בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונות מיוחדות

חתונות מיוחדות

אחרי הצעת נישואין נוצצת ומשקעת אתם יוצאים לדרך אמנם מוגבל בזמן אך בסופו מחכה לכם "החתונה" חודשים רבים של תכנונים וריצות יסתכמו להם בחמש שעות של התרגשות בחופה, השתוללות ברחבה ובטן מלאה והכי חשוב זיכרון גדול שיישאר אתכם אפילו עד לחתונת הזהב שלכם. 

מה הופך חתונה נורמטיבית לחתונה מיוחדת, כזו שלא יישכחו, כזו שידברו עליה הרבה אחרי, כזו שהזוג ינצור בליבו לנצח. 

תכנון נכון של החתונה הוא משמעותי מאד להצלחת האירוע. רוב הכלות עושות זאת בפעם הראשונה ואין להן מושג היכן להתחיל. העצה הטובה ביותר היא להתחיל את התכנון מיד לאחר שקיבלת את הצעת הנישואין מבחיר ליבך. זה הזמן להתחיל לערוך לוח זמנים מפורט של כל ההכנות הנדרשות. בדרך זו תוכלו להשלים מבעוד מועד את כל המשימות שצריך לבצע, ולהשאיר מעט מאד מקום לטעויות.

תכנון נכון כולל גם הכנת תקציב לחתונה. מי לא רוצה שהחתונה שלה תהיה כל מה שחלמה עליו? אבל, חשוב לזכור שאולי יהיה לך קשה לשלם עבור חלום זה. חתונה עולה כסף רב וללא תקצוב נבון של הכסף, יש סכנה שתבזבזו יותר משהתכוונתם, ותצטערו על כך מאוחר יותר. ככל שתקדימו להגדיר את התקציב, כן ייטב. כך תמנעו מהוצאות מיותרות.

כבר בשלב המוקדם שאלו חברים נשואים כמה עלתה החתונה שלהם, בדקו באתרי חתונה או בפורומים באינטרנט וגלו מהי העלות הממוצעת של חתונתם של זוגות אחרים, או התייעצו עם מתכנני חתונות. כל אלה יכולים להיות מקור טוב לחיסכון בכסף.
בעבר הפרטים שהיו מייחדים את האירוע הינם כיום מהווים כחובה בכל אירוע, בין אם מדובר על אטרקציות לאירועים ובתחום הזה לא חסר, ייתכן ולחלק מהאנשים האטרקציות המוצעות לבעלי האירוע ייראו כמוגזם ואפילו מביך אנשים אחרים יגידו שבלי זה הם לא מתחתנים. 
כאשר אנו מדברים על אטרקציות לחתונה, מגוון האפשרויות פשוט אינסופי. יכולים להיות אלה מתקנים מתנפחים להשכרה, מגנטים לאירועים, הופעות, קיר גרפיטי וירטואלי, סדנאות אלכוהול, מסיכות או בלונים המחולקים לאורחים, שולחנות משחק, ברים מתוקים, עגלות ממתקים, תאי צילום- והרשימה עוד ארוכה. על מנת לרצות את האורחים, ניתן בהחלט לשקול שימוש ביותר מאטרקציה אחת.

חתונות מיוחדות אלו הן חתונות עם קונספט. אם לומר את האמת, חלק גדול מן החתונות של ימינו נראות פחות או יותר אותו הדבר. האורחים מגיעים, יש קבלת פנים, טקס החופה, אוכלים, רוקדים ו.. הולכים הביתה לספור את הצ'קים. אבל, אם יש קונספט מיוחד, רעיון חדשני, עיצוב מקורי, הרי שכבר הפכתם את האירוע שלכם למיוחד. יש שפע של קונספטים מיוחדים שהופכים חתונות מיוחדות, וכדי להבין מה הקונספט שמתאים לכם. 

השראה הזהות והשפה העיצובית נקבעת כבר מרגע הכנת הסקיצות כפוף לקונספט האירוע שנבחר עיצוב אירועים דורש יכולת תמרון בין מספר בעלי מקצוע, יש להבין את החלל והאפשריות הגלומות בו והעבודה מצריכה  יצירתיות מעוף ויכולת ביצוע שזורה בניסיון קשרים וכישורים.
זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה מיוחדת המסמלת את הדברים האהובים עליהם ולפעמים את מקום הפגישה הראשונה שלהם.   לכן ניתן למשל למצוא זוגות רבים הנישאים על חוף הים ותחת כיפת השמיים, עורכים חתונה בחיק הטבע או אפילו עורכים חתונה בליל ירח רומנטי במדבר.

חתונות מיוחדות הנקראות גם "חתונת נושא". כאשר לרוב נבחר תחום האהוב על בני הזוג הנישאים ונארגן חתונה באולם או ב  גני אירועים  כולל הזמנות, שמלת כלה וחופה בהתאם לנושא הנבחר. ניתן להבחין בחתונות מיוחדות על חוף הים בהן מקשטים השולחנות בצדפים, ומשתמשים בעיצוב בגווני הכחול לקישוט, הזמנות על נייר ממוחזר, אוכל המאפיין את הים כמו דגים וכד'.

אם בליבכם רעיון לחתונה מיוחדת שאינו נמצא בדוגמאות שהועלו כאן, אין זה אומר שהוא אינו יכול לצאת לפועל, התייעצו עם מפיק אירועים והפעילו את חוש הדמיון והיצירתיות וגם לכם יכולה להיות חתונה מיוחדת במינה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס