בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

התינשאי לי?

התינשאי לי?

וולנטייס דיי הגיע ולא מעט זוגות ניצלו את ההזדמנות לקבוע כי זה היום המתאים ביותר להכריז כי בן/בת הזוג שלהם הם העתיד שלהם .

הצעות נישואין יכולות להיות מאוד אינטימיות ויחד עם זאת הפקה גדולה שלא מביישת את הפרומו לחתונה הנוצצת שלהם. יש כאלו שיבחרו לשתף בהפקת ההצעה את כל המשפחה והחברים ויש כאלה שיעדיפו כי במעמד יהיו רק שניהם לבד ובכל זאת איך עושים את זה נכון?

ראשית גברים אל תסמכו על הטעם שלכם כל כך גששו ובדקו עם קרובי בת הזוג איזו טבעת היא רוצה וביננו נכון שהצעת נישואים זו הפתעה אבל האישה שלכם יודעת על זה עוד הרבה לפני שאתם תחשבו על ההצעה.

שנית בחרו את המקום המושלם, זה יכול להיות המקום בו נפגשתם לראשונה או אם להיות יותר אגרסיביים המקום בו תתחתנו. הרי ככפי שכבר אמרנו בת הזוג כבר מילדותה יודעת איפה היא תתחתן, איזה שמלה תלבש ואפילו מה יהיו האטרקציות באירוע על כן לגלות היכן המקום בו תפתיעו לא תהיה עבורכם עבודה כל כך קשה.
ההמלצה שלנו היא להכין הפתעה נוספת להצעה עצמה כמו ספר חתונה (על פניו זה נראה קיטשי עם ניחוח של חו"ל אבל שווה את ההשקעה) או תמונת פאזל כשהחלק החסר יהיה בעצם תמונה של הטבעת.

הרי לא חסרים רעיונות בשביל שבת הזוג שלכם תרגיש הכי מיוחדת ביום הזה ובלבד כי זה היום בו היא הופכת לחלק בלתי נפרד מהעתיד שלכם. ישנם בני זוג רבים שיעדיפו ללכת על המוכר והידוע כמו כתובת אש שאומרת "התנשאי לי" או צניחה ממטוס כשעל כפות הידיים רשומה הבקשה ובכל זאת גברים יקרים נשים מעדיפות ייחודיות ולאו דווקא אקסטרים .

הצעת נישואים בשיתוף שאר בני המשפחה וחברים צריכה להיות במקום שיוכל להכיל את כולם וכמובן שייתן להם זוויות צילום טובות ובכלל מזכרת התמונות מהצעת הנישואים יכולה בהחלט לשמש אתכם גם בעתיד, נשים זוכרות כל פרט ופרט אז בשביל להזכיר גם לכם כמה הייתם רומנטיים בהתחלה התמונות יעשו כאן עבודה מצויינת.

הצעת נישואים במסעדה - היא לא תמיד הלוקיישן המוצלח מכיוון שלרגע האינטימי שלכם יתווספו עוד כמה פרצופים שאינכם מכירים הרי לא באמת תוכלו לשמוח איתם ולכן אם בכל זאת בחרתם לשתף את הקרובים אליכם רצוי לבחור במקום שיכלול אותם גם.

הצעת נישואים ספונטנית - תחשבו על זה, ואז תחשבו על זה שוב ..אנו שמחים שירדתם מהרעיון, הצעת נישואים היא לעולם לא ספונטנית זהו רגע שמצריך חשיבה מוקדמת וידיעה ודאית שהתשובה תהיה כן (כולנו זוכרים את הסצנה מהסדרה "להיות איתה" לא נעים) .

מסתבר שגם בהצעת נישואים קיימים מנהגים שטרם חלפו מן העולם יש הרואים המנהג זה כצעד מיותר ואפילו מבייש וישנם עדות רבות כמו גם משפחות אשר לא יסכימו ואף יטילו וטו אם בן הזוג לא יבקש ראשית את יד הכלה המיועדת מהוריה, כאמור מנהג זה היה חלק בלתי נפרד מכל זוגיות אשר הובילה בסופו שלדבר לחופה ואומנם קיים היגיון מאחורי מנהג זה, הורים אשר גדלו וטיפחו את בתם במשך שנים רבות צריכים למסור אותה בחופה ועל כן גם להורים ישנה הכנה מוקדמת והכוונה כמובן למעמד בו החתן לעתיד בא לבקש את יד הכלה מהוריה ובעיר מאביה ולקוות להסכמה.

לסיכום גברים יקרים ייתכן והמאמר דיבר בעיקר עליכם בהצעות נישואים וזה לא שנשים אינן מציעות אבל זה קורה רק כי הם החליטו שלא לחכות לבגרות שלכם.. ושיהיה במזל .


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס