בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חורף לבן

חורף לבן

 עונת החורף בחוץ לארץ מתאפיינת בימים רבים של גשמים ואם תוסיפו לזה את קתרינה, ולימה וקמיל תקבלו את הסופות החזקות בעולם.

מאידך בעונת החורף בישראל אנחנו נהנים מכמה ימים של גשמים, מתוכם יומיים של שלג ובזה תמה לה עונת החורף, אז חוץ מטמפרטורה בעלת מספר חד ספרתי וגם יותר בד על הגוף עונת החורף שלנו נוחה הרבה יותר.
ועדיין קיום אירוע בעונת החורף מרתיע לא מעט זוגות שכן דווקא ביום שלהם ייפתחו שערי שמיים וכל המים ייפלו מטה, אפשר להירגע מתוך מאות זוגות מתחתנים בחודשי החורף הסיכוי שזה ייקרה עומד על אחד לאלף. ובכל זאת כן צריך לשים את הדגש על חלק מהמרכיבים את יום החתונה שלכם ובראשם, מצטערת חתנים יקרים זוהי השמלה של הכלה.

הכלה שרוצה וצריכה להיבדל בהופעתה משאר האורחים ולמרות הקור העז עדיין תרצה ללבוש את השמלה עליה חלמה עוד מילדותה וניתן ואף רצוי לשדרג אותה מעט על מנת שבכל זאת הכלה תגיע לחופה בטמפרטורת גוף נורמלית .

בגזרת לבוש האורחים שעבר בשנים האחרונות כמה שינויים ובעיקר בהופעה של הנשים אשר מקפידות להגיע לערב החתונה שאליה מוזמנים כמו מינימום אחות הכלה ואפילו ככלה עצמה , לא תמצאו סוודרים עבים בעלי משקל המונעים תזוזות אגן על הרחבה אבל כן הבנות (וחשוב לצין החכמות) יגיעו עם מעילים שיורידו אותם כבר בכניסה לאולם.

נחזור לכלה, כן יהיה ניתן לבחור בבד יותר עבה לשמלה אבל חשוב לזכור כי במהלך הערב אחרי סשן ריקודים ברחבה יהיה כבר יותר חמים אפילו מחניק להיות עם בד עבה מידי, השמלה עצמה לא תהיה שונה מידי מכל שמלת כלה אחרת שהיית לובשת אם היית מתחתנת בעונת הקיץ או הסתיו אבל שוב נחבר לזה כמה תוספות והרי לנו שמלת כלה חורפית מושלמת.

לקראת היציאה לצילומים רצוי ללבוש מעל השמלה שאל מחמם לפחות עד הצילומים עצמם ובכלל לאחרונה לוקיישן צילומים עבר ממקומות פתוחים למקומות סגורים ובעונת החורף זה מהווה יתרון משמעותי. הלוקיישנים המומלצים לצילומים בחורף הם בתוך וילה, בר, מלון ואפילו בבית .
במצב כזה בו לוקיישן הצילומים הינו מקום סגור הרי שכמעט נפתרו לנו כל הבעיות והשאל יונח עלינו רק ביציאה ממקום למקום, לגבי שרוולי השמלה עצמה , מלבד הטרנד העכשווי של שמלת כלה בעלת שרוולי תחרה ארוכים גם החלק העליון של השמלה כבר ממזמן לא מתאווה להיות פתוח . סטייל צניעות אבל עם הרבה שיק, תחשבי על זה לא תצטרכי להתעטף בחתיכת בד לבנה בחופה.

לגבי איפור הכלה אין צורך להפוך את הכלה למלכת החורף ולכן צבעים קודרים אינם מתאימים ובכלל לא מחמיאים , בנוסף תמיד יש מושג כזה צבעי חורף וצבעי קיץ, אז כלות יקרות צבעי העונה אינם חשובים כמו צבעים שמתאימים באמת לגוון עורך .

כללים חשובים- כיום איפור הכלה הוא מאוד סולידי עד כיוון הדרמטי וכן, אני מדברת על כיסוי טוב של מייקאפ, איילנר בעל נוכחות , ובגלל שאיפרנו את העיניים בצע אחיד נוכל "להשתולל" בגוון האודם (אבל בלי להגזים).
העיקרון באיפור הוא לא מה שמיוחד אלא איפור שייתן את החותמת להופעה המושלמת שלך. לכן חודש פורים זה עוד כמה חודשים עדיף שנשאיר לשם את התחפושת.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס