בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה שנייה

חתונה שנייה- ...oops I did it again

כשמדובר על חתונה שנייה העם מתחלק לשני חלקים אלה שמבחינתם חתונה שנייה היא כמו חתונה ראשונה לכל דבר עם כל הפסיליטיס ואלה שמבחינתם זה עוד טקס שכבר Been there done that ובדרך כלל ההתלהבות תהיה של הצד שעדיין לא נכח במעמד שכזה.

ובכל זאת איך מפיקים חתונה שנייה בצורה המכובדת ביותר?
ראשית הפיקו לקחים מחתונה קודמת , נכון שאנו תמיד אומרים שהחתונה שלנו הייתה מושלמת אבל בתוך תוכנו היינו משנים דבר או שניים. בחתונה שנייה לשני הצדדים רוצים בדרך כלל משהו יותר אינטימי אבל עדיין מכובד ואפילו יוקרתי (לתת לאורחים תחושת בגרות, שהנה זו הפעם האחרונה שאנחנו מזמינים אותם לחתונה שלנו).  רוב הזוגות המעורבים (פעם שנייה ופעם ראשונה) מצליחים להגיע לעמק השווה ובסופו של דבר הולכים (לרוב) עם הכלה.

אז נכון שלחתונה השנייה שלכם אתם מגיעים הרבה יותר מפוקחים והרבה פחות חולמניים, פתאום פחות חשוב לך להיות הכלה הנסיכה שרצית להיות בגיל 12 כי כבר הגשמת את החלום הזה. אתם פחות מחפשים את האולם המפואר, האטרקציות והזיקוקים ויותר לוקחים בחשבון שיקולים פרקטיים כמו תקציב וחישובים על כיסוי ההוצאות באמצעות המתנות.

סביר להניח כי גם המפגשים עם בעלי העסקים יהיו יותר ממוקדים  וחדים, בני הזוג יודעים בדיוק מהם לא רוצים בחתונה והחשיבה הרבה יותר פרקטית. התחושה הכללית היא רצון להעניק לאורחים המגיעים בפעם השנייה לחתונה של אותו אדם הרגשה של שוני שאפילו לרגע לא יעלה בהם תחושת ה- דה זה וו.
אם החתונה תהיה חתונת ערב או חתונת שיש בצהריים כמות המוזמנים לא תעלה על 200 מוזמנים ובשישי בפרט על 100 מוזמנים.

במידה ויש לכם ילדים לא משותפים חשוב מאוד לשתף אותם בתהליך ובקבלת ההחלטה עצמה, לראות את ילדם עם פרצוף זעוף ברגע המאושר כרגע בחייכם הוא לא הפרצוף שציפיתם לקבל מיקיריכם. כל כן חשוב מאוד לשתף אותם בכל התהליך של איך החתונה תתנהל וכמה אתם רוצים לקבל את ההסכמה שלהם (אפילו אם מדובר בילדים קטנים).

לגבי ילדים, יש הגורסים כי ילדי הכלה או החתן לא צריכים להיות נוכחים בחופה עצמה והכוונה היא לעמוד עם האם או האב מתחת לחופה, עדיף שיהיו מחוץ לכותלי החופה.

העצה הכי חשובה שאנחנו יכולים לתת היא גם אם אתם בפרק ב' שנה או שנים אחרי החתונה הראשונה, לעולם אל תסתמכו על מה שהיה פעם, ענף החתונות הוא תחום שמתעדכן כל הזמן, השינויים החלים בו נמצאים כמעט באופן מכריע להצלחת האירוע שלכם.

מבחינת גילאים- אם אתם נכנסים לחופה שנייה בגיל שבו החברים הסובבים אתכם עדיין יכולים לשתות מבלי להרגיש עייפים ורחבת הריקודים רלוונטית בשבילם אז כן מומלץ ללכת על חתונת ערב , ומאידך אם עברתם את גיל ה-40 לכו על חתונת שישי בצהריים שתיתן שיק יוקרתי לאירוע שלכם, תבטלו את החשיבה כי רק אנשים צעירים מתחתנים ולכן גם אתם צריכים להפוך לצעירים לערב אחד. זה מגוחך.  

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס