בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה קטנה

חתונה קטנה

כולנו מכירים את החתונות שמפיקים אותם לפחות שנה לפני, עם 500 מוזמנים, בופה ענק, אולם נחשב כמובן, צלם, דיג'יי , מיצגים חיים בכניסה, חופה עם מקהלה, ריקוד סלואו על פרח מתנפח, עמדת ממתקים, אלכוהול, מגנטים ובקיצור כל דבר שרק חלמתם והכול במקום אחד. 

כמובן שכולנו היינו בלא מעט חתונות שכאלה בין אם מפוארות יותר או מפוארות פחות אך לא פחות גרנדיוזיות, וכמתבקש כשאנחנו שומעים על חתונה שכזאת אנחנו באופן אוטומטי מתרגשים יחד איתם, מצפים וכמהים לדעת איך עוד יפתיעו אותנו ומה עוד יחדשו לנו. 

לעומת זאת כשאנו מוזמנים לחתונה קטנה המחשבה הראשונה שעולה לנו היא כי אולי החתונה לא נעשית מהסיבה הטבעית, אולי התקציב אינו גדול ועוד כמה סיבות כאלה ואחרות ללמה הם לא עושים חתונה גדולה, אפילו באיזה מקום זה קצת מוריד לנו מההתרגשות ללכת לחתונה כזו אבל, היי, הנה לכם כמה עובדות שבטוח לא חשבתם עליהם. 

1. זוג המבקש להתחתן בחתונה קטנה עושה זאת מתוך האמונה כי הרגע האינטימי שלהם הוא באמת רק שלהם ועצם זה שאתם מוזמנים לחתונה זה רק מתוך כבוד וכמובן לכבד את המעמד. 

2. עובדה שנייה, חתונה קטנה אינה בהכרח זולה יותר או אינה יוקרתית להפך ישנן חתונות קטנות שאפילו עולות הרבה יותר מחתונה גרנדיוזית אחרת אם מדובר בהשקעה מבחינת המנות שהרי גורמה עולה הרבה יותר ממנה רגילה, או השקעה באלכוהול האיכותי, או בשמלת הכלה שאנחנו אף לא יודעים כמה היא באמת עלתה. 
(משום מה תמיד כשאנחנו מחשבים מתנה לחתונה אנחנו תמיד מסתכלים על עלות המנה ואף פעם לא על כל המסביב) 

3. עובדה נוספת שיכולה לייקר משמעותית את החתונה היא כמובן הלוקיישן, תסכימו איתי שחתונה באולמי בון בון תעלה הרבה פחות מחתונה במצדה או באיזה יער נידח, עלות ההקמה ויישור השטח יעלה הרבה יותר מבחירת עיצוב השולחנות או עיצוב החופה. 

4. ולבסוף הדבר האחרון שיכול להרים בכמה רמות את תקציב החתונה הוא כמובן "מזכרות לאורחים" המתנות האלה הופכות ליותר ויותר פופולאריות עם השנים שכן אורח המגיע לכד אתכם בחתונה ייצא עם איזושהי מזכרת , אם אתם זוכרים בעבר לא היו מחלקים מזכרות אלא האורחים פשוט היו לוקחים לבד... את סידורי הפרחים שעל השולחנות. 

אז בחתונות רגילות או אירועים בכלל נוכל למצוא מזכרות כמו קופסת סוכריות קטנה, מגנטים, בבריתה אפילו נוכל למצוא בקבוקים קטנים עם תפילת הדרך, כיפות רקומות ועוד. בחתונות יוקרה בגלל שמספר האורחים מצומצם יותר מחתונה רגילה יהיה ניתן להשקיע קצת יותר במתנה לאורחים . 

אגב באירוע בר מצווה יוקרתי במיוחד פשוט "זרקו" אל הרחבה אייפידים וסמארטפונים. שווה לא. 

אז לסיכום אין לתת פסיקה על אופי החתונה על פי הידיעה אם זו חתונה קטנה או חתונה גדולה אלא רצוי שלמוח בשמחתם ולהיות חלק בנקודה הזו שהם נכנסים לחיים משותפים יחדיו. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס