בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה- פרק ב'

חתונה- פרק ב'

נישואין בזיווג שני היא מסע חדש, כל אחד מבני הזוג מגיע עם מטען כבד הרבה יותר מהמטען איתו הגיע בפעם הראשונה. כעת בני הזוג הנישאים בעלי ניסיון, הם יודעים מה לא עשו טוב בפעם הקודמת והם נחושים לתקן את זה. תהליך התחברות מחודשת יכולה להיות קסומה מאוד, ומרגשת. אף אחד מהם לא מעוניין לחזור על הטעויות שלהם פעמיים. אפילו החתונה שלהם נראית שונה.

השינוי במגמה נובע מהיחלשות הסטיגמה השלילית סביב הגירושים בישראל. מתופעה חריגה ומגונה הפכו הגירושים והנישואים מחדש לתופעה מקובלת ושכיחה. משהוסר הכתם המאיים של הגירושים התחילו זוגות רבים לחגוג בגדול את אהבתם השנייה ואפילו השלישית.
זוגות פרק ב' נהנים פעמים רבות ממצב כלכלי משופר בהרבה לעומת מצבם ערב חתונתם הראשונה. רבים מהם כבר לא תלויים כלכלית בהוריהם, והדבר בא לידי ביטוי בצורה ניכרת באופי האירוע. 

חוסר התלות בהורים והיעדר הציפיות מצד שתי המשפחות (אם מדובר בפרק ב' של שתיהן) משתקף באופן ניכר בהרכב המוזמנים לחתונה, בטיב המנות המוגשות, במוזיקה, בעיצוב האירוע, ולמעשה בכל מרכיבי החתונה.
אחת השאלות הגדולות ביותר ששואלים את עצמם זוגות שמתחתנים בפעם השנייה היא האם לערוף חתונה גדולה, להפיק ולארגן אירוע ענק ומשמעותי בדיוק כמו החתונה הראשונה או האם על הזוג הנישא בשנית לחגוג בפעם השנייה את אירוע החתונה בטקס צנוע ופשוט.

אז, איך באמת עושים זאת נכון? קבלו את הטיפים שלנו לחתונת פרק ב' מוצלחת: 
שתפו את הילדים -חתונה שנייה מערבת פעמים רבות ילדים מהזוגיות הקודמת. אירוע החתונה השנייה עשוי להיות מאד משמח עבור הזוג שמתחתן, אך עלול לסמל עבור הילדים את הרגע בו הזוגיות הקודמת של הוריהם הביולוגיים הגיעה לקיצה, על כן לתת להם תפקידי מפתח בחתונה עצמה, ולהעביר להם את המסר שהם חלק מהדרך החדשה בה בחרו הוריהם.

בחרו מקום – וכאן שוב חוזרת על עצמה השאלה האם אנו הולכים לקראת חתונה קטנה או גדולה, על פי התשובה תדעו לבחור את המקום המושלם.
ארגון האירוע- מומלץ מאד למנות מנהל אירוע מקצועי אשר ידבוק ברצונות הזוג, שנקבעו קודם לכן ועדיין לבדוק דרכים חלופיות ובכך לחסוך כספים, זמן ומשאבים.

ALL IN- אם בחתונה הראשונה קיים רצון של בני הזוג להגשים את כל החלומות, אבל לעמוד במסגרת תקציבית צפופה, בחתונות פרק ב` המטרה הופכת כיוון בחדות, ומוגדרת על פי רוב כ"הפקת אירוע המסמל את אהבתכם נטו".
השוני הזה משמעותי ביותר, ולמעשה זוגות רבים מעדיפים לשמור על שפיותם ואיכות חייהם, ולא להיסחף למערבולת המתוחה והרגשית אותה הם מכירים היטב מחתונתם הראשונה. על כן מומלץ לזוגות המתחתנים בשנייה לחפש מפיק אירועים, או מקום אשר מעניק מעבר למרחב, גם את כלל השירותים והספקים (כמו תאורה, מוזיקה, הגברה, קייטרינג צילום ועוד) תחת קורת גג אחד, ובכך להבטיח כתובת אחת איכותית, שתבטיח תוצאה טובה.

חתונת שישי בצהריים - המוטו של רוב חתונות פרק ב` הוא רוגע והתחשבות. התאריך הנוח ביותר לאנשים היישוב הוא יום שישי בצהריים, לאחר תום שבוע העבודה, בייחוד בקיץ, כאשר השבת נכנסת מאוחר. בימי שישי בצהריים נהנים המתחתנים ממשבצת פנויה יחסית בגני האירועים ובאולמי החתונות, ועל כן המחיר שלה לא חורג כלפי מעלה. בעוד רבים המתחתנים בפעם ראשונה מעדיפים את יום חמישי, אז ניתן לשתות ולרקוד עד אור הבוקר, החתונות השניות ידועות כרגועות הרבה יותר, מערבות שתייה מתונה באכילה מרובה, ומהוות תחליף מצוין לסעודת יום שישי בחיק המשפחה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס