בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חתונה בניחוח של חו"ל

חתונה בניחוח של חו"ל

רובינו חולמים על חתונה של 500 מוזמנים, בחירת תפריט גורמה, רשימת מוזמנים שכוללת חברים מכיתה ח', בופה ענק אחריהם משרכים תורים ארוכים של אורחים, זיקוקים בכניסה, זיקוקים בשמיים ובקיצור כל החבילה.
ומאידך ישנם לא מעט זוגות המעדיפים לוותר על כל "כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש....." ולתפוס טיסה יחד עם כמה חברים קרובים, הורים ומשפחה מצומצמת לאחד מהיעדים האטרקטיביים לעריכת חתונה בחו"ל ושם להגיד "איי דו".

על פי הנתונים מהרשות לסטטיסטיקה עולה כי בשנת 2011 דווחו למרשם האוכלוסין 8,995 מקרי נישואין שנערכו בחו"ל בהם לפחות אחד מבני הזוג רשום במרשם האוכלוסין. ב 40%- ממקרי הנישואין ( 3,615 זוגות), שני בני הזוג רשומים במרשם האוכלוסין. ב 60% ממקרי הנישואין   (5,380 זוגות ) רק אחד מבני הזוג רשום במרשם האוכלוסין: מתוכם 3,738 חתנים הרשומים במרשם האוכלוסין ו 1,642 כלות הרשומות במרשם האוכלוסין.

כשליש בלבד ממקרי הנישואין בחו"ל שדווחו למרשם האוכלוסין בשנת 2011 גם נערכו בשנה זו. 70% מקרב הרשומים במרשם האוכלוסין שדיווחו ב- 2011 כי נישאו בחו"ל הם יהודים (8,858 מתוך 12,610 ), 27% (3,380) הם אחרים ורק 3% ערבים. 41% מקרב הרשומים במרשם האוכלוסין שנישאו בחו"ל הם עולים מברית המועצות לשעבר.

21 % ממקרי הנישואין נערכו בארצות הברית, 20 % בקפריסין, 17 % בצ'כיה, 16% בברית המועצות לשעבר, 3% בקנדה ו- 3% נוספים בצרפת.

על פי הנתונים ניתן להסיק כי היעד המועדף לנישואים בחו"ל הוא ארצות הברית שכן שמה שוכנת לאס וגאס האגדית, כמעט בכל סדרה טלוויזיה קיים הזוג שרוצה "לברוח" ולהתחתן בווגאס, שכן אין מה להגיד הפקת חתונה שמה הרבה יותר פשוטה שלא לומר מהירה ולכם עוד צפויה חוויה ענקית ומה לספר לנכדים.

ולא רק וגאס מועדפת בין היעדים תוכלו למצוא גם את צ'כיה אל מול נופיה המדהימים של פראג אל מול שקיעה או במתחם אומנותי תוכלו להישבע אמונים לשמירת הזוגיות ואהבה נצחית.

ועדיין לא מעט חסרונות יש בהרפתקה הלא רגילה הזו ראשית באמת תוותרו על כל התורים הארוכים בדרך לבופה, או על הזוהרים שייזרקו לעומק הרחבה, ואפילו תוותרו על טקס הענקת עוגת יום הולדת למחצית מהאורחים שחוגגים באותו חודש ולפעמים שנה....

חתונה בחול אומנם קלה יותר אבל בטח ובטח לא יותר זולה, דרכי שינוע האורחים, לינה במלונות מכובדים, אוכל כשר (אם אתם בעיניין) ועד הוצאות בלתי צפויות אבל מאוד מכבידות.

ואם ניכנס לפן הדתי הרי ברור לכולנו שחתונה בטקס חילונית אינה מוכרת בשום צורה ברבנות והטקס הינו אזרחי ואפילו לא מחייב בכלל.

חשוב לזכור שכל טקס החתונה מסמל כל כך הרבה דברים, ההתכנסות בתוך החופה, המעמד בו ההורים שלכם עומדים לצידכם ברגע כל כך חשוב, שבירת הכוס לזכר חורבן בית המקדש וכמובן הברכות...כמה כוח יש לברכות.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס