בשם "חתונת כסף" ויום השנה ה-50 נקרא גם בשם "חתונת הזהב". בשנים מיוחדות אלה יום הנישואים מלווה בדרך כלל גם באירוע חברתי שכולל גם ממד טקסי.
נישואים זו מילה בעלת משמעות רבה, והחיים בנישואים עוצמתיים הרבה יותר, בדרך כלל כוללים המון אתגרים לא פשוטים, אחרי הכול מדובר בשני אנשים המגיעים מעולמות שונים ומתאחדים לצורך מימוש האהבה והקמת המשפחה. 

כיום כשמספר זוגות המתגרשים הרבה יותר גדול מפעם זוגות "ששורדים" 25 שנים נחשבים למיוחדים ועל כן הרבה זוגות המגיעים להישג הזה מבקשים לערוך אירוע לציון 25 שנות נישואים. 
ניתן לעשות זאת כאירוע לכל דבר או לציין את זה בדרכים מיוחדות ובלתי נשכחות. 
ההתרגשות והאדרנלין המורגשים בהתחלת כל זוגיות, ביום החתונה ואף בשנת הנישואים הראשונה בדרך כלל דועכת אבל עדיין נשמרת ועל מנת להיזכר בכך יש לנו כמה טיפים להפיק חתונת כסף מושלמת. 

1. "הם היו האוהבים הצעירים...." 
אני מאמינה שכולנו או לפחות האישה זוכרים את הדייט הראשון שלנו, הנשיקה הראשונה, את המקום הזה שכבר אז ידענו שהוא או היא יהיו איתכם לאורך כל חייכם. ההמלצה שלנו היא פשוט לשחזר (עד כמה שניתן את הדייט בכל המובנים, נסו להיזכר היכן זה היה, מה לבשתם ואפילו איזו תסרוקת (וגם כאן מה שניתן אחרי הכול עברו 25 שנה), ודאו שמקורביכם יהיו נוכחים באירוע ושם מול כולם הבטיחו לעצכם ובני זוגכם שבאותו מקום ובאותה שעה תיפגשו שוב בעוד 25 שנה. 

2. מיני אירוע החתונה
את החתונה בוודאות כולנו זוכרים אפילו הגברים הנוטים לשכחה קלה של זמנים מסוימים ייזכר חלק נכבד מהאירוע שהפך אותם מרווקים לנשואים. 
המקום בו התחתנתם לבטח כבר לא קיים לכן בחרו מקום יותר קטן מן הסתם ושם תחגגו את חתונת הכסף כמו פעם כאן בטח ובטח לא יהיה שחזור מושלם אבל היי, השגתם לכם עוד אירוע חתונה ועוד מבלי להתגרש. 

3. "שניים זה תמיד ביחד"
בחרו לכם משהו ששניכם אוהבים וצאו אל המסע הזה לבד, זה יכול להיות משהו אקסטרימי כמו צניחה חופשית וכאלה, סדנת גבינות ויין וכמובן שוקולד, השוקולד נחשב למאכל המזוהה ביותר לאהבה ולתשוקה. אם אתם רוצים ליהנות מערב רומנטי, מתוק ושקט עם אישכם, סדנת שוקולד זוגית היא הפתרון המושלם בשבילכם. במהלך הפעילות הזוגית תלמדו המון על שוקולד וזוגיות, תטעמו שלל סוגי שוקולד בלגי איכותי ותכינו מגוון מאכלים ומשקאות על בסיס שוקולד. בסוף סדנת שוקולד, תקבלו מספר טיפים נחמדים על שימוש בשוקולד בחיי הזוגיות. כמו כן, תקבלו מארז עם חומרי גלם להמשך ההנאה גם אחרי הסדנה.

4. והאפשרות האחרונה היא לכם ילדים יקרים, אתם צריכים להיות גאים שהוריכם הצליחו במקום שהרבה אחרים לא מצליחים תהיו יצירתיים וכמובן אתם אלם שמכירים את הוריכם הכי טוב שיש ועל כן הפתיעו אותם במשהו שכמובן יהיה המתנה כמו קולאג' של כל המשפחה, אילן יוחסין מעוצב, ארוחה מפוארת שחובת הנוכחות חלה על כולם ועוד. 

ולכם זוג יקר אנו מאחלים שניפגש פה בעוד כמה שנים לכתבה על חתונת הזהב . 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס