בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה בתחפושות

חתונה בתחפושות
פורים זהו החג בו גם המבוגרים מביננו מרגישים ילדים, עד כמה שזה נשמע מוזר זוגות רבים בוחרים גם להתחתן ביום הזה מכמה סיבות .

הראשונה כפי שכבר נכתב באחד מהמאמרים באתר "החתונה שלי" תאריכי חג פורים נחשים לאחד מהתאריכים שמבורך להתחתן בהם, ומלבד זאת שושן פורים אלה ימי שמחה וצהלה כך שבחתונה השמחה תהיה כפולה. 
בנוסף ימי פורים נחשבים לימים האחרונים של עונת החורף על כן מבחינת החתונה העלות שלה תהיה במחירי חורף והכוונה כמובן לנמוכים ומבחינת מזג אוויר אנו נכנסים למערכת בה מזג האוויר הרבה יותר נוח. 

לכן בעצם הרווחנו כפול גם מחירים סבירים וגם מזג אוויר נעים, אבל תמיד עולה השאלה איך עוד נוכל לייחד את החתונה. כל זוג העומד בפני חתונה חושב על כל הפרטים ולו הכי קטנים, כמובן שאחרי שאולם האירועים, תקליטן, צלם, שמלת כלה וכו' נבחרו החיפוש הבא הוא אחר אטרקציות לאורחים ומה יותר קל לשלב בהם את החג פורים. 

אנחנו כאן בשביל להפוך לכם את החתונה למשתה פורים חגיגי וצבעוני., 
ראשית העל ההזמנות שיחולקו לאורחים יהיה רשום- 
                                      "משתה החתונה" 
הננו מתכבדים להזמינכם לחגוג את יום החתונה שלנו במשתה שעדיין לא ראו 
במשתה יהיו דוכני הפעלה, תחרות תחפושות ועוד המון הפתעות ..

בוחרים בעיצוב שמסמל חג פורים: זאת יכולה להיות הזמנה לחתונה בצבעים שמעניקים הרגשה של שמחה, חגיגה וקרנבל, תוכלו גם להוסיף זוג מסכות על רקע צבעוני במיוחד. בין אם תבחרו בעיצוב קיים או תעצבו מחדש, מומלץ לקחת בחשבון מספר נקודות:
על הצבעים של ההזמנות להיות צבעים חזקים, שנותנים תחושה של אושר ושמחה כמו כחול, אדום, טורקיז וכו’. צבעים אלו מעידים יותר מכל כי זו הזמנה לחתונה המתרחשת בפורים. בישראל נושא הכתיבה הרשמית עם הדיו השחור הוא נושא אקוטי, לכן, אם בחרתם לחרוג מהנורמה הזו – הדבר יכול לקרות רק במסגרת חג או מועד שמצדיק זאת, ואנו סבורים שאין מתאים יותר מפורים על מנת להתבטא בצבעים החזקים ואף לצרף את השמות שלכם בשלל צבעים. מבחינת הקונספט של הזמנות לחתונה, כל רעיון שקשור לחג הפורים מתקבל בברכה: ניתן להוסיף מסכות, אזני המן, רעשנים או צורות אחרות המעידות כי מדובר בהזמנות לאותה חתונה בשרון שתתקיים ברוח חג הפורים.

אני מאמינה שהרמתם גבה כשקראתם את הדוכנים אבל תחשבו על זה רגע, דוכן איפור מקצועי, או עיצוב בלונים לילדים, תחרות תחפושות של האורחים זה יכול להיות ממש מגניב. 

לסיכום- 
להתחתן בפורים יש המון יתרונות ומאוד כדאי לנצל את היום המיוחד הזה לטובת החתונה שלכם, כמובן שמבחינת ההלכה אין שום בעיה להתחתן ביום הזה, קבלו טיפים על עיצוב החתונה, הרבה חיים ברחבת הריקודים ועוד...
מחיר: המחירים נמוכים יחסית מפני שמדובר על אירוע חורף, ניתן להכניס אלמנטים בעיצוב החתונה ולהתאים לאווירת החג.

עיצוב: ניתן לדאוג לעיצוב החופה, השולחנות והאולם באלמנט או שניים של החג כגון מסכות, רעשניים מעוצבים וכו' ישנן חנויות כמו כפר גלעדי שיעזרו לכם על ידי הוצאה כספית נמוכה יחסית.

חופה: בקשו מהרב שיכניס אלמנט קצר של החג לאורחים כדי שיחבר אותם ליום המיוחד הזה, אגב אין שום בעיה מבחינת ההלכה להתחתן ביום הזה (לאחר קריאת המגילה)

רחבת ריקודים: כאן ממש אפשר לנצל את היום המיוחד הזה למסיבה ענקית ושמחה ולבקש מהאורחים להגיע מחופשים או להביא מאפרת לחתונה שתעבור בין האורחים ותאפר אותם.

מוזיקה: בקשו מה DJ שיכניס מוזיקה עדכנית ומחודשת לשירי הפורים ניתן לשלב אותם כרמיקס בשירים.

שתייה: יש מצווה לשתות בפורים, תעשו קרנבל של יציאות לרחבה עם קוקטיילים ומשקאות לאורחים זה יכניס הרבה שמחה.

 קינוחים: אל תשכחו לבקש בקינוחים אוזני המן.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס