בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חליפות חתן

חליפות חתן

חתנים יקרים נכון שעיני כולם נישאות אל עבר כלתכם היפה אך אין זהב אומר שאתם יכולים להתלבש בטי שירט וג'ינס כי במלא אף אחד לא ישים לב. אז כאן נעמוד על טעותכם .
ראשית הכלה לעולם לא תרשה לכם להגיע לחתונה בלבוש מה שנקרא "זרוק" וגם אם תוסיפו נעלי יציאה להופעה זה עדיין לא יהפוך אתכם ללבושים ספורט אלגנט.

אז איך בכל זאת תתלבשו מכובד לאירוע החתונה שלכם (חשוב להזכיר) ועדיין תרגישו נוח במלבושיכם.
זכרו מאחורי כל כלה יפה ומושקעת עומד החתן (שהשקיע), וכמו שעיני כולם נישאות אל הכלה נחשו מי עומד לצידה? ניחשתם נכון .

כמו בכל דבר בהפקת חתונה גם לחליפת חתן יש תקציב ולרוב הוא הרבה יותר מוגבל משאר התחומים בחתונה לכן רצוי מראש להחליט על התקציב ולדעת שאינכם חורגים ממנו כמו כן בעודכם בוחרים את החליפה תמיד חישבו אם אחד הפריטים יכול לשמש אתכם גם לאחר כך . אם כולם – הרווחתם.

עליכם קודם כל לבחור את המראה איתו אתם רוצים להופיע, בין חליפות החתן תוכלו למצוא כמה סגנונות לדוגמא-
חליפת שלושה חלקים הכוללת מכנס אלגנט, חולצה מכופתרת, וסט וג'קט כאשר את הג'קט ניתן להוריד מיד אחרי החופה ולהוריד קצת מהרשמיות. ניתן להוסיף עניבה ישרה או רחבה ופחות מומלץ ללכת על תוספת של פפיון זה תמיד יוצר את המראה המאומץ יתר על המידה.

אפשרות נוספת היא אומנם פחות רשמית אך לחלוטין מכבדת את המעמד וזה מכנסי סיגר עם חולצה מכופתרת, עניבה ארוכה ונעלי אלגנט .

וכמובן החליפה המסורתית של מכנס וג'קט באותו הצבע ומתחת חולצה מכופתרת.

תופעת הגברים שאינם מוכנים לשלב פפיון או עניבה בחבילת אחת עם הביגוד שלהם מוכרת ואינו שונה בנוף הישראלי , אנו חיים בחברה שבה לבוש מחייב לרוב  אינו חלק מהיום יום שלנו בניגוד למדינות אחרות כמו אנגליה ששם אפילו למשחק כדורגל הולכים על חליפת 3 חלקים , בחזרה לישראל, כאן גם גברים הנמצאים בעבודות המחייבות לבוש פורמלי יעדיפו לשים חולצה מכופתרת עם מכנסי גינס אך ללא ג'קט או חולצת צווארון עם מכנסי אלגנט.

טרנד נוסף אשר הגיע אלינו מז'אנר המוסיקה הוא חולצה חלקה ומעליה ג'קט מחויט ומכנסי גינס המשלימים את ההופעה, רק לציין כי הופעה כזו אינה יוצאת מן הכלל ויכולה להתאים כאורחים אך לא כבעלי השמחה.
ואם בכל זאת אינכם מוכנים לשים פפיון או עניבה אנו ממליצים על שלייקס המחובר למכנס אלגנט ומעל חולצה מכופתרת ללא ז'קט.

בבחירת החליפה מומלץ לשלב מוטיב כל שהוא אשר יחבר בינך לבין הכלה וכמובן בבחירת צבע החליפה לגברים כמו לנשים יש גווני עור שונים, אז נכון שהם אינם חייבים להתחשב בצבע השיער אבל הם כן חייבים להתחשב בכלה. ומה זה אומר? אם הכלה היא בהירה מידי אנו ממליצים על חליפת חתן כהה (לאו דווקא שחורה) אפילו בצבע כחול חזק.

חתנים יקרים תמיד חשוב לזכור שיום החתונה מתחלק לשניים עד החופה ולאחר החופה כלומר, עד החופה אתם חנוטים בחליפה שגם אם היא אינה נוחה ולא כל כך אתם, פשוט תתמודדו עם זה כי לאחר החופה היכם רשאים ללכת ולהחליף לאחת החולצות האלה עם הכיתוב שהחליט פשוט להצחיק את כל החבר'ה... ולא אנחנו לא כעוסות (כל כך..)

אז לאחר שבחרתם את הלוק המושלם ואתם באמת מרגישים בנוח עם ההלבשה אל תוותרו על הפרטים הקטנים, חפתים בהחלט יכולים להיות תוספת מעניינת לחליפה ובנוסף תכשיט ליד . ולא אנחנו לא מדברים על שעון כי זה לא  נאה ולא יאה להגיע עם שעון לחתונה של עצמך לבטח תתפתה לדעה מה השעה, אבל אנחנו כן מדברים על צמיד שיעטר את ידך. ולסיכום אל פשוט אל תווותרו על החגורה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס