בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה מהאגדות

חתונה מהאגדות

הסיפור האגדי עליסה בארץ הפלאות הינו בדרך כלל חלומה של כל ילדה, פתאום להיכנס לעולם לא מוכר ובעיקר בדיוני, כאשר כבוגרים אנחנו מנסים להביא את הסיפור לתוך החיים ובייחוד אל תוך אירוע זה יכול לצאת מאוד קלישאתי .

איך הופכים את הסיפור לחיים?
על מנת שלא ליפול למלכודת הקלישאה של חתונת קונספט מספיק לקחת את המוטיב העיקרי ולתת טאצ'ים קטנים בתוך האירוע , בדוגמת עליסה בארץ הפלאות אנחנו לא נהפוך את האורחים לארנב ממהר עם שעון ובטח שלא נציג את מלכת הלבבות בכניסה לאולם אלא מספיק משחק של צבעים, שילוב האלמנטים בביגוד ומעט בתפאורה כאמור נגיעות קטנות יובילו לתוצאה מושלמת.
חתונה עם קונספט מהאגדות ייתן את המשמעות רק אם יופק בסגנון רטרו , סגנון הוינטג' יהפוך את הכל להרבה יותר אמיתי.

הפקת אירוע כזה-
זוג שכבר לקח את הסיפור צעד אחד קדימה ואירוע הקונספט שלו היה בהשראת "עליסה בארץ הפלאות" בחר לעשות את הדברים כך: עיצוב ההזמנות לאירוע עוצבו על פי הסיפור , שולחן מרכזי עוצב כמו מסיבת התה המוכרת לכולנו עם מפתחות ושעונים, אם האירוע מתקיים בגן ניתן לתלות עששיות וקלפים על הענפים ובמידה והאירוע מתקיים באולם ניתן להכניס כמה עצים ננסיים ועליהם לתלות. ברגע שבירת הכוס הופרחו לאוויר בלוני הליום אדומים ומניפות שחולקו לאורחים.
בחלק האומנותי הסתובב בין הקהל אדם המחופש "לכובען המטורף" וחילק כובעים שונים ומשונים לאורחים . שמלת הכלה הייתה נסיכותית אפופת קסם עם סרט ורוד על שיערה ועל רכב החתונה נרשם באותיות קידוש לבנה "and they lived happily ever after".

לא רק סיפורים מהאגדות יכולים להיות חלק מאירוע קונספט גם חלקים שונים בחיינו או במקרה הזה חיי אבותינו יכולים בכיף להיות חלק התפאורה שהופכת חתונה למשולמת .

חתונה בהשראת שנות ה-20 , כשהצ'רלסטון כיכבו , והאיפור היה אחיד, התסרוקת הייתה רטרו וכמובן עם קשת ואפילו השמלה הסגירה את שנותיה ההחלטה לקיים אירוע ובפרט חתונה בסגנון שנות ה-20 זה סיכון לא קטן.  נוסיף לכך את הצילומים מאלבום החתונה ונשאר לנו זיכרון של שנים משנות ה-20 .
שנות ה20 הייתה תקופה מאוד אופנתית, התסרוקות הקצרות, סיכות הרטרו, קריסטלים הופכים את התקופה לקלאסיקה מעניינת. .