בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה- הפרטים הקטנים

חתונה- הפרטים הקטנים

חתונה היא אירוע מרגש לא רק עבור בני הזוג המתאחדים באופן רשמי ודתי אל מול קהל העדים הנרגש, אלא גם אירוע שציפו וחיכו לו כל בני המשפחה, שמעוניינים שכל אחד מילדיהם ימצא את בחיר ליבו ויקים בית בישראל.

אירוע שכזה נדרש לעמוד בציפיות של כל הנפשות הפועלות מאחוריו, משימה שאינה בהכרח פשוטה או מובנית מאיליה, במיוחד לאור ההיצע הרחב והאינסופי בכל הקשור לתחום הפקת אירועים. האפשרויות הבלתי מוגבלות של מקומות פוטנציאליים לאירוע, האטרקציות לאירועים, היצע הספקים המוכשרים כל אחד בתחומו - כל אלה מצליחים לבלבל ולהקשות על שלב ארגון והפקת האירוע הגדול. להלן מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם לעבור בשלום את שלב הארגונים.

עיצוב 
עיצוב ייחודי, אחר ושונה יעניק לחתונה ערך מוסף ויהפוך אותה לבלתי נשכחת לזוג, לאורחים ולמשפחה. תחום עיצוב האירועים והחתונות מאוד התפתח בשנים האחרונות והחתונות של היום לא דומות כלל לאלו של פעם.
אם בעבר טווח הבחירה של הזוג היה מצומצם מאד והאפשרויות שעמדו בפניהם בבחירת עיצוב האירוע היו די פשוטות ומוגבלות - כמו בחירת צבע המפות והמפיות ובחירה בין עוף ודג למנה העיקרית. היום השמיים הם הגבול והיופי הוא שאפשר לעשות גם דברים לבד או בתקציב מוגבל.
לפני שניגשים לבחירת עיצוב האירוע, כדאי לנסות ולחשוב על האווירה שתרצו להשרות בו. משהו שמשקף את טעמכם האישי, את החזון שלכם ואת רצונותיכם.
לתחום עיצוב האירועים חדרה טכנולוגיה מתקדמת והרבה חידושים והמצאות. בעניין זה כדאי להתייעץ עם מעצב מומחה שיוביל אתכם בנבכי העולם הזה. בכל אופן, כדאי להשקיע טיפת מאמץ בחשיבה ובהתארגנות ולתת קצת מעצמכם בעיצוב החתונה שלכם.

סידורי הישיבה ביום החתונה
כדאי למנות אדם שאתם סומכים עליו לחלוטין לתפקיד האחראי על בקשות ובקשות מיוחדות ועל הקשר עם מנהל האירועים של האולם. 
אותו אדם יעבור עם הצלם שלכם בין האורחים ויראה לו מי החשובים, קרובי המשפחה, החברים הטובים - שחייבים להיות באלבום. 
בנוסף יהיה מי שידאג להושיב בשולחנות המיועדים לכך, את האורחים שהגיעו במפתיע ("שולחנות הרזרבה").
הכינו תיק עזרה ראשונה ושנייה עם פלסטרים, מחט וחוטים בצבעי בגדי החתן והכלה, סיכות ביטחון, טישו, מגבונים, מראה קטנה, כדורים נגד כאב ראש. ואפילו רק בשביל להיות בטוחים.

עד ליום בו אירוע חתונה מתקיים, אתם בני הזוג, הייתם עסוקים מאוד בהכנות לרגע הגדול. הפכתם למעין מיני מארגני חתונות, התרוצצתם בין 100 בעלי מקצוע, נפגשתם עם תקליטנים וצלמים, הלכתם לטעימות, ועוד ועוד.
ועכשיו האירוע מתחיל… אז זה הזמן לזכור לעזוב את תפקיד ה"מפיקים", ולעבור להיות מה שאתם, החתן והכלה. וכפי ששמתם לב, זה אכן תפקיד. התפקיד הזה אומר שזה הרגע שלכם ליהנות.

חתונה שמחה- ההשפעה שלכם על רמת השמחה באירוע חתונה, אם ריקודים ו"שמח" זה משהו שחשוב לכם שיהיה באירוע, תדאגו לא לרדת יותר מדי מרחבת הריקודים. אתם מרכז האירוע, וכשאתם לא על הרחבה, היא מתרוקנת או לא ממריאה. הפוטנציאל המלא של אירוע חתונה מתפספס, ולא משנה מי הדי ג'י. מצד שני, כשאתם על הרחבה, האורחים שלכם מגיעים לשמוח בשמחתכם ומרגע זה והלאה הם כבר בידיו המיומנות של הדי ג'י, שידאג להשאיר אותם שם עם מוסיקה טובה.

לסיכום- יש לקחת בחשבון כי לאור ההיצע הרחב של כל מרכיב באירוע, ניתן בקלות למצוא עצמכם מתפזרים ובוחרים פרטים שבהחלט לא תורמים להצלחת האירוע וכרוכים בעלויות גבוהות שניתן לחסוך. אטרקציה אחת מסוג שהיא שתתאים לאופי החתונה ולסגנון שאתם מתחברים אליו תספק בהחלט, כמו גם פריטים דקורטיביים בסיסיים לעיצוב המקום, כאשר במרבית המקרים מסופקים על ידי המקום עצמו ואינם מחייבים אתכם להוצאות נוספות. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס