בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

זמר אירועים

זמר אירועים

יש מגוון ענק של אטרקציות שיכולים להקפיץ את האירוע שלכם, ברוב האירועים קרוב לוודאי שתמצאו זיקוקים (אפילו בשמיים), הפרחת יונים, מכונת בועות בטעמים אלכוהוליים, מעגל מתופפים ועוד.
מלבד התקליטן שאחראי שלא יישאר כיסא אחד ישוב באולם חשבו על האטרקציה הבאה: זמר חתונות.

יש מבחר זמרים המופיעים באירועים כמו חתונות, בר מצוות ואפילו חינות אשר מציעים את קולם וכושר ההנחיה שלהם. בשביל האורחים מדובר בהכתרת האירוע כהצלחה גמורה, זמר שלבטח גם סלב עומד ושר מולם ב-LIVE , ליבם של בני הזוג פשוט מתפוצץ מגאווה.
כמו בז'אנר המוסיקה גם אומנים מתחלקים לזרמים, ים תיכוני, מזרחי, ישראלי, חרדי וכו'.

יש כאלה המעדיפים שהזמר ילווה אותם בקולו הערב אל תוך החופה עם איזה שיר מרגש, יש כאלה שיעדיפו שהזמר יעלה להופעה בזמן שיא (בדר"כ 22:00) ויש כאלה שפשוט לא נותנים לו ללכת מרגע התחלת האירוע ועד סופו ...נדיר אבל קיים.
זמרים לאירועים לא חייבים הופעת סולו הם מגיעים עם ליווי של נגנים ואפילו רק עם נגן קלידים, אין ספק שכך או כך ההרגשה היא אישית יותר זמר שבא לשיר במיוחד לכם. הופעה פרטית.

באירועי החינות למיניהם ובעיקר בחינה מרוקאית מושמעים רק שירי חינה מסורתיים ומה יותר מרגש אם השירים מושמעים על ידי הזמר, הפופולארי ביניהם הוא הזמר מייק קרוצ'י קלאסיקה מרוקאית שלא רק שר אלא גם מנגן על מגוון כלי נגינה. ברזומה שלו ניתן למצוא הופעות מול מלך מרוקו.
באירועי החתונות מופעים בעיקר זמרים ים תיכוני כמו אייל גולן, קובי פרץ,  משה פרץ, דודו אהרון, ליאור נרקיס, שלומי שבת, עומר אדם והרשימה עוד ארוכה . הזמר אשר גורף סכום לא מועט באירוע נותן נופך אחר ומשפיע על מצב רוח האורחים יותר שמח ומיוחד.

כיום הסיבה העיקרית לכך שלא תמצאו בכל אירוע זמר הוא בגלל המחיר, ככל שהזמר יותר מבוקש כך המחיר יותר עולה. ולמרות זאת בגלל הרגשה שמתקבלת ובגלל האטרקציה באירוע מומלץ אפילו לחסוך בדברים אחרים על מנת לתת ערך מוסף לאירוע.
זמרים לאירועים הופכים את האירוע להופעה חיה, הזמר שמגיע עם רפרטואר שירים, וחלקם אף עם קאברים של זמרים מוכרים אחרים מרקיד את הקהל ומעלה את רף השמחה באירוע.

לא פעם שמעתי על אורחים בחתונה שההתרגשות העיקרית שלהם היא שלדוגמא משה פרץ יופיע באירוע יותר מאשר התרגשות עצם האירוע.

זמרים מוכרים יותר כבר מנוסים בכל תעשיית האירועים על כן הם מגיעים בזמן המיועד, מתכוננים ונותנים את הshow   לעומת זאת וזה לא מחייב שמרים שעדיין אינם מנוסים דיו בהופעות אירועים עלולים לשבש קצת את הערב ולגרום למבוכה בקרב בעלי השמחה.
המחיר וכאן הוא אינו עומד למיקוח משתנה מזמר לזמר, מוכר או לא, סלב? טווח המחירים לזמרים שאינם מוכרים נע בין 1,000-5,000 ₪ לאירוע .

זמרים מוכרים יותר יידרשו בין 3,000-10,000 ₪ להופעה. אם מפרקים שאת לזמן ההופעה היא בת שעה וחצי עד שעתיים כלומר כמעט 80 ₪ לדקת הופעה.
זמרים לאירועים שהפכו לכוכבים במוזיקה הישראלית כמו אייל גולן, משה פרץ וכו' יידרשו סכומים הרבה יותר גדולים ואנחנו מדברים על סכום התחלתי של 35,000 ₪ להופעה בת שעה.

משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הינו העונה בה יתקיים האירוע שכן עונת החתונות (חודשים מאי-אוקטובר) יקרות הרבה יותר ולא רק באולם.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס