בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונות קיץ 2014

חתונות קיץ 2014
בחתונות הטרנדים אף פעם לא נגמרים בכל פעם שנכנסת עונת חתונות חדשה אנו עדים להפתעה חדשה כמו הגימקים באירועים, רובוטים זוהרים, עגלת הממתקים, כניסת חתן כלה מרהיבה, תמונות המגנטים ועוד. 
גם קיץ 2014 מאופיין בלא מעט חידושים וייתכן שאפילו אתם תתחברו לאחד מהם..

משקה חתן וכלה- החתן והכלה בוחרים איזשהו קוקטייל או שילוב מנצח של משקאות שעדיין לא חשבו עליו ובבר האולם מציעים לאורחים את משקה החתונה זה יכול להיות קוקטייל המבוסס על פירות או משהו שוקולדי אלכוהולי מה שבטוח האורחים לא יישכחו איך נהנו בחתונה שלכם עם המשקה שלכם. 

משהו שהוא רק שלכם – החתן והכלה יכולים לבחור משהו ייחודי שילווה את כל החתונה בין אם השמות שלהם מתנוססים על גבי מפית או אפילו מתכון הקוקטייל שרקחתם מהסעיף הקודם מה שבטוח האורחים לא יוותרו על זה ואף ייקחו את זה עימם הביתה . 

פרחים- זוכרים איך פעם המזכרת היחידה שהייתה נלקחת מאירוע היה סידור הפרחים על השולחן, אז בחישוב מהיר ששולחן ובו 10 אורחים רק אחד מהם ייזכה לקחת את הסידור וכמובן איך אפשר לשכוח שעד סוף הערב הסידור היה זז שמאלה וימינה ועובר כל מקום בשולחן בשל הגודל שלו שהסתיר לכם כל מה שמתרחש בטווח הראייה שלכם, כיום ניתן לראות זוגות רבים המעדיפים שביציאה יחולקו לאורחים פרח בעטיפה או אפילו על כל צלחת יונח ורד ובמרכז השולחן הולכים על משהו שלא ניתן לקחת הביתה ועדיין מוסיף הרבה חן לעיצוב. 

שמלת הכלה – גם בגזרת שמלות הכלה אנו עדים ללא מעט תהפוכות ואפילו באותה שנה, אם בעבר כמה שיותר נפוח וכבד היה יותר טוב ועם השנים השמלה הנפוחה פשוט הפכה לזמן מוגבל בחתונה (לאחר ריקוד הסלואו היא כבר הוחלפה לשמלה הרבה יותר קלילה) הרי שהיום הכלות ממעטות בנפח אך לא בבד השמלות הנשפכות על הגוף ונותנות קריצה לעולם הצניעות זה הטרנד הכי חם בשוק. 

תאורה – זוכרים איך פעם כולם אולם אירועים הוסב למיני מועדון עם הצ'קלקות וכדור האורות המסתובב ? טוב , אז היום התאורה הרבה יותר מושקעת וזה אומר באזור השולחנות ישנה מעט מאוד תאורה ואפילו במעומעם (הרי האורחים עדיין צריכים לראות מה הם אוכלים) וברחבת הריקודים התאורה הרבה יותר מושקעת ועדיין פחות צבעונית. 

צילום- גם הצילום עבר תהפוכות לא קטנות עם השנים שכן בצילומי הנוף (כן כך קראו לזה פעם) כולם היו רצים לאיזשהו נמל או חורשה ומצטלמים שם היום זוגות רבים מעדיפים למצוא לוקיישן שיאפיין אותם יותר כמו וילה יוקרתית או לופט ואפילו בר אפלולי שכזה, מלבד זו גם צילומי טראש דה דרס נכנס לחיינו ברוח סערה ונראה כי זהו אינו טרנד חולף. 

לסיכום נכון שצריך להיצמד לטרנדים ועדיין צריך יותר להיצמד לאמונה שלכם בעצמכם אל תנסו להיות מה שאתם לא, תמיד תשדרו את עצמכם ומה שאתם מאמינים בו. 

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס